Upgrade eshopu a uživatelského panelu

10 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Upgrade eshopu a uživatelského panelu

Byl proveden upgrade layoutu eshopu a uživatelského panelu. Pokud se vám web nebo eshop zobrazuje chybně, zmáčkněte CTRL + R pro restart a obnovení scriptů.

Tomáš B. Offline

Cornelius

26.12.2015 12:11

Odpovědět

Re: Upgrade eshopu a uživatelského panelu

Mnohem lepší než předtím, paráda :)

Michal Vašíček Offline

mclama

26.12.2015 20:41

Odpovědět

zdar,
me to lepsi neprijde, nejak nechapu k cemu mi bude ten email pod jmenem ja ho znam je to nadbytecne.
Mam dotaz k tomu menu Muj ucet to cislo vlevo je soucet upozorneni + sozkrome zpravy + prehled nakupu? takze hned neuvidim jestli me nekdo nenapsal zpravu? nebo se napravo zobrazi dalsi cislo?

nikdo

27.12.2015 01:33

Odpovědět

Jak jste si všimli testujeme nový layout. Rád bych se zeptal, jak se vám zdá nynější upravená verze eshopu? Je to lepší než bylo původně? Řekněte svůj názor. Díky

Tomáš B. Offline

Cornelius

04.01.2016 10:29

Odpovědět

Zdravím,nevím jestli je to jen můj problém,ale na telefonu je nemožné dostat se do dalších podkategorií Mého účtu ( upozornění,soukromé zprávy,nastavení..) Když kliknu(což na pc nemusím,zde stačí přejet myší a rozbalí se nabídka) na Můj účet tak mě to automaticky přesměruje na profil.

Gregor

04.01.2016 10:57

Odpovědět

U mě to samé.

Jaroslav Polánský Offline

Meathead

04.01.2016 11:34

Odpovědět

Cornelius: Jak jste si všimli testujeme nový layout. Rád bych se zeptal, jak se vám zdá nynější upravená verze eshopu? Je to lepší než bylo původně? Řekněte svůj názor. Díky
Nějak vyloženě mě ta změna nevadí, takže je to asi ok :)

Pořád tam máte starej bug když přehazuju velikosti balení u výrobku - po chvíli se cena přestane přepisovat. U výpisu výrobků v kategorii by to chtělo tooltip u toho thumbupu, protože nevím co to znamená - předpokládám, že to doporučujete. Podle mě je zbytečné zobrazovat číslo stránky, když je ta stránka jediná. Ale to jsou drobnosti.

Co se mi pořád nelíbí, tak je vyhledávání. Fakt to musí házet na novou stránku s obrovským textboxem?

Majkl

04.01.2016 13:15

Odpovědět

Majkl: Nějak vyloženě mě ta změna nevadí, takže je to asi ok :)
Pořád tam máte starej bug když přehazuju velikosti balení u výrobku - po chvíli se cena přestane přepisovat.
Zdravím, můžu se zeptat na podrobnosti tohoto problému, například jaký prohlížeč využíváte, jestli se to děje u konkrétního produktu nebo náhodně, atd.

Děkuji

Martin Adamec Offline

admin

05.01.2016 11:31

Odpovědět

Gregor: Zdravím,nevím jestli je to jen můj problém,ale na telefonu je nemožné dostat se do dalších podkategorií Mého účtu ( upozornění,soukromé zprávy,nastavení..) Když kliknu(což na pc nemusím,zde stačí přejet myší a rozbalí se nabídka) naMůj účettak mě to automaticky přesměruje na profil.
Zdravím, problém by měl být již vyřešen, pokud ne prosím aktualizujte stránku aby se pře-načetli scripty. Za tuto chybu se omlouváme.

Body-Test.cz v tomto roce projde nejspíše větší změnou designu, jako je širší layout pro velké monitory a také přizpůsobení pro mobilní zařízení, na přípravách se již pracuje, takže pokud máte nějaké další připomínky k použitelnosti z uživatelského hlediska budeme jen rádi.

Tým Body-Test.cz

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Martin Adamec Offline

admin

05.01.2016 11:35

Odpovědět

admin: Zdravím, můžu se zeptat na podrobnosti tohoto problému, například jaký prohlížeč využíváte, jestli se to děje u konkrétního produktu nebo náhodně, atd.
Děkuji
Firefox 43.0.3 u libovolného výrobku. Koukám, že v Chromu a IE je to ok.

Majkl

05.01.2016 13:26

Odpovědět

10 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout