E-Shop

1657 příspěvků
Strana 3 ze 104

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: E-Shop

Otázka, kterou správci BT určitě rádi uslyší...
Jak je na tom eshop a jeho spuštění? :)

Venec

19.04.2014 09:16

Odpovědět

Děláme na tom. Ve volném čase.

Tomáš B. Offline

Cornelius

19.04.2014 09:33

Odpovědět

Tomu věřím a nehodlám to nějak popírat. Otázka měla znít spíše:"KDY?"

Venec

19.04.2014 10:22

Odpovědět

Ahoj. Hodlam nakoupit nekolik doplnku (protein, gainery, kolostrum). Zajímalo by me kdy se rozejde ten novy shop, mate nejake poneti, kdy by to mohlo byt? Diky

František Podbaba Offline

Syn_Sojky

27.04.2014 20:04

Odpovědět

Během zítřka budeme vědět víc.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

27.04.2014 23:02

Odpovědět

Zdravím,

zajímalo by mne jak moc bude e-shop na body-testu synchronní s e-shopy pana Nováka.

Např.

[*] AMG MAX byl nahrazen Novou formulí 2013. Ohledně té nové formule by mne zajímalo jestli s ní máte již zkušenosti. Ta jedna dávka je opravdu "jen" 7g??? Přečetl jsem si, že ten MAC je tak postaven, že tam je 7g na 100g, ale jen mne zaráží tak velký rozdíl oproti původnímu AMG MAXU.

[*] Whey Plus 82 byl nahrazen 89kou. Bude to provedeno i zde???

[*] Už jsem si všiml, že plánujete mít vlastní sortiment superproteinů. Bude mezi nimi i varianta typu CHEAPRO pana Nováka?

Děkuji

Tomáš Veselý Offline

Merry

27.04.2014 23:35

Odpovědět

Ano, je to v zásadě stejné. My jsme si nechali vyrobit ještě pár nových věcí. Shop Petra Nováka TEĎ obsahuje asi třetinu toho, co budeme mít my. Pravděpodobně pak bude většinu prodávat i on.
AMG MAX byl nahrazen Novou formulí 2013. Ohledně té nové formule by mne zajímalo jestli s ní máte již zkušenosti. Ta jedna dávka je opravdu "jen" 7g??? Přečetl jsem si, že ten MAC je tak postaven, že tam je 7g na 100g, ale jen mne zaráží tak velký rozdíl oproti původnímu AMG MAXU.
No, v nové formuli jednak není kolagen, a pak histidin a tyrosin, čili se dost snížila základní dávka. A jednak se trochu počítá s kombinacemi MAC proteinů. Ale funkčně působí i samotný nový AMG Max už na tu jednu lžíci.
Whey Plus 82 byl nahrazen 89kou. Bude to provedeno i zde???
Samozřejmě. Původní verzi už TADY nebudeme prodávat. Jen na druhém shopu s produkty Aditivy.
Nová verze je dost účinnější/vyváženější. Už ji ale nedoporučuju míchat do mléka.
Už jsem si všiml, že plánujete mít vlastní sortiment superproteinů. Bude mezi nimi i varianta typu CHEAPRO pana Nováka?
CheaPro bude. Budeme ho prodávat jako "Basic Joint Protein". Uvažujeme i o různých variantách (zvýšit využitelnost o 10 % vs. snížit koncentraci bílkovin-snížit cenu).
Každopádně - tuhle věc má smysl míchat do mléka. A mimochodem, VELMI překvapivě to má hodně dobrou chuť jak ve vodě, tak i v mléku. (Mix kolagenu, pšeničného proteinu a čistých aminokyselin a voila, docela dobrota.)

Většina proteinů ale bude používat bázi nedenaturovaného whey koncentrátu a micelárního kaseinu, příp. hydrolyzátu syrovátky. Takže budou dražší.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

28.04.2014 09:26

Odpovědět

otázka..trochu se ztrácím v tom kdo vyřizuje a jak funguje shop...objednal jsem si pár maličkostí..proběhne to normálně, nebo budu čekat?

Jakub Touš Offline

jak.to

28.04.2014 10:27

Odpovědět

Bohužel nerozumím otázce :)

Objednávky ODSUD se stále odesílají úplně stejně do firmy Aditiva, kde s nimi pracují stejně jako na starém webu.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

28.04.2014 11:58

Odpovědět

Ok díky, to mi stačí, omlouvám se, trochu jsem znejistěl těmi dotazy, kdy už se rozjede ten nový shop atd atd...takze jsem chvíli přemýšlel, jak ted obchod tedy funguje...moje blbost..

Jakub Touš Offline

jak.to

28.04.2014 12:22

Odpovědět

Bude se dát platit kartou / na účet? Dobírka je hrozně otravná.

Jaroslav Vorlíček Offline

Skylarker

28.04.2014 22:54

Odpovědět

Aditiva to má zavedeno.

S Petrem Novákem to budeme konzultovat.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

29.04.2014 11:52

Odpovědět

Tetsuo: Aditiva to má zavedeno.
S Petrem Novákem to budeme konzultovat.
Aha, E-shop mi takovou možnost při nákupu vůbec nedal. Stejně tak poslání balíku na poštu.

Jaroslav Vorlíček Offline

Skylarker

29.04.2014 12:03

Odpovědět

Zdravím,
na mail info@body-test.cz jsem odesílal žádost o změnu objednávky, ale dosud mi nebylo odpovězeno. Je potřeba psát na jiný mail?
Děkuji za odpověď.

Martin S Offline

Marty10

29.04.2014 12:26

Odpovědět

Tetsuo: Úplně stejně jako dřív:Pro informace o objednávkách volejte na tel: 311 610 254 nebo mobil: 721 811 323 (volat se dá od 8:00 do 16:00) od pondělí do pátku.
Musíš tam zavolat...asi to v mailu ohledně objednávky pořád nezměnili.

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

29.04.2014 15:12

Odpovědět

Tetsuo: Během zítřka budeme vědět víc.
Jak je na tom ten nový eshop?

František Podbaba Offline

Syn_Sojky

29.04.2014 22:51

Odpovědět

1657 příspěvků