E-Shop

1657 příspěvků
Strana 104 ze 104

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: E-Shop

Zdravím, jaký je rozdíl mezi Retibolinem a adaptabolem ? Děkuji :)

Karel Hůla Offline

cryptaaa

10.11.2018 07:52

Odpovědět

cryptaaa: Zdravím, jaký je rozdíl mezi Retibolinem a adaptabolem ? Děkuji :)
V Retibolinu je navíc Maralí kořen a Gotu kola.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

11.11.2018 00:15

Odpovědět

abych tady nekladl jenom nepříjemné dotazy, tak jeden pozitivní feedback.
ve čtvrtek jsem po delší době zadal objednávku.
dopoledne objednáno a v pátek kolem poledne DPD vše v pořádku dovezla.
dokonce došlo i na srovnání skoro rok a půl starého restíku (je to s podivem, ale takhle dlouho jsem nic neobjednal)
díky.

Petr Špryňar Offline

graves9

12.11.2018 14:03

Odpovědět

Bude nějaká vánoční akce pro letošek? :)

Pavel Pajma Offline

POBI607

26.11.2018 10:02

Odpovědět

Dobrý den.

Z e-shopu zmizel Keep Calm - Day/Night. Zajímalo by mě proč? Je něco špatně ve složení nebo prodej skončil tak náhle? Vzhledem k tomu, že ho mám doma, mě to docela zajímá. Díky za odpověď

Martin Radič Offline

Kaban

27.07.2019 15:18

Odpovědět

Dobrý den, výrobek byl stažen z prodeje z důvodu ukončení a nahrazení jiným (v blízkých týdnech). Stále je ho však možné dovyrobit a nabídnout. Pro nákup napište jen na info@nutri-exact.cz a my jeho nákup zařídíme ručně.

Tým BT

Jakub Lonský Offline

jakublonsky

28.07.2019 11:08

Odpovědět

Dobrý den, chci se pokusit ještě o jeden dotaz. Odpovědi na otázku jak cyklovat rhodiolu se už asi nedočkám. Tak poslední dotaz slibuji. Stejně si tu povídám sám se sebou. Možná by bylo lepší kdyby jste to forum opravdu zrušily a mohli se věnovat čistě výrobě a prodeji suplementů.

Tak tedy k otázce. Kdysi jste měli na stránkách produkt sušená játra v tabletách. Tento produkt se již nevyrábí? děkovat za odpověď nebudu protože nevím jestli přijde.

Vladimír Randák Offline

UlfhednarVlad

před 8 měsíci

Odpovědět

UlfhednarVlad: Dobrý den, chci se pokusit ještě o jeden dotaz. Odpovědi na otázku jak cyklovat rhodiolu se už asi nedočkám. Tak poslední dotaz slibuji. Stejně si tu povídám sám se sebou. Možná by bylo lepší kdyby jste to forum opravdu zrušily a mohli se věnovat čistě výrobě a prodeji suplementů.
Tak tedy k otázce. Kdysi jste měli na stránkách produkt sušená játra v tabletách. Tento produkt se již nevyrábí? děkovat za odpověď nebudu protože nevím jestli přijde.
Zdravím, kolega Kamil měl odpovědět na cyklování. Bohužel jsem si ho nepohlídal. Omlouvám se. Zaurguji a během víkendu, doufám, bude odpověď.

Každopádně, sušená játra už vůbec nevyrábíme. Byl tam relativně vysoký odběr ale odbyt, ačkoliv jde za nás o perfektní produkt, nebyl.

Děkuji za pochopení a nezlobte se.
Jakub

Za tento příspěvek bylo poděkováno 12x.

Jakub Lonský Offline

jakublonsky

před 8 měsíci

Odpovědět

Lidi hold neví co je dobrý. Škoda, ale děkuji za odpověď. S pozdravem Randák

Vladimír Randák Offline

UlfhednarVlad

před 8 měsíci