E-Shop

1657 příspěvků
Strana 15 ze 104

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: E-Shop

Denny: Ahoj dneska jsem zkousel Sweet Whey Gainer nevim jestli jste nekdy meli gainer ale tohle chutna strasne a na dne nejake krystalky nebo co to je!!!po hodince jsem zkusil i protein Basic Whey Protein to snad kdybych snedl blato venku tak to bude chutnat lepe i vonet...Takze fakt velke zklamani kdyby nekdo chtel to odeme odkoupit tak to prodam se slevou gainer 3KG a protein 2,3Kg...
Achjo, to mi chces rict, ze nedokazes vypit blby 0,3l napoje? I kdyz ti to nechutna, tak mi nerikej, ze to proste nevypijes :D misto toho, to chces zbytecne prodavat?... Tady jde o kvalitu a ne aby jsi mel po vypiti orgasmus.. Nechapu takovy lidi... Ja bych snedl i to blato, kdybych mel jistotu, tak jako tady z BT, ze je to kvalitni.

Davy

02.07.2014 12:54

Odpovědět

Tak sednout mu to nemuselo, ale od tohoto tu jsou ty vzorky, ne?
Jinak kolagen jeste od Novaka co jsem mel, mel takovou relativne neprijemnou veprovinovou vuni, tim padem ten Basic Whey mohl vonet po tom kolagenu a celkem to mohlo vadit.... Chut ale byla na kolagen uplne v klidu.
A to ze jsou tam krystaly, nebo to treba ma sediment jako vadi cemu? Kdyz chces cirou tekutinu pij vodu a nekupuj si napoj v prasku.

Lada Offline

kripl

02.07.2014 13:10

Odpovědět

prečo to nakupovanie pre slovensko nefunguje proste jak na starem bodyteste ?

fly

02.07.2014 15:25

Odpovědět

Slovensko budeme řešit brzo...
Krystalky v nápojích jsou aminokyseliny, převážně lysin. Doporučuju vypít :)

Chuť je samozřejmě individuální, dá se vyladit ředěním nápoje.

Je samozřejmé, že obsah kolagenu se na chuti podepíše, stejně tak sladká syrovátka chutná specificky.

Oprigermy, Milk Based, MultiSobr, Max Rapid Gainery - chuťově podle mě super.

SweetWhey je klasický Anabolic a la Aditiva.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

02.07.2014 15:36

Odpovědět

U toho Sweet Whey/starýho Anabolicu je zásadní, že je tam hlavní složkou sladká syrovátka, takže to prostě chutná jinak než klasický gainery z maltodextrinu/glukózy/palatinózy. Taky jsem měl Mutanta, Go Pro 30 a na Anabolic jsem si chvilku zvykal. Rozhodně to ale nebylo nic dramatickýho.
Basic Whey mám objednanej taky, tak jsem zvědavej :)
Řekl bych, že pokud je pro tebe nejdůležitější chuť, tak si kup Whey 80ku od Extrifitu a máš to. Třeba Reflex si taky moc lidí nechválí kvůli chuti.

Géza von Medak Offline

LaFontaine

02.07.2014 16:12

Odpovědět

Objednávka 2014060025 pořád status "přijatá". Co se s tou objednávkou děje???

Karel Mencl Offline

charlie77

02.07.2014 17:00

Odpovědět

Bylo to posláno včera nebo dnes. Pamatuju si to, vázloto na MCT.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

02.07.2014 19:16

Odpovědět

Uf uf, už jsem byl tejden bez proteinu docela zoufalej.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Karel Mencl Offline

charlie77

02.07.2014 20:17

Odpovědět

Je možné udělat nejaky newsletter, který by mi zasílal novinky z eshopu na mail? Nebo by to snad mohlo fungovat jako nějaké upozornění sem na profil.
Třeba jsem mel připravený košík a čekal jen na "větší" mct a dokončit objednávku, takže by bylo dobrý, kdyby mi to takhle bylo nějak připomenuto, než abych kontroloval kolik ml má aktuálně mct v shopu.

Venec

02.07.2014 21:35

Odpovědět

Venec: Je možné udělat nejaky newsletter, který by mi zasílal novinky z eshopu na mail?
Dobrá otázka. Tuhle funkci budeme mít zprovozněnou v dohledné době. Jediné co bude nutné, povolit si zasílání zpráv. (Kvůli legislativě není totiž možné zasílat ''reklamní'' zprávy bez předešlého povolení uživatele). Budu informovat, až to bude funkční :)

Naposledy upraveno 02.07.2014 21:53

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Tomáš B. Offline

Cornelius

02.07.2014 21:52

Odpovědět

Ta chut je opravdu priserna:-(zkusim zitra to smichat se stavou trochu nebo nejakou zeleninovou at to trochu prebije...a co se tyce toho sedimentu tak jsem necekal ze toho bude tolik,zkratka byl jsem zvykly na sladke a chutove dobre gainery a proteiny :-D.

Denis Offline

Denny

02.07.2014 23:05

Odpovědět

(Nevím jestli už to někdo nehlásil, pročítat se mi to nechce.. )
Přišla mi objednávka a
1. málem jsem jí odmítl, jako odesílatel byla napsaná nějaká paní magistra, o kt. tu není zmínka (v sekci obchodní podmínky je akorát "doplnit..")
2. všechny cedulky OK, jsou jinak i graficky moc pěkné, akorát ta na FOSu absolutně nedrží.

Naposledy upraveno 03.07.2014 02:54

Jan Skácel Offline

MedniLedved

03.07.2014 02:51

Odpovědět

Když objednám dneska, je možnost, že zásilku budu mít zítra doma(Praha)?

Venec

03.07.2014 08:09

Odpovědět

Davy: Achjo, to mi chces rict, ze nedokazes vypit blby 0,3l napoje? I kdyz ti to nechutna, tak mi nerikej, ze to proste nevypijes :D misto toho, to chces zbytecne prodavat?... Tady jde o kvalitu a ne aby jsi mel po vypiti orgasmus.. Nechapu takovy lidi... Ja bych snedl i to blato, kdybych mel jistotu, tak jako tady z BT, ze je to kvalitni.
Tak pokud to člověk pije každý den, tak by to nějak chutnat mohlo... Jako nutit se do toho? To fakt ne. Já bude objednávat night protein a hydro gainer, tak jsem na chuť hodně zvědavý.

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

03.07.2014 08:41

Odpovědět

MedniLedved: 2. všechny cedulky OK, jsou jinak i graficky moc pěkné, akorát ta na FOSu absolutně nedrží.
Díky za upozornění. Nyní řešíme tisk etiket na tiskárně ve firmě. Máme v plánu však po zajetí všech systémů přejít na profesionální tisk. Bude to vypadat lépe a bude to lépe i držet. :)

Tomáš B. Offline

Cornelius

03.07.2014 09:04

Odpovědět

počítáte v dohledné době s doplněním sortimentu i o biotin, chrom, synefrin multi, synefrin+niacin, popř. větší balení Pyruvate Ca (viz. starý shop) ??? díky

Petr Špryňar Offline

graves9

03.07.2014 09:36

Odpovědět

1657 příspěvků
Strana 15 ze 104

Vytisknout