Hydrolyzovaný protein

123 příspěvků
Strana 4 z 8

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: Hydrolyzovaný protein

ragu: Našel bych si jiné mentory.
Co třeba takovej Hájek a nebo Havlík? Jakej máš na ně názor?

Naposledy upraveno 29.08.2014 11:40

Martin Maixner Offline

Maixner

29.08.2014 11:40

Odpovědět

Já od nás asi nejvíc sleduju a inspiruju se Borisem Oravou, + trochu Šádkem, co změnil trenéra (y).

Ze zahraničí hlavně Poliqiuna (od něj čerpá i Orava) a BPaka.

Jakub E. Offline

bellito

29.08.2014 12:19

Odpovědět

jj, Orava a Šádek (pod vedením Kopčeka a Čambála) jsou pro mě taky dost inspirací. Hlavně se mi líbí, že jejich přístup má hlavu a patu a dokážou vysvětlit proč, co a jak atd. U Šádka se mi líbí třeba ty fullbody tréninky, co cvičil v posledních dvou videích (docela rád bych našel nějaký další zdroj, kde budou mít podobné přístupy). Příští rutinu chci zkusit poskládat podle něho.

Přístup lidí z Extrifitu mi přijde ve stylu časopisů Muscle&Fitness a u Roubíka pak styl, na VŠ se to učí takhle, tak to bude pravda.

Big Muscle Offline

Big-Muscle

29.08.2014 14:43

Odpovědět

Maixner: Co třeba takovej Hájek a nebo Havlík? Jakej máš na ně názor?
Nijak je nesleduju, takže celkem žádný. Ani jsem nepostřehl, že by někdo z nich dával rady lidem, jak trénovat nebo jíst, točil videa atd. Co si dělá kulturista sám se sebou ve svojí přípravě mi nepřísluší hodnotit, když jim to evidentně funguje. Vím jen, že Havlík býval velký zastánce Heavy Duty a to bych nedoporučil skoro nikomu. Používá dost hydro, to je fajn.
Orava je dobrej, jenom občas už mi jeho chování zavání nějakou ortorexií. Jinak je to jeden z mála rozumně uvažujících kulturistů.
Milan je dobrej kluk, talent a dříč. Co se týče stravy a tréninků, tam se prostě momentálně do puntíku řídí, co dostane od trenérů. S Pajičem ten přístup vypadal diametrálně odlišně. Ono se naštěstí ukazuje, že celej superpajič byla asi jenom velká bublina.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Ragu Offline

ragu

29.08.2014 15:17

Odpovědět

Tak tak, vůbec Pajiče nemusim, hrozně nesympatickej týpek ze kterýho dělal každej boha.

Karel Mencl Offline

charlie77

29.08.2014 15:36

Odpovědět

charlie77: Tak tak, vůbec Pajiče nemusim, hrozně nesympatickej týpek ze kterýho dělal každej boha.
Na Pajičovi je jediná dobrá ta jeho kouzelná lednice

Sebastián Offline

Peck-Deck

29.08.2014 15:57

Odpovědět

Právě ani to ne :D

Ragu Offline

ragu

29.08.2014 16:12

Odpovědět

ragu: Nijak je nesleduju, takže celkem žádný. Ani jsem nepostřehl, že by někdo z nich dával rady lidem, jak trénovat nebo jíst, točil videa atd. Co si dělá kulturista sám se sebou ve svojí přípravě mi nepřísluší hodnotit, když jim to evidentně funguje. Vím jen, že Havlík býval velký zastánce Heavy Duty a to bych nedoporučil skoro nikomu. Používá dost hydro, to je fajn.
Kdysi jsem někde četl, že Havlík doporučuje cvičit ruce fakt hodně a do sraček.

Jiří Vlk Offline

Roper

29.08.2014 22:39

Odpovědět

Myslite si, ze je je naky kvalitativni rozdil mezi hydrem od 4fitness a SL traditional?

Michal Levora Offline

mlevora

15.09.2014 18:17

Odpovědět

Ne.

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

15.09.2014 19:37

Odpovědět

Tak už se přidávám do klubu přátel a fanoušků smartlabs hydra traditional. Světe div se, ono těch 50g fakt pomáhá s regenerací.

Petr B Offline

vEprik

17.09.2014 00:24

Odpovědět

Kolik dávat hydra, myslím čistě bílkovin, ne prášku po treninku ? Stačí okolo 20 g ?

Michal Václavík Offline

Bfinger

17.09.2014 12:31

Odpovědět

Ve 26g bílkovin jsou cca 3g leucinu, takže tolik.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 4x.

Ragu Offline

ragu

17.09.2014 12:46

Odpovědět

ragu: Nepochybuju o tom, že Bednář dokáže člověka připravit na závody, ale taky nepochybuju o tom, že to jde udělat rozumněji a líp. Myslím, že tohle může ze zkušenosti potvrdit i Kiro, Obořil ho připravil na závody, měl úspěch, ale fakt bylo potřeba se stravovat tak nesmyslně?
Roubík je chytrej člověk s dobrým vzděláním, ale taky se dle mě zbytečně drží zažitých hovadin.
Našel bych si jiné mentory.
Dneska jsem se zrovna náhodou dostal k nedávnému rozhovoru s Bednářem, kde na otázku, jak by doporučil trénovat běžným cvičencům, kteří se dostanou do posilovny 3x týdně, doporučil jeden den nohy, druhý den záda a ramena a třetí den prsa a ruce. Že prý tohle není špatný split a dá se bez problému odjet. :-)

Petr Polák Offline

PP

17.09.2014 13:11

Odpovědět

Řekněme, že existují lidé s horší tréninkovou kapacitou, kterým to bude nějakou chvíli vyhovovat. Jako obecná rada je to ale velmi diskutabilní.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

17.09.2014 15:28

Odpovědět

Mícháte to Hydro Traditional s maltou a glukózou? Jaká je chuť a konzistence? Nechci nějaký bláto. :D

Roman Offline

archetyp91

17.09.2014 19:30

Odpovědět

123 příspěvků
Strana 4 z 8

Vytisknout