Maso s orechy na snidani

13 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Maso s orechy na snidani

Dle Charlese Polinqua je idealni snidani maso s orechy. Ma to docela popularni ohlas. Je mozne ze telo dokaze rano stravit maso?

Lubos Offline

Bobek

28.02.2016 18:14

Odpovědět

Re: Maso s orechy na snidani

Bobek: Dle Charlese Polinqua je idealni snidani maso s orechy. Ma to docela popularni ohlas. Je mozne ze telo dokaze rano stravit maso?
Maso k snídani si teda nedokážu vůbec představit, i ta šunka/slanina je jen tak tak. Takže minimálně u mě platí informace tady z webu, že po ránu má žaludek málo kyseliny a maso tráví mnohem dýl a hůř než v pozdějších hodinách.

Barbar Conan Offline

Barbar-Conan

28.02.2016 18:48

Odpovědět

Géza von Medak Offline

LaFontaine

28.02.2016 20:47

Odpovědět

maso po ránu možná tak namleté ale nevím,nebo když maso naložíš na pár dní tak se zlepší trávení, ryby by šly taky ty se tráví z masa nejrychlej

Maty

28.02.2016 21:57

Odpovědět

Bobek: Dle Charlese Polinqua je idealni snidani maso s orechy. Ma to docela popularni ohlas. Je mozne ze telo dokaze rano stravit maso?
Poliquin dává svým svěřencům tablety s kyselinou chlorovodíkovou. Jsou takoví, co si tím způsobili žaludeční vředy.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

29.02.2016 11:13

Odpovědět

Tak ony žaludeční šťávy jsou samy o sobě docela silná kyselina.

Petra Kalousková Offline

PetraKalouskova

02.09.2017 13:43

Odpovědět

v 95% snídám ořechy,masa,vajíčka dlouhodobě a nemám s tím problém.Ozkoušej si to sám, dávej třeba jen malé porce a uvidíš.

tycovy_mixer

03.09.2017 21:30

Odpovědět

"nemám s tím problém" Rezistenci na inzulín, hladinu kys.močové v krvi,NOx,tlak a pod jsi zkoumal ?
Člověk je všežravec jako primáti nebo prasata.
Je nereálné založit zdravý,dlouhý život jen na bílkovinách s homeopatickým množsvím škrobu/cukru, když je to opačně.
https://en.wikipedia.org/wiki/Omnivore

Navíc maso obsahuje nejvíce puritů ze všech potravin, které pak způsobí nejen dnu.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Dna#Prevence
tohle je jídelníček doby kamené kdy se lidi dožívali 30let navíc konzumovali i hmyz, které nemá purity(a konzervanty,antioxidanty, cholesterol...), ale raketu bílkovin.

Žaludek má 4% kys.chlorovodíkové z celku kyselin. Pokud je ji více(potřeba trávení šunky) tak poruší film žaludku a jsou z toho beningní(i maligní) žaludeční vředy.(Chov zvířat III ČZU PeF) https://en.wikipedia.org/wiki/Gastric_acid

Ládovat se ráno, denně uzeninama/masem není žádná výhra(WHO).
https://www.theguardian.com/society/2015/oct/26/bacon-ham-sausages-processed-meats-cancer-risk-smoking-says-who
https://www.theguardian.com/science/2014/mar/04/animal-protein-diets-smoking-meat-eggs-dairy

Naposledy upraveno 04.09.2017 13:12

kernel

04.09.2017 13:12

Odpovědět

Netuším jak zjistim tu rezistenci?Tlak mám spíš nižší. Kys.močová nemám páru.Uzeniny a šunky a pod. jím vyjimečně.
Moje dnešní snidaně 2vajíčka a cca 80g cejna
jiná verze hrst ořechů,plátek krůtího cca 100g
dalsí avokádo,70g losos a podobně to jedu
Ráno mam vetšinou hlad a tohle mě uspokojí, hlavně pak nemam propady energie a vydržím na tom.
Mě napada co ještě jíte abyste dopoledne fungovali?
Každopadně si mě donutil se zamyslet.

tycovy_mixer

05.09.2017 21:36

Odpovědět

Většinou: - vysokobílkovinový jogurty (skyr, řecký jogurt) cca do 50g bilkovin, 100-200g vlocek a 500ml kefiru/acidofilniho mleka. do vlocek kiwi+boruvky

NullA

05.09.2017 21:44

Odpovědět

tycovy_mixer: Netuším jak zjistim tu rezistenci?Tlak mám spíš nižší. Kys.močová nemám páru.Uzeniny a šunky a pod. jím vyjimečně.
Moje dnešní snidaně 2vajíčka a cca 80g cejna
jiná verze hrst ořechů,plátek krůtího cca 100g
dalsí avokádo,70g losos a podobně to jedu
Ráno mam vetšinou hlad a tohle mě uspokojí, hlavně pak nemam propady energie a vydržím na tom.
Mě napada co ještě jíte abyste dopoledne fungovali?
Každopadně si mě donutil se zamyslet.
Odpověď i s linkama na wikipedii a lékařské obory jsem sem dal, ale Roper mi to zas smazal, můžeš napsat třeba PM.

Stránka nenalazena
Vámi požadovaná stránka nebyla nalezena.

Naposledy upraveno 06.09.2017 16:45

kernel

06.09.2017 16:45

Odpovědět

kernel: Odpověď i s linkama na wikipedii a lékařské obory jsem sem dal, ale Roper mi to zas smazal, můžeš napsat třeba PM.
Stránka nenalazena
Vámi požadovaná stránka nebyla nalezena.
Zklamu tě, ale já nic nemazal. Asi jsi porušil pravidla a všiml si to Jiří Kryštof alias jk22.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Jiří Vlk Offline

Roper

07.09.2017 00:07

Odpovědět

Roper: Zklamu tě, ale já nic nemazal. Asi jsi porušil pravidla a všiml si to Jiří Kryštof alias jk22.
Já jsem nic nemazal, ale, poslední dobou si všímám, že to tu někdo čas od času promázne.

jk22

13.09.2017 08:29

Odpovědět

13 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout