E-Shop

1657 příspěvků
Strana 35 ze 104

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: E-Shop

Budou v nějaký nejbližší době i ostatní houby jako Maitake a Shiitake? Nebo zatím bude jen Reishi? Plánuju objednávku, tak jestli mám počkat nebo ne :)
Dík

Naposledy upraveno 01.09.2014 17:35

David Richtr Offline

jimbo93

01.09.2014 17:35

Odpovědět

Dneska jsem obdržel svoji první objednávku z nového webu a překvapilo mě že na všech etiketách chybí minimální trvanlivost. Prostě je tam pouze prázdná kolonka. Nějaká chyba v tisku či co?

Budete prodávat opět i Fitness Lady Olej?

Naposledy upraveno 01.09.2014 20:09

Tomáš Koláček Offline

ufonek

01.09.2014 18:15

Odpovědět

Maitake i Shiitake jsou nakapslované, několik kilo. Zjistím, kdy to půjde do prodeje. Mělo by to být ale brzo.
Neuvedená doba trvanlivosti je pitomá chyba. Normálně na to máme razítko a mělo by se používat. Když tak mi napiš číslo objednávky, ať se zjistí, kdo za to může.

Standardně nápoje mají 2 roky, některé produkty i víc.

Fitness Lady Olej nebude asi jen tak reprodukovaný. Nějaká další směska asi ano. Ale ne v nejbližších měsících.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

01.09.2014 22:48

Odpovědět

Tetsuo: Neuvedená doba trvanlivosti je pitomá chyba. Normálně na to máme razítko a mělo by se používat. Když tak mi napiš číslo objednávky, ať se zjistí, kdo za to může.
Číslo objednávky bylo: 2014080034

Tomáš Koláček Offline

ufonek

02.09.2014 18:30

Odpovědět

Uhm, to bylo před výměnou zaměstnanců.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

03.09.2014 12:00

Odpovědět

Tetsuo: Uhm, to bylo před výměnou zaměstnanců.
Jo je to možný, protože jsem to urgoval a psal jsi mi že je problém se zaměstnanci a ta má objednávka čeká na nakapslování Glutamové kyseliny. Ještě jste mi přihodili Kreatin jako omluvu.

Naposledy upraveno 03.09.2014 22:29

Tomáš Koláček Offline

ufonek

03.09.2014 22:28

Odpovědět

Etikety lepí a razítkuje někdo jiný než kapsluje. Ale v obou případech byla výměna/posílení stavu.

Dřív kapsloval jeden člověk nastálo a jeden nárazově. Teď jich je víc nárazově.

Lepení a razítkování etiket dělají jiní lidé, mnohem schopnější.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

04.09.2014 11:04

Odpovědět

Měl bych dotaz ohledně složení AMG Pre-workout. Je nějaký důvod, proč neobsahuje Inosin? Případně má význam tyto dva výrobky kombinovat? :)

A ještě jeden - Nikde jsem se bohužel nedočetl (nebo jsem špatně koukal) odkud pocházejí suroviny pro výrobu supplementů. Je mi jasné, že z EU, jen nevím, jestli je vše přímo z ČR nebo i odjinud. Jestli to tu někde bylo psáno, tak se omlouvám.
Ptám se proto, že chci udělat namátkovou komparaci doplňků odsud s doplňky z firmy Just/Nahrin. Přítelkyně je doma hrozně prosazuje a co jsem jen tak matně koukal, tak jsou předražený a nejsou složením lepší (takže výsledek si můžete sami už teď domyslet). Pak to sem pro zajímavost hodím.

blu3

07.09.2014 11:17

Odpovědět

A já bych se zeptal, jestli budete mít v dohledné době jinou formu dopravy, než Židovskou Poštu.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 6x.

Ragu Offline

ragu

07.09.2014 11:43

Odpovědět

mám taky menší dotaz bude v proteinech odměrka??

Denis Offline

Denny

07.09.2014 19:49

Odpovědět

blu3: add1, na to jsem se také ptal. Prý kvůli hořké chuti, je lepší dát pár kapslí a zapít. Zkusil jsem to rozkapslovat a osobně mě to nic hrozného nepřijde, ale je mi jasné, že lidi jsou rozmlsaní. Vadí jim jíst h.kolagen a dokonce i kreatin bez chuti. To mě kolagen i chutná:-)

Jiří Petlach Offline

Jurawood

08.09.2014 07:35

Odpovědět

Denny: mám taky menší dotaz bude v proteinech odměrka??
Ne, měř si to lžičkama.

prasezlesa

08.09.2014 10:30

Odpovědět

Měl bych dotaz ohledně složení AMG Pre-workout. Je nějaký důvod, proč neobsahuje Inosin? Případně má význam tyto dva výrobky kombinovat? :)
Jednoduchý důvod. Inosin je hořký a projevuje se špatně v nápoji. Kombinace Pre-Workoutu a inosinu je jinak vhodná.
Arginin, citrulin a zelený čaj etc. zlepší prokrvení, plasmaexpander zvětší objem krve, inosin zvýší okysličení krve.
Nikde jsem se bohužel nedočetl (nebo jsem špatně koukal) odkud pocházejí suroviny pro výrobu supplementů. Je mi jasné, že z EU, jen nevím, jestli je vše přímo z ČR nebo i odjinud. Jestli to tu někde bylo psáno, tak se omlouvám.
Ptám se proto, že chci udělat namátkovou komparaci doplňků odsud s doplňky z firmy Just/Nahrin. Přítelkyně je doma hrozně prosazuje a co jsem jen tak matně koukal, tak jsou předražený a nejsou složením lepší (takže výsledek si můžete sami už teď domyslet). Pak to sem pro zajímavost hodím.
Pocházejí velmi různě z různých částí Evropy. Ale nevidím důvod, proč to specifikovat. Komunikujeme s firmami, které mají zastoupení i v Česku, ale působí mezinárodně.
Jen pro představu - když nám došel třeba betain, a potřebovali jsme ho akutně, tak nešel ani ze skladu z Česka, ani Německa, ale ze Švýcarska.
Ale nevím, co si z toho kdo vybere.

Podstatné je, jestli produkty fungují, chutnají, dobře se míchají :)

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.09.2014 10:54

Odpovědět

bude v proteinech odměrka??
Ano, budou v proteinech, gainerech, AMG i v sypkých aminokyselinách, kreatinu apod.

Jednáme o tom, jde jen o to, co nám které firmy mohou nabídnout, chtěli bychom to mít odstupňované na různé velikosti a taky objemovou velikost jednotlivých prášků.

Myslím, že do měsíce by to mohlo být vyřešené.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.09.2014 10:55

Odpovědět

jestli budete mít v dohledné době jinou formu dopravy, než Židovskou Poštu.
Pokud to není vtip, nebo některou jeho vrstvu nechápu, a odpovím vážně, tak - NE, nebudeme používat jiného dodavatele než Českou poštu, ALE budeme využívat možnost odběrných míst přes PPL a některé kamenné obchody.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.09.2014 10:57

Odpovědět

Není to vtip, vtip je používat službu, která je spolehlivá asi jako jednovrstvý toaletní papír. O těch odběrných místech mluvil Cornelius už několik měsíců zpět, bude to někdy v dohledné době?

Ragu Offline

ragu

08.09.2014 14:21

Odpovědět

1657 příspěvků
Strana 35 ze 104

Vytisknout