Kontrola jídelníčku skrz projekt

9 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Kontrola jídelníčku skrz projekt

Zdarec, pomáhám kamarádce s projektem na výšce. Téma máme změna postavy pomocí cvičení. Máme na to dva měsíce a já jsem ona oběť, na který stojí úspěch projektu, rád bych, aby to za něco stálo a chci do těch měsíců dát hodně, tak potřebuji pomoc od lidí z oboru. Jídelníček jsem si rozvrhl asi takto:

Snídaně 4:30, 5:30 - omeleta z 5 vajec,30g slaniny do ní. Kreatin 5g, zinek, měd

Svačina 9h - 150g ryba, zelenina, trocha ořechů

Oběd 13h - 150g mletého vepřového, brokolice, olivový olej

Trénink mezi 16-18h - před arginin, po proteinu (35g)a drcené vločky cca 40-60g

Večeře po příjezdu z tréninku (18,19+) - 150g kuřecího, 150 rýže

Trénink sem si vybral Neuro-Muscle day odtud ze stránek.

Takže co změnit nebo předělat, abych za ty dva měsíce udělal nějaké viditelné změny?
Díky za váš čas.

PR Offline

Azurit

15.02.2016 23:50

Odpovědět

Re: Kontrola jídelníčku skrz projekt

Arginin nedávej, zvyšuje inzulín víc než BCAA, což zabraňuje pálení tuku.
Na pumpu je nejlepší citrulin.

Kreatin dávej mezi snídaní a svačinou.

Jinak by to šlapat mělo.

Nezapomínej na takové blbinky jako je citronová šťáva do vody a jiné triky.

A denně se hýbej, nenech to všechno jen na posilovně.
Blbá chůze 6-8 kilometrů denně, chůze do schodů, ráno 10 minut jogínské "pozdravy slunci" - i tohle dělá divy

Kamil Fila Offline

Tetsuo

16.02.2016 18:23

Odpovědět

Mohl by ses rozepsat o těch blbinkách? Jaký to má např. účinek a tak?
Můžu počítat, že na tomhle režimu naberu i nějaký svaly, nebo by to chtělo něco přidat?

PR Offline

Azurit

16.02.2016 19:50

Odpovědět

Arginin nedávej, zvyšuje inzulín víc než BCAA, což zabraňuje pálení tuku.
Na pumpu je nejlepší citrulin.

rozumim tomu dobre ze nedoporucujete pouzivat arginin pred treninkem?kdy ho tedy prijmat pokud vubec? a proc se tedy tak casto zarazuje do predtreninkovych formuli ( vy sami to taktez delate u AMG Pre workout)?nebo se to vztahuje jen na treninky s cilem redukce tuku? a jaky je tedy rozdil v prijmani citrulinu kdyz ten se v tele meni prave na arginin? ten(zmeneny arginin z citrulinu) prece logicky potom inzulin take zvysi a tim padem zabrani paleni tuku nebo ne?

Mamuka Gorgodze Offline

Mamuka

17.02.2016 14:28

Odpovědět

My dáváme arginin + cukr a netvrdíme, že ty nápoje jsou vhodné do redukčního tréninku.

Citrulin je prekurzor NO2, nejde tvrdit, že se mění přímo na l-arginin.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

18.02.2016 00:25

Odpovědět

takze prijmat ho tedy a kdy presne??pred/po treninku??a nehodi se teda do redukcnich treninku ale do nabiracich ano je to tak??a na napumpovani je teda vyhodnejsi citrulin??

Mamuka Gorgodze Offline

Mamuka

18.02.2016 00:52

Odpovědět

Jestli chceš redukční trénink, dávej 15-30 minut před tréninkem 2-4 g citrulinu a můžeš i 2-4 gramy po něm.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

18.02.2016 16:30

Odpovědět

S tím Argininem, pamatuji si, že jste psali o jeho katabolických sklonech, což pokud stimuluje vylučování inzulinu mi nějak nesedí, ale je pravda, že jsem po něm v průběhu tréninku míval slušnej nával hladu. Bral jsem ho dřív před boxem spolu s inosinem a krom toho hladu to šlapalo dobře(ale kdo ví, tohle se těžko objektivně soudí). Ještě si pamatuji něco o kombinaci argininu a zeleného čaje.
Proč to píšu, včera jsem zrovna našel tak 4 roky starý kapsle argininu a poslal je tam, pumpa slušná a ted sem napíšeš tohle sakra :)

MichalDee

18.02.2016 17:02

Odpovědět

Arginin je unikátní aminokyselina. Má katabolicko-anabolický efekt. Anabolický na inzulín, katabolický v tom, že prokrvuje a odvádí zplodiny z těla.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

19.02.2016 20:22

Odpovědět

9 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout