Kolik date za stravu?

7 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Kolik date za stravu?

Kolik date mesicne za komplet stravu? Me prijde, ze ja strasne moc, nemam problem projist mesicne kolem 10 tis...

TB Offline

haskell

10.04.2016 11:19

Odpovědět

Re: Kolik date za stravu?

tak jestli valíš dražší masa,sejry a pod. tak se nedivím.já mam dlouhodobou spotřebu do 4tis.

Naposledy upraveno 10.04.2016 12:18

tycovy_mixer

10.04.2016 12:08

Odpovědět

Taky mam jídelníček za 4k měsíčně.

Adam J. Nave Offline

adamnu

10.04.2016 12:25

Odpovědět

No ja si to po dlouhy dobe spocital a docela jsem se zaleknul, kolik to je, hlavne nedovedu nikde nic ubrat.. nemyslim, ze bych jed neco extra, neni to teda rohlik s pastikou, to by mi pak prisla skoda chodit do posilovny.. z masa vetsinou kureci nebo veprovou panenku.. mam vetsinou 6 jidel denne, tak se to nascita.. s tema 4000 ste me docela zaskocili, budu s tim muset neco udelat, protoze vsechno prozeru...

TB Offline

haskell

10.04.2016 21:49

Odpovědět

4000 : 30 = 130 korun denně, to mi přijde poměrně málo, ale určitě se dá vymyslet, jak ušetřit.

Standard mi přijdou tak 200 Kč denně.

Jít nad to znamená buď hodně jíst v restauracích, nebo prostě být soutěžní sportovec.

Suplementac obvykle vyjde na stejné peníze jako jídlo, může být i míň, pochopitelně.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

11.04.2016 11:27

Odpovědět

Já jakožto velký zástace jídla nad doplnky utratím měsíčně za stravu 6tisíc v kůře a 4 když jsem off...kvalita jídla zůstavá stejná liší se ovšem množství. Maso kupuji výhradně u řezníka zbytek normálně v supermarketech.

Ze suplementů vybírám jen to co fakt potřebuju a to je v mém případě

protein Hydro
protein kasein
akg nebo mnou slozeny NO - pripravek
Vitamín C,B komplex, D,E, Reflex Next gen Multivitamín
Minerály: zinek,hořčík

Za tohle dám přibližně 3k měsíčně...

když je dobrý měsíc a pořádně se rozežeru tak jsem schopný utratit 10tisíc za jidlo + suplementaci...ale to platí jen při vyšší záteži a když jsem ON :-)

Naposledy upraveno 11.04.2016 16:33

GetLift

11.04.2016 16:32

Odpovědět

Aha, já sem to pochopil jako jídelníček = jen potraviny, a suplementy eviduješ zvlášť. Tak jen upřesnim, že 4k měsícně potraviny, 2 suplementy. 6k měsíčně za komplet výživu.

Adam J. Nave Offline

adamnu

11.04.2016 18:56

Odpovědět

7 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout