MultiSport

24 příspěvků
Strana 1 ze 2

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

MultiSport

Ahoj kluci, holky a Ropeři.

Máte nějakou zkušenost se získáním MultiSport karty mimo svoje zaměstnání? V práci to bohužel nemáme a celkem by se mi hodila, protože přejíždím mezi dvěma kancelářema na různých koncích Prahy, takže to není úplně pohodlné.

Ragu Offline

ragu

10.01.2016 16:20

Odpovědět

Re: MultiSport

Ahoj, dle mého názoru by s tím neměl být problém, i když já ji mám stále pod svým zaměstnavatelem. Pokud chceš, zkusím se na to zeptat kolegyně, která to pro Multisport organizuje a dám ti vědět, zda je to možné. V "nejhorším" případě určitě mohu dát dohromady doprovodnou kartu, která je o nějakou stovečku dražší.

Hrabatko Offline

Hrabatko

10.01.2016 18:04

Odpovědět

Mě to kdysi sehnal spolubydlící, takže tam mám napsanou jeho firmu a moje jméno, takže je to možné. Podrobnosti neznám, možná, že musel říct, že jsem jeho příbuznej. Na konci roku to stejně zavedli i k nám, ale jsem línej to nějak předělávat, takže to tak zatím nechám.

Majkl

11.01.2016 16:00

Odpovědět

Není tu někdo, kdo by mohl zařídit kartu multisport prosím? Na ceně bysme se domluvili :)

madeleine89

26.07.2016 09:20

Odpovědět

Kdo byste chtěl multisport kartičku, tak mrkněte sem: www.radekzahradnik.cz/multisport/

KUTlime

26.08.2016 22:31

Odpovědět

Pan Zahradník už karty MultiSport bohužel nenabízí, zkoušel jsem mu psát... Nemáte někdo, prosím, možnost kartu zařídit? Díky!

Michal88

19.10.2016 21:40

Odpovědět

Někdo, kdo byl aktuálně možnost sehnat dodatkovou? Zaplatím klidně dopředu, nebo odměnu za zprostředkování, případně i vyšší měsíční cenu. Díky

Filip Sochor Offline

sochyx

26.11.2016 09:59

Odpovědět

MultiSport

Zdravím kluky i holky a všechny nadšence pro sport,

nedala by se nějakým způsobem sehnat multisport karta? Tenhle benefit u nás v práci bohužel nemáme a taky nemám žádného známého, kdo by ji měl. Klidně bych si připlatila nějakou částku navíc. Budu ráda, když se někdo najde. Díky

Naposledy upraveno 11.01.2017 16:19

Iveta Krejčí Offline

Krejiv

11.01.2017 15:55

Odpovědět

Krejiv: Zdravím kluky i holky a všechny nadšence pro sport,
nedala by se nějakým způsobem sehnat multisport karta? Tenhle benefit u nás v práci bohužel nemáme a taky nemám žádného známého, kdo by ji měl. Klidně bych si připlatila nějakou částku navíc. Budu ráda, když se někdo najde. Díky
Já jsem jí dostal v práci. Záleží asi na zaměstnavateli.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

12.01.2017 18:13

Odpovědět

My jí v práci bohužel nemáme, když jsem se na ni ptala kolegyně, tak to není ani v úmyslu. Zkouším se ptát kdekoliv, kde by byla nějaká možnost jí získat.

Iveta Krejčí Offline

Krejiv

13.01.2017 09:55

Odpovědět

Hrabatko: Ahoj, dle mého názoru by s tím neměl být problém, i když já ji mám stále pod svým zaměstnavatelem. Pokud chceš, zkusím se na to zeptat kolegyně, která to pro Multisport organizuje a dám ti vědět, zda je to možné. V "nejhorším" případě určitě mohu dát dohromady doprovodnou kartu, která je o nějakou stovečku dražší.
Ahoj, pokud by byla možnost zařízení doprovodné karty, tak bych měla vážný zájem a to alespoň na dva roky nebo déle. Mám info, že plná cena karty je cca. 790 Kč měsíčně. Mohla klidně platit 1.100 Kč měsíčně a posílat peníze např. na 3 měsíce dopředu. Předem děík za odpověď

Jana Čechová Offline

janci

30.03.2017 10:32

Odpovědět

ahoj, mohla bych sehnat přes sebe. ale u nás je doprovodná karta byla za 1000 Kč :/ teď aktuální cenu nevím, ale mělo by to snad být stejné, max o 100-200 víc..

Dominika Ipserová Offline

Domca

10.04.2017 09:40

Odpovědět

Domca: ahoj, mohla bych sehnat přes sebe. ale u nás je doprovodná karta byla za 1000 Kč :/ teď aktuální cenu nevím, ale mělo by to snad být stejné, max o 100-200 víc..
Ahojky, pokud by to bylo opravdu možné, mohla bys mě prosím kontaktovat přímo na mailu janna.cechova@seznam.cz, abychom se domluvily blíž. Předem děkuji.

Jana Čechová Offline

janci

10.04.2017 11:22

Odpovědět

posílala jsem email, tak doufám, že došel :)

Dominika Ipserová Offline

Domca

12.04.2017 08:26

Odpovědět

Domca: posílala jsem email, tak doufám, že došel :)
Domčo, došel Ti mail ode mě??? :)

Jana Čechová Offline

janci

24.04.2017 21:46

Odpovědět

Prosím, pokud má někdo možnost sehnat dodatkovou Multisport kartu, ozvěte se mi na martin.divis(at)volny.cz , rád zaplatím i něco navíc. Díky.

Martin Divis Offline

gargoyle

18.06.2017 09:02

Odpovědět

24 příspěvků
Strana 1 ze 2

Vytisknout