Nevím si rady s první kůrou

17 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Nevím si rady s první kůrou

Ahoj, chtěl jsem se tu s Vámi pobavit o mé první kůře.
TST propionát 100mg/ml od EUROCHEM mám 2x a k tomu bych ještě něco chtěl, ale nejsem si úplně jist, co by pro mne bylo vhodné, chtěl bych kvalitní hmotu, nemusí jí být tolik, nechci retenci vody, spíše menší progres ale aby to vydrželo i po vysazení. Klidně se může jednat zase o injekční formu, ale nemám problém ani s orální formou.
Mám problém i s aplikací obden u propíku, protože sám to nedám takže musím vždy za někým a to obden bude problém..
myslíte že by se to dalo aplikovat třeba každé 3 nebo nejlíp 4 dny?

Mockrát děkuji za názory

Naposledy upraveno 23.02.2016 21:23

bope1

23.02.2016 21:23

Odpovědět

Re: Nevím si rady s první kůrou

Jestli je to první kůra, tak ti na objem stačí k propionátu 10 mg methandienonu (dianabolu) a kolem 40-50 mg oxandrolonu denně. Další varianta je injekce boldenonu jednou za 4-5 dní.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

24.02.2016 09:28

Odpovědět

bope1: Ahoj, chtěl jsem se tu s Vámi pobavit o mé první kůře.
TST propionát 100mg/ml od EUROCHEM mám 2x a k tomu bych ještě něco chtěl, ale nejsem si úplně jist, co by pro mne bylo vhodné, chtěl bych kvalitní hmotu, nemusí jí být tolik, nechci retenci vody, spíše menší progres ale aby to vydrželo i po vysazení. Klidně se může jednat zase o injekční formu, ale nemám problém ani s orální formou.
Mám problém i s aplikací obden u propíku, protože sám to nedám takže musím vždy za někým a to obden bude pro...
S timhle přístupem a vědomostma to radši vyhoď.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Petr B Offline

vEprik

24.02.2016 12:30

Odpovědět

100 mg/ml mám 2X...Pokud tomu rozumím, tak máš 200mg? To máš na dva dny až týden.

Propionate 50mgdenně/oxandrolone50mg denně: 3-4kg tvrdých svalů, který převážně zůstanou.

Sebastián Offline

Peck-Deck

24.02.2016 12:58

Odpovědět

vEprik: S timhle přístupem a vědomostma to radši vyhoď.
Ano takže tvá logika věci je, že pokud nemám dostatečné info ( které sem se domníval, že doplním tady) tak nemohu začínat s ničím a měl bych raději vše vyhodit. Jen tu žádám o radu, protože se všude dočtu něco jiného, tak sem myslel že když rozvinu debatu, že bych si mohl udělat představu co a jak a s čím.

10 ml lahvička, v jedné lahvičce je 100mg/ml a lahvičky mám 2.

oxandrolone mohu sehnat jen v tabletách a od tablet každý odrazuje, kvůli škodlivosti oproti injekčně.

Boldenen, po přečtení vypadá slušně, nemá tolik side efektů.

Chtěl sem se ještě zeptat na způsob cvičení, jestli na při kůře AS je třeba tahání činek, protože můj trénink se skládá 4x týdně cardio, 2x týdně TRX+činky, 2x týdně kruháč a 1x týdně posilování. Od března bych chtěl trošku jinak zaměřený trénink než doposud, tak úplně přesně nevím jak s AS.

bope1

24.02.2016 17:21

Odpovědět

Tetsuo: Jestli je to první kůra, tak ti na objem stačí k propionátu 10 mg methandienonu (dianabolu) a kolem 40-50 mg oxandrolonu denně. Další varianta je injekce boldenonu jednou za 4-5 dní.
Slyšel sem verzi, že propík je dobrý s winstrolem kombinovat, ale co sem se dočetl že winstrol zadržuje vodu, tomu bych se chtěl vyhnout, pokud je to pravda.

Mám ještě otázku jak na ochranu jater, akné apod. nebo aspon nějaký důvěryhodný zdroj, odkud bych mohl tohle všechno vyčíst. Chápu že na každého funguje něco jiného, tak třeba co funguje na zdejší co mají s AS zkušenosti.

Děkuji za odpověď.

bope1

24.02.2016 17:28

Odpovědět

Na akne vse vyklesat, ale pokud si nachylnej, stejne se ti udela. Muzou fungovat nejaky masticky od kozni, z toho horsiho roacutan. Ochrana jater klasika esential forte, lipovitan, flavobion, ostropestrec..
Nechci rejpat ale s tim tvym bikiny treninkem je to zbytecny. A buhvi jak bys drzel stravu.

Tomáš Červinka Offline

tom3

24.02.2016 18:56

Odpovědět

Oxandrolon je snad nejjemnější steroid, i když je tabletový.

Winstrol vodu nezadržuje, používá se na rýsování.

Úvodní kůru lze zvládnout i na 100 nebo 200 mg propionátu týdně.

U první kůry, v níž nejsou tvrdé orální věci, bych játra ani neřešil. Nicméně přijímání ALA, cholinu a inositolu přispívá nejen k lepší činnosti jater, ale i zpracování živin.

Jinak jsi ale zralý na pečlivější zaškolení :)

Naposledy upraveno 24.02.2016 19:26

Kamil Fila Offline

Tetsuo

24.02.2016 19:08

Odpovědět

bope1: Ano takže tvá logika věci je, že pokud nemám dostatečné info ( které sem se domníval, že doplním tady) tak nemohu začínat s ničím a měl bych raději vše vyhodit. Jen tu žádám o radu, protože se všude dočtu něco jiného, tak sem myslel že když rozvinu debatu, že bych si mohl udělat představu co a jak a s čím.
10 ml lahvička, v jedné lahvičce je 100mg/ml a lahvičky mám 2.
oxandrolone mohu sehnat jen v tabletách a od tablet každý odrazuje, kvůli škodlivosti oproti injekčně.
Boldenen, po přečtení vypa...
S timhle tréninkem to fakt nemá cenu. Ani jsi nenapsal, kolik vážíš, kolik ti je let a jaký máš cíle. Každopádně pokud to tak mermomocí chceš:
Poverty cyklus z dvou propíků:
1ml obden dokud ti to nedojde. To je 6 tejdnů. PCT tamox 40/20/20/10 a clomid 100/50/50. Během cyklu anastrozol 0,5mg každej třetí den, pokud chceš bejt extra zdravej tak exemestan asi tak 6,25mg denně a případně to zvednout nebo snížit. To je obojí individuální a musíš si to prostě najít sám. Buď podle krve nebo podle pocitu
.
Na těch šest tejdnů klidně ten oxan 40-60mg denně. Jenže si uvědom to, kolik za něj vyplázneš a kolik z toho budeš mít svalů. To že je to málo toxický na játra je úplně jedno, pořád to odjebává cholesterol jako každej jinej orál. Mnohem lepší by bylo koupit dva enantháty a jet cyklus stylem
1-10 týden 0,7ml enanthatu pondělí a čtvrtek (=350mg týdně)
1-3 týden propík 1ml obden (=350mg týdně)
11-13 týden ten druhej propík 1ml obden.
Takhle maximálně využiješ všech 13 tejdnů. Na rozjezd enanu bys čekal 4 tejdny, ale budeš tam mít propík k němu takže čekáš jen tejden. Na dojezd enanu do pct bys čekaů nějakejch 14 dní co by to vyklesávalo a už bys dávno nerost. Jenže místo jater a cholesterolu riskuješ horší obnovu HPTA. Ale rozhodně z toho budeš mít víc svalů.
No a pokud bys to chtěl ještě dotunit tak klidně můžeš k tomu co jsem vypsal hodit ten var někam doprostřed, nebo methan, 30mg třeba v týdnech 6-9. Budeš mít potom dost času ještě zkvalitnit a udržet to co si z něj nabral.
A před započetím jakýhokoliv cyklu z toho co jsem vypsal bych na 6-8 tejdnů jel dietu pro zlepšení inzulínový citlivosti. Postupně během kúry přidávat třeba 30s každej třetí tejden. Kdybys jí začal na 200s tak bys měl před pct bejt zhruba na 350s.
Jo a vygoogli si pojem virgin muscle PIP, ať víš co tě čeká, zvlášt s propíkem, to bude fakt sranda. :D
A nevim proč se tu doporučuje boldenon, v každý kúře se jezdí základ tst, tohle nejsou 80. léta, máme anastrozol, exemestan, tamox. Už se neni třeba se tst vyhybat a je to jen na škodu to jet bez něj. A boldenon se rozjíždí dlouho a dojíždí dlouho, to pak riskuje hpta ještě víc. A vliv na CBC, RBC, u některejch lidí vedlejšáky jako stavy úzkosti..To za to prostě nestojí.
Sorry za sloh.

Petr B Offline

vEprik

25.02.2016 01:32

Odpovědět

Methan, 30mg třeba v týdnech 6-9. - to je strašně moc na první kůru. Lidem funguje v pohodě 10 mg.

Boldenon samozřejmě není třeba dávat samotnej, to tu nikdo nepsal, byla to naopak odpověď "co k testosteronu".

Kamil Fila Offline

Tetsuo

25.02.2016 08:49

Odpovědět

40mg tamoxifen?? wowowow

10mg Naposimu fungovalo možná před dvaceti lety kdy to ještě Naposim byl.

Anastrozol během propíkový kůry kdy ještě jedeš 200mg týdně ti vypne estrogen a nepřibereš nic, leda bláto.

Boldenon aby se něco dělo musí frčet přes 10-12týdnů minimálně.

Sypat a chodit na TRX je ztráta času,peněz a trochu i zdraví.

Sebastián Offline

Peck-Deck

25.02.2016 10:01

Odpovědět

bope1 nezávidím ti , stačí si "jen" vybrat

tycovy_mixer

26.02.2016 00:35

Odpovědět

10mg Naposimu fungovalo možná před dvaceti lety kdy to ještě Naposim byl.
Tak on je občas i dnes. Mluvím o čistých, nefejkových látkách..

Kamil Fila Offline

Tetsuo

26.02.2016 01:07

Odpovědět

Zdravím, nechci zakládat další vlákno tak to zkusím tady cvicim uz něco kolem 3 let vždycky jsem byl tlustej no za ty 3 roky jsem zhunul z 98kg na 75-76 nabral nějaké ty svaly ale uz to začínalo vypadat dobre ale před půl rokem jsem musel změnit práci a zároveň odjet zpět do CZ na 2 týdny(ziju v UK ) po celou tu dobu jsem ne cvičil +\- měsíc pak jsem zase začal ale uz to nebylo tak jako dříve málo síly ATd ... ale nějak se to dalo no a pak za nějaký ten měsíc jsem zase odjel na dovolenou na dva týdny a od té doby co jsem byl na dovolené tak jsem ne cvičil takže jsem zhubnul na 71 nejvíc asi na nohách rukách a hrudi, a dnes jsem byl poprvé zase cvicit ale bylo to zase jako bych byl poprvé vím ze to trvá než se zase do toho vrátím ... ale uvažoval jsem ze bych zkusil AS a tst mám možnost něco málo koupit od kamose z práce ale nevím odkut to ma on tak se trosku bojím, ale on taky něco bere a vipada docela dobre. No ale k věci chci se vás teda zeptat jestly nevíte co pro začátek mám jak uz jsem psal 71-2kg 176cm a 26let jídelníček mám tak ma 80% ještě dopiluju ... co třeba testobol+Boldenon+Oxanabol od alpha pharma?? Je to moje první zkušenost z AS a tst tak bych byl rad kdyby my někdo poradil co a jak .... jinak si myslím ze jsem zhubnul taky díky stresu zmíněna práce úbytek svalu ATd .... předem moc děkuji když tak do SP nebo můžete i na e-mail makularobert712@gmail.com

Přiložil jsem odkazy se seznamem

Naposledy upraveno 15.08.2017 13:10

Robert Makula Offline

Pitbull712

15.08.2017 12:51

Odpovědět

Podle toho jak pises hlavne nic neber.. :)
Nevis o tom lautr nic, proc chces sypat? Vis neco o pct?

Tomáš Červinka Offline

tom3

17.08.2017 09:19

Odpovědět

Pitbull712: Zdravím,...
Takže když to shrnu:

- Nějak jsi trénoval
- potom jsi měl tréninkový výpadek
- teď momentálně netrénuješ, nemáš ani do kupy danou stravu
- ale chtěl bys jen tak z plezíru jít do AS

Tak já doufám, že tohle celý je jen takovej nějakej žert...

Capita

17.08.2017 11:26

Odpovědět

17 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout