E-Shop

1654 příspěvků
Strana 61 ze 104

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: E-Shop

Já mám s českou poštou velice negativní zkušenosti. Ne všichni kurýři z české pošty volají dopředu, kdy přijedou = není možnost se domluvit. Volají pouze "jsem tam za minutu", což je fakt na zabití. Kurýři z ostatních společností vždy zavolají ráno, nebo pošlou sms ať zavoláte, kdy se vám to hodí. Kurýr, kterého používá bodytest nabízí na webu možnost určit si, který den a v jakou dobu chcete svůj balík, což je dost fajn.

Několikrát se mně stalo, že jsem měl balík na poštu a pošťák mně nehodil lístek do schránky, že už ho tam mám a neměl jsem jedinou možnost jak to zjistit, protože mně neposlali track number a zahraniční track number byl jiný. Jen za listopad se mně to stalo dvakrát z toho jednou jsem tam ten balík měl tak dlouho, že chybělo jen pár dní, aby ho poslali zpátky do zahraničí. A to jsem v době, kdy tam ten balík ležel dokonce byl vyřizovat jiný balík s občankou a nebyli mě schopni upozornit, že tam je i další balík. Mimochodem je zajímavé, že balík ze zahraničí stojí často cca stejně, nebo je zásilka dokonce zadarmo i v případě balíků za pár kaček.

Pořád jsme tady za opicema. Návštěva české pošty je jako výlet do skanzenu...

Naposledy upraveno 01.02.2015 19:55

Za tento příspěvek bylo poděkováno 2x.

Martin Vidlák Offline

Vidlak

01.02.2015 19:49

Odpovědět

Od doby kdy zname vsechny postaky u nas nebyl s postou zadnej problem, takze za me posta ano :D
e: budete tedy pridavat zpatky tu postu, nebo uz tam nebude? at vim kdy objednat zbozi

Naposledy upraveno 01.02.2015 20:25

Tomáš Červinka Offline

tom3

01.02.2015 19:57

Odpovědět

LaFontaine: Však tě k tomu nikdo nenutí. Pro někoho je to schůdnější než kurýr, jak psal třeba mclama. Je to individuální.
Samozřejmě že ne. Mě spíš jen udivovalo, že ještě někdo upřednostňuje poštu před kurýrními službami. Ale ani tyhle firmy nejsou bez chyb. Vždycky záleží hlavně na konkrétním kurýrovi. Když člověk narazí na blba, pak je jedno, jestli jde balík přes PPL, DPD nebo ČP.

rejdis Offline

rejdis

01.02.2015 21:26

Odpovědět

Já osobně S ČP nemám dobré zkušenosti strašná neochota a občas ani nepřijedou!!!Beru všechno PPL.DPD,uloženku klidně i holubí poštu :-D ale č. poštu ne...

Denis Offline

Denny

01.02.2015 22:13

Odpovědět

rejdis: Samozřejmě že ne. Mě spíš jen udivovalo, že ještě někdo upřednostňuje poštu před kurýrními službami.
Je to vážně vcelku jednoduchý - zkrátka nikdy nevím, kdy budu doma. A není nikdo, kdo by mohl balík přebrat za mě. Takže je pro mne mnohem výhodnější, když to hodí na poštu a balík si vyzvednu (apropo nemusím hledat parkovací místo, nemám auto. A zajdu tam když nejsou fronty).

Naproti tomu domlouvání s DPP je pro mě utrpení, posledně jsem si kvůli nim musel vzít volno.

Chápu že to hodně lidem může vyhovovat. Pro mě je to ale např. důvod, proč již neobjednávám z 4fitness, nabízejí jen DPP.

Naštěstí tu zůstala aspoň ta uloženka, ale zase se musí platit předem, což je taky otravný.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

J V Offline

Skylarker

01.02.2015 23:26

Odpovědět

Skylarker: Chápu že to hodně lidem může vyhovovat. Pro mě je to ale např. důvod, proč již neobjednávám z 4fitness, nabízejí jen DPP.
Našt...
zdar, uz ne nedavno zavedli geis point velmi me to potesilo je to lepsi nez na postou, mam to i bliz :-)

nikdo

02.02.2015 01:06

Odpovědět

Ashwaganda dočasně vyprodána. Nové zásoby dorazí brzo.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

05.02.2015 14:43

Odpovědět

Chystají se poměrně velké změny v shopu.

1) Brzy budou k dispozici některé nové látky - koenzym Q10, kyselina hyaluronová, chlorella, spirulina, mladý ječmen, macca, maralí kořen, řasa wakame (jediná látka, která má legislativně potvrzeno, že dokáže spalovat tuk na břiše) ad. Bude taky Whey Hydro DH32.

2) Chystáme vylepšené AMG (v podstatě do produktu "vše v jednom": s kreatin malátem, ALA, FOS/GOS, inositolem, cholinem, vitamínovým premixem).Zachovány budou i základní staré AMG. (Upraví se/zruší se ale Pre-Workout a Post-Workout.)

3) Měly by být nějaké mixy superfoods (práškové pro výrobu "džusů").

4) Máme rozjednané nové obaly - průhledné, modré a možná i zelené klasické dózy. Efektem budou i lépe držící etikety, než na kónických vědrech.

5) Povede to ke dvěma věcem:

a) stáhneme některé jednosložkové produkty a budeme se soustředit víc na mixy (vitamínů, bylin, aminokyselin apod.). Nabídka by se tak měla zúžit na méně víceúčelových produktů. Celkově už NYNÍ rušíme neochucené suroviny, kromě kolagenu. (Kdo chce, může si je dále objednávat u naší mateřské výrobní firmy Nutri-Exact.cz, kde bude vše stále k dispozici)

b) Snížíme množství typů proteinů a gainerů v nabídce na ty nejoblíbenější a nejunikátnější

c) S novými obaly dojde o zdražení produktů v řádech několika desítek korun. Někde jen mírně (u malých balení kapslí - tam by to mělo být třeba 10 Kč), někde více 30-40 Kč (u velkých balení proteinů a gainerů - ještě uvidíme, jak to budeme řešit.) Zatím máme ve skladu desítky kusů nadělaných hotových věcí a stovky kusů starých/nynějších kyblíků.

6) Od příštího týdne také rozjíždíme nějaké měsíční a týdenní soutěže a slevové akce, zároveň budeme častěji dodávat nové články a aktualizace - informovat vás o nich budeme "křižmo" v newsletterech, soukromých zprávách tady na webu a na Facebookové stránce.
Nebudeme vás přehlcovat, a nebudeme to zbytečně dublovat.

- Newstlettery (shrnující, týkající se více shopu) do mailu budou dostávat zákazníci našeho shopu 1x měsíčně.
- Zprávy (týkající se více článků) do soukromých vzkazů na webu budete dostávat 1x týdně
- Na Facebooku by se mělo obden objevit něco nového či nějaké upozornění.

Naposledy upraveno 07.02.2015 16:01

Za tento příspěvek bylo poděkováno 4x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

07.02.2015 15:48

Odpovědět

Nevím teda jak to vidí ostatní, ale mě osobně ty kyblíky dost vyhovovaly. Podle mě je to 100x lepší než klasická dóza (alespoň pokud se tím myslí ty, které většinou používá konkurence), do které musíte cpát ruku jak veterinář do krávy. A k tomu ještě 30-40Kč navíc za něco, co mě spíše otravuje...
Zajímalo by mě s kolika lidmi jste to konzultovali, nebo co vás k té změně vede.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 4x.

Martin Vidlák Offline

Vidlak

07.02.2015 15:59

Odpovědět

Zatím není rozhodnuté, jak se to bude dělat. Je možné, že na e-shopu tady zůstanou v nějaké podobě zachovány kbelíky.

Ale máme taky zájem rozšířit byznys do kamenných obchodů a fitcenter a tam prostě ty kbelíky nepůsobí moc dobře.

Říkám, že u velkých balení proteinů, gainerů a AMG zatím nepadlo konečné rozhodnutí.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

07.02.2015 16:04

Odpovědět

Tetsuo: Zatím není rozhodnuté, jak se to bude dělat. Je možné, že na e-shopu tady zůstanou v nějaké podobě zachovány kbelíky.
A co kdyby si při objednávce vybral každý sám vybral jestli chce kyblík nebo dozu?

Tomáš P Offline

Tom

07.02.2015 17:42

Odpovědět

Tetsuo: ) stáhneme některé jednosložkové produkty a budeme se soustředit víc na mixy (vitamínů, bylin, aminokyselin apod.). Nabídka by se tak měla zúžit na méně víceúčelových produktů. Celkově už NYNÍ rušíme neochucené suroviny, kromě kolagenu. (Kdo chce, může si je dále objednávat u naší mateřské výrobní firmy Nutri-Exact.cz, kde bude vše stále k dispozici)
Že jsem tak smělý. Neplánujete zavádět "čisté", neochucené proteiny, gainery atd? Jediný důvod proč si některé věci radši namíchám sám je to, že mi ty příchutě prostě přijdou moc sladké a nejede mi to. Cenová úspora je tam naprosto minimální a není to důvod proč to dělám. (A neraďte mi ať to ředím víc... protein si sypu i třeba do vloček, palačinek, někdy i do slaných jídel a prostě ho nechci ochucený)

... skoro bych rád viděl na tahle témata ankety :)

Naposledy upraveno 07.02.2015 20:10

J V Offline

Skylarker

07.02.2015 19:44

Odpovědět

Budou nové příchutě Hydro proteinu, Hydro gaineru nebo AMG max drinku? :)

blu3

07.02.2015 20:22

Odpovědět

Tetsuo: Chystají se poměrně velké změny v shopu.1) Brzy budou k dispozici některénové látky- koenzym Q10, kyselina hyaluronová, chlorella, spirulina, mladý ječmen, macca, maralí kořen, řasa wakame (jediná látka, která má legislativně potvrzeno, že dokáže spalovat tuk na břiše) ad. Bude taky Whey Hydro DH32.
2) Chystámevylepšené AMG(v podstatě do produktu "vše v jednom": s kreatin malátem, ALA, FOS/GOS, inositolem, cholinem, vitamínovým premixem).Zachovány budou i základní staré AMG. (Upraví se/zruší se ...
když už jseš v tom, nechceš zrealizovat diskuzi o produktu, který si navrhnou sami zákazníci, jak jsme to kdysi lehce naťukli?
nepřemejšlíš o nějakým suplementu, který by se bral ke každému jídlu? něco jako tohle:

www.sport-nutristar.cz/sport-nutristar/eshop/0/3/5/248-DiaPro-100-tbl

napadá mě mix zinek,chrom,béčko,ALA,trochu toho garnicia komplexu např., některých iontů, mozna amino hattrick

proste takovej core základ :) resp. dalo by se nechat u tebe něco namíchat na objednávku? nebo že bychom třeba tady na foru hodily nejakou anketu, co by si práli zakaznici za suplement.

Martin Offline

Mrak

07.02.2015 20:30

Odpovědět

Tak já se po sto letech odhodlám koupit AMG Max a po zaplacení objednávky si přečtu, že bude lepší verze. Ještě k tomu s GOS, který jsem zapomněl do objednávky přidat.

Karel Mencl Offline

charlie77

07.02.2015 20:31

Odpovědět

charlie77: Tak já se po sto letech odhodlám koupit AMG Max a po zaplacení objednávky si přečtu, že bude lepší verze. Ještě k tomu s GOS, který jsem zapomněl do objednávky přidat.
ty děláš, jak kdyby to mělo být zítra...

Martin Offline

Mrak

07.02.2015 20:33

Odpovědět

1654 příspěvků
Strana 61 ze 104

Vytisknout