1 cyklus - TST, oxa, RH

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

1 cyklus - TST P, OXA, RH

TST Propionát 50mg EOD
Oxandrolone 60mg ED

Takhle 6 týdnů, pak vyklesat pár dní čistě na Oxa a jít PCT tamox, clomid, salba.

Dává to smysl jako první cyklus pro začátečníka s AS?

Pokud je takový začátečník bohatý, má smysl rovnou začít i s RH? Chápu správně, že RH by na takovém cyklu bylo nejzdravější?

Takže jít RH postupně nahoru od začátku cyklu, nebo rozjet RH jak začnu vyklesávat na oxa, nebo celkově s RH počkat?

Naposledy upraveno 13.03.2016 22:06

Lucka Motýlová Offline

LM

13.03.2016 22:01

Odpovědět

Re: 1 cyklus - TST, oxa, RH

Záleží na tom, co si od toho slibuješ, jestli chceš víc hmoty nebo rýsovat, jak dlouho už cvičíš a jak budeš cvičit.

Růsťák na tak krátkou dobu má smysl jedině, pokud je rekombinovaný na pálení tuku, a ty chceš rýsovat. Jinak se účinky růsťáku na hmotu projevují až po delší době braní.

Pokud chceš hmotu, lze do první kůry kolem 10 mg methandienonu. Další varianta je boldenon.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

13.03.2016 23:07

Odpovědět

Z toho usuzuji, že RH není nic, co je třeba šetřit si až na později.

Od RH čekám udržení přírůstků, veselejší PCT, regeneraci, mládí. Má smysl jet RH, když budu off z AS, v dlouhodobějším plánu např.

Tst P + Oxa
RH (dvouměsíční most mezi cykly, který by začal v PCT)
Tst E + Drosta
?

Lucka Motýlová Offline

LM

14.03.2016 00:55

Odpovědět

Jo, RH lze jet cca půl roku v kuse, za tu dobu může přinést i solidní nárůst svalů, nejenom udržení.

Jinak ty dva cykly jsou použitelný, ale jak říkám, pokud chceš víc hmoty a nechceš hodně testosteronu v injekcích, vyplatí se přihodit ještě jednu látku - methandienon, boldenon, primobolan, stanozol...

Kamil Fila Offline

Tetsuo

14.03.2016 11:43

Odpovědět

Máš to dobře srovnaný. Nečekej od propíku a oxíku nějakou děsivou PCT. Místo toho oxanu na konci bych dal proviron a ten táhl až do PCT,kvůli pozvolnému androgennímu vyklesávání.

Pokud řešíš hned při první kůře jakej bude most, moc bych se s tím nepatlal, dal bych hned enanthate po 12týdnech přešel na propík a po třech týdnech PCT, GH během kůry a i přes PCT. Oxan jako DHT na 8 posledních týdnů

Tamoxifen,Clomid....to jsou takový věci o ničem, dnes už existujou AI( inhibitory aromatázy, který sníží estrogen,zvýší TST mnohem lépe )

Lepší koupit HCG za pár korun, než se ládovat tamoxifenem s Clomidem

Sebastián Offline

Peck-Deck

14.03.2016 11:45

Odpovědět

Se docela bavím. Kdejaký kluk má o tom víc znalostí než 90% doktorů.
Jako třeba Muc. Nokten :-)

Můžete někam dát vysvětlivky a popis co je/na co/proč... je methandienon, boldenon, primobolan, stanozol... ?ˇ
Rozumím tomu asi jako daňovému přiznání a nechci to hledat na webech co za rok vždy zruší.

kernel

14.03.2016 23:56

Odpovědět

kernel: Se docela bavím. Kdejaký kluk má o tom víc znalostí než 90% doktorů.
Jako třeba Muc. Nokten :-)
Můžete někam dát vysvětlivky a popis co je/na co/proč... je methandienon, boldenon, primobolan, stanozol... ?ˇ
Rozumím tomu asi jako daňovému přiznání a nechci to hledat na webech co za rok vždy zruší.
Hele a já bych ti to klidně vysvětlil, ale nechci tu být za troubu jako vždy:)

A hlavně nemám sebemenší motivaci to dělat, přeci jen sbírat tyhle informace dalo roky a roky a vše si člověk musel načíst sám, a pak se to blbě jen tak někde zveřejní.

I když co je boldenon,stanozol, oxandrolone nejsou žádný tajný kouzla, to jsou lehce dohledatelné věci.

Sebastián Offline

Peck-Deck

15.03.2016 17:18

Odpovědět

LM: TST Propionát 50mg EOD
Oxandrolone 60mg ED
Takhle 6 týdnů, pak vyklesat pár dní čistě na Oxa a jít PCT tamox, clomid, salba.
Dává to smysl jako první cyklus pro začátečníka s AS?
Pokud je takový začátečník bohatý, má smysl rovnou začít i s RH? Chápu správně, že RH by na takovém cyklu bylo nejzdravější?
Takže jít RH postupně nahoru od začátku cyklu, nebo rozjet RH jak začnu vyklesávat na oxa, nebo celkově s RH počkat?
Cau, ten cykl je naprosto normální pokud nečekáš nějaký extra zázraky..ja bych ti skoro doporučil dát testosteron mix (stylem davkovani 250mg/E5D) nez propík protože jestli je to tvůj první cyklus tak nevim kde bereš tu odvahu pálit to tam každý druhý den...

Jinak oxan bych klidně začal na 40mg denně a zvyšoval postupně..uvidíš sám..doufám že ho máš nakoupenýho hodně protože jet oxan 4 týdny vážně nemá žádný smysl.

Tamoxifen si z te pct nejlepe vyškrtni úplně...při vyšších dávkách prokazatelně omezuje až zastavuje tvorbu růstovýho hormonu..z vlastní zkušenosti bych tam dal clomid a anastrozol.

Co se týče toho RH tak můj osobní názor je takovej, že mít finance tak začnu na HGH a peptidech....pak bych až teprve zařadil AAS protože mají mnohem větší dopad na zdraví než takový kombo hgh,ghrp,cjc...

GetLift

04.04.2016 16:00

Odpovědět

Ahoj, potřeboval bych poradit.
Je mi 50 let, cvičím asi 20 let, v poslední době intenzivněji. Měřím 178 cm, mám 94 kg, tuk cca. 17%, prsa 125 cm. Dětí už mám dost a přírodně už to v mým věku neroste a myslím, že teď je nejvyšší čas k tomu něco přidat. Finance mi netrápí.
Známej mi doporučil TST mix 250 mg, Boldenon 300 mg, vždy 1x týdně, 8-10 týdnů.
K tomu růsťák, Hygetropin, ale ten nevím jak dávkovat a jak dlouho. Doporučuje se min. 4 měsíce.
Poradíte mi někdo, jak by ten cyklus měl být složenej, jak PCT, co do ní a jak dlouho?
Díky

BilC

20.07.2016 11:06

Odpovědět

BilC: Ahoj, potřeboval bych poradit.
Je mi 50 let, cvičím asi 20 let, v poslední době intenzivněji. Měřím 178 cm, mám 94 kg, tuk cca. 17%, prsa 125 cm. Dětí už mám dost a přírodně už to v mým věku neroste a myslím, že teď je nejvyšší čas k tomu něco přidat. Finance mi netrápí.
Známej mi doporučil TST mix 250 mg, Boldenon 300 mg, vždy 1x týdně, 8-10 týdnů.
K tomu růsťák, Hygetropin, ale ten nevím jak dávkovat a jak dlouho. Doporučuje se min. 4 měsíce.
Poradíte mi někdo, jak by ten cyklus měl být složen...
Ahoj, líbí se mi tvůj přístup:)

Spíš se příkláním k variantě dávat boldenon 2X týdně a po 200mg,300mg v konečném důsledku je nic moc, spíš nic. Taky pozor na to, že boldenon začíná makat až po 10 týdnu při tak nízkých dávkách, takže spíš bych to viděl na více jak 12týdenní cyklus minimálně.

Pokud tak dlouhej cyklus,tak vyměnit mix za jinej druh TST( enanthate) a dávat ho dvakrát týdně s tím boldenonem (po,čt) dejme tomu 250mg každá dávka, budeš na 500mg týdně a v důležitým ratiu mezi testosternem a boldenonem.

Co se týká růstáku, záleží co máš za zdroj, já bych se to bál koupit jen tak od někoho,falšuje se to dost.
Jinak pokud chceš na rustaku něco i nabrat tak 3-4měsíce jsou minimum a 4-6 iu denně nelékárenského. Pokud z lékárny tak 4iu budou bohatě stačit i na nějaký nabírání.

Z tvýho přístupu cítím, že už nemáš co ztratit, proto bych se vyvaroval takových těch zkušebních cyklů na mini dávkách, co nic neudělaj, spíš uškoděj. Vymyslel bych to tak aby to stálo hned napoprvý za to.

PCT bude v tvém věku oříšek, rozhodně asi bude nutnost sehnat HCG a HMG a nebo dokonce TRIPTORELIN a přečíst si co nejvíc o různých legálních test boosetrů, bylin apod. protože budeš mít fakt problém to nahodit zpět.

Naposledy upraveno 20.07.2016 11:17

Sebastián Offline

Peck-Deck

20.07.2016 11:15

Odpovědět

Díky za info.
Je pravda, že i ten můj známej mi doporučoval dvojnásobný davky, tj. 500 mg tst mix a 600 mg Boldenon, ale měl jsem obavy jestli to není na první kůru moc.
Proč to rozdělemí na menší dávky 2x týdně? Zrovna obě tyhle věci se drží v těle dlouho, tak doporučují 1x týdně.
Růsťák mám z dobrýho zdroje, je to originál.

BilC

20.07.2016 12:00

Odpovědět

BilC: Díky za info.
Je pravda, že i ten můj známej mi doporučoval dvojnásobný davky, tj. 500 mg tst mix a 600 mg Boldenon, ale měl jsem obavy jestli to není na první kůru moc.
Proč to rozdělemí na menší dávky 2x týdně? Zrovna obě tyhle věci se drží v těle dlouho, tak doporučují 1x týdně.
Růsťák mám z dobrýho zdroje, je to originál.
Half life enanthatu je 5 dní, což je poslední den kdy je dobrý ho dát pro udržení nějaké normální hladiny. Ze stejného důvodu se ta dává více méně všechno. To že vydrží v těle 14 dní nic neznamená, jen ti je postatná informace pro začátek PCT

Boldenon se prakticky dává 400-800mg týdně, rozhodně bych pod těch 400 nešel.

Další varianta je přidat ještě něco a ubrat na testosteronu, kterej by neplnil účel anabolickej ale jen účel hormonální.
Vždy je lepší dávat více druhů vzhledem vzájemné synergii než dát gram testosteronu samotnej. Ty receptory se naplní lehce a nemá smysl zvedat jejich naplnění o další procenta nesmyslnejma dávkama, když se dá vše rozřadit mezi 3-4 druhy.

příklad:
1.nejanaboličtější látka (trenbolone,nandrolone)
2. Něco jako boldenon,primobolan, dianabol,oxymethelon
3. udržovací dávka TST 250mg týdně
4. DHT derivát injekční nebo orální

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Sebastián Offline

Peck-Deck

20.07.2016 17:38

Odpovědět

Tak jak by podle tebe měla vypadat kůra?
A co toxicita nandrolonu na ledviny? A čím je případně ochránit?

Zkus mi prosím napsat, jaké množství a jakou dobu by se co podle tebe mělo brát.

BilC

21.07.2016 07:44

Odpovědět

Nandrolon se naopak dává lidem, co mají potíže s ledvinami. (Potenciální nebezpečí na ledviny má trenbolon)

Ochrana ledvin: obecně více vody/čajů, brusinková štáva, tribulus...

Naposledy upraveno 21.07.2016 12:37

Kamil Fila Offline

Tetsuo

21.07.2016 12:37

Odpovědět

Nechci říct, že by tak měla vypadat, ale ta šablona by tak měla vypadat. Ono to na papíře vypadá strašidelně, ale ve skutečnosti je to normální více méně.

Kombinovat nandrolone s trenbolonem nemá moc smysl, defacto by se ktěm dvoum neměl ani přidávat boldenon abys ještě někdy popadl dech, ale zas taková tragédie to není.

U nandrolonu bych ledviny řešil jako poslední, je to sračka všech sraček především na mozek. Ani to není tak anabolická látka, a zalejvá jako prase aniž by nějak estrogenně působila, dost věcí okolo progesteronu na kterej nandrolone působí je ještě nevyřešenejch a každý s tím má jiné problémy, a v neposlední řadě existujou lidé,kterým zkrátka třeba 9 měsíců po vysazení nandrolonu nestojí a bez důvodu, všechny krevní testy jsou ok apod. Prostě na tuhle látku bych se hned zkraje vybodl.

Nechci psát konkrétní látky a množství, nechci se dostat do fáze nějakýho poradenství, sám tomu prd rozumím, jen si vem něco z té šablony co jsem předtím napsal. Dohromady bych nedával gram a čtvrt všeho dohromady týdně. Pokud chceš jet vážně safety, asi nejlepší je primobolan,jenže se dávkuje od 800mg týdně a je drahej jako prase, přidej k němu tst a něco anabolickýho a na konec cyklu orální dht místo toho primobolanu a máš to:)

Taky záleží co dokážeš sehnat a odkud, z toho bych vycházel.

Na ledviny je důležitý pít a pít a pít.

Sebastián Offline

Peck-Deck

21.07.2016 13:38

Odpovědět

15 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout