E-Shop

1657 příspěvků
Strana 8 ze 104

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: E-Shop

Vadí mi, že když chci něco objednat, tak to po mně chce zadat příchuť, i když je tam jenom jedna varianta nebo třeba "neochuceno"
Víme o tom a doladíme to :)

Tomáš B. Offline

Cornelius

19.06.2014 22:01

Odpovědět

A ještě by se mi líbila možnost zaplatit to bankovním převodem, ale to chci asi už moc, co :D

prasezlesa

19.06.2014 22:01

Odpovědět

I v tomhle jsme schopni vyhovět :) Přemýšlím taky o platbě kreditkou přes platební bránu. No, uvidíte časem.

Tomáš B. Offline

Cornelius

19.06.2014 22:03

Odpovědět

Bylo by to fajn :-)
Je to rozhodně pohodlnější než muset platit pak hotově a některé obchody to mají tak, že když člověk platí převodem, tak i ušetří na poštovném.

prasezlesa

19.06.2014 22:04

Odpovědět

Jak jsou na tom ty vzorky? Naházíte je tam aspoň přes víkend? Já bych totiž něco vzal, ale chtěl bych k tomu i nějaký ty testery přikoupit :).

Venec

19.06.2014 22:29

Odpovědět

Ano, přes víkend se vzorky dají stihnout.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

19.06.2014 22:34

Odpovědět

To si asi taky počkám, jestli budou nějaké zajímavé vzorky.

prasezlesa

19.06.2014 23:12

Odpovědět

Frost: Co se vazeb týče, nevyjádřil sem to asi úplně nejšťastnějš. Měl sem spíš na mysli, jestli to bude v nějaký pro tělo využitelnější formě, tj. jedno jestli jako chelát nebo v některý z těch tebou zmíněných organických forem. V případě toho hořčíku+vápníku je nicméně u obou minerálů udávána anorganická forma (uhličitan), kdy je samozřejmě využitelnost značně slabší..
Jinak do (dle mého nesystematicky zvolenýho) názvu produktu vám samozřejmě kecat nebudu, to byla jenom poznámka bokem.
Nechci bejt moc otravnej, ale správná odpověď na můj předchozí dotaz je teda zřejmě "ne, hořčík v organický vazbě zatim neplánujeme" - je to tak? :)

Jiří Mráz Offline

Frost

20.06.2014 00:59

Odpovědět

Čau, prosím Tě, proč není v AMG Pre-Workout uveden ve složení inosin.
Kolik ho tam tedy je?

Jiří Petlach Offline

Jurawood

20.06.2014 08:22

Odpovědět

Jestlize si dneska objednam zbozi stihne se to jeste dneska odeslat? Popr do kolika hodin nejpozdeji bych mel objednat? A kdy byto zhruba prislo - je mozny ze v pondeli?

Davy

20.06.2014 10:25

Odpovědět

Odesílá se dnes odpoledne.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

20.06.2014 10:30

Odpovědět

Inosin v Pre-Workoutu nakonec není. Nepodařilo se zakrýt jeho hořkou chuť.
Na minerálové vazby se zeptám, netuším, jakou mají u konkrétních minerálů využitelnost. Není to tak jednoduché.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

20.06.2014 10:31

Odpovědět

A kdypak bude dostupna ta proteinova polivka? Na to jsem se tesil a kratce po zahajeni je to vyrazeno. :/
BTW nepremysleli jste pouzit misto glutamatu nejake jine, zdravejsi zvyraznovadlo?
A ruzne prichute se asi taky neplanuji, ze?
Dik.

Naposledy upraveno 20.06.2014 10:41

Lada Offline

kripl

20.06.2014 10:41

Odpovědět

Tetsuo: Inosin v Pre-Workoutu nakonec není.
K základní směsi AMG (stejné jako u ostatních výrobků této řady) přidány další látky. Glutamová kyselina, Arginin AKG (alfa-ketoglutarát), cholin, inositol, inosin, extrakt zeleného čaje, iontová směs.

Jiří Petlach Offline

Jurawood

20.06.2014 10:50

Odpovědět

Budete mít nějaké shakery? Objednal bych si odjinud, ale proč to rovnou nezmáknout s objednávkou několika věcí odtud, že..

prasezlesa

20.06.2014 10:51

Odpovědět

Jurawood: Vše ostatní tam je. Inosin ne, nechutnalo to dobře. Zapít pár kapslí inosinu příjemně sladkým Pre-Workoutem je mnohem lepší varianta než pít hořký nápoj, ne?
A kdypak bude dostupna ta proteinova polivka? Na to jsem se tesil a kratce po zahajeni je to vyrazeno. :/ BTW nepremysleli jste pouzit misto glutamatu nejake jine, zdravejsi zvyraznovadlo? A ruzne prichute se asi taky neplanuji, ze?
S tou polívkou nás to mrzí, je to největší selhání, které jsme ale nemohli předvídat. Máme bílky, které nesnesou horkou vodu a nevhodně se srážejí. "Naštěstí" nám už pomalu docházejí a nová šarže od jiného výrobce by měla vyhovovat. Uvidíme.
Glutamát je v pohodě, je potřeba nepodléhat mediální hysterii. Tvoje tělo denně vyrobí samo 100 g glutamátu, tak ti gram nebo půlgram v polívce nic neudělá, pokud nemáš vyloženě alergii.
Jinak by mě zajímalo to "zdravější dochucovadlo" :)
Příchutě nejsou problém, máme zatím slepičí, ale dokoupit hovězí je snadné. Je to blbé, protože Petr Novák dělá proteinové polévky už 20 let, byl první, kdo je v Česku uvedl na trh, ale první várka nového produktu prostě nevyšla.
Shakery - máme na to vyhlídnutou zahraniční firmu, která dělá i spoustu dalších hezkých výrobků z plastu BPA free, ale rozhodně nebudeme mít jejich produkty v nejbližší době.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

20.06.2014 11:08

Odpovědět

1657 příspěvků
Strana 8 ze 104

Vytisknout