E-Shop

1654 příspěvků
Strana 103 ze 104

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Re: E-Shop

Ahoj má někdo nějaké zkušenosti s Adaptabol tady ze shopu?Jestli jste pocítili nějakou změnu???Dík za odpověď

Denis Offline

Denny

29.03.2018 20:59

Odpovědět

Převzal jsem zásilku se suplementy,chybí v ní jedno balení AMG All in one 2000 gramů ,mnou zaplacené.Kam se nejlíp obrátit? Už druhý den mi nikdo neodpověděl.

Guts

13.07.2018 16:42

Odpovědět

Vím že asi nejspíš odpověď nedostanu ale nešlo by udělat i ochucenou verzi AMG Max strong?

Denis Offline

Denny

29.09.2018 17:48

Odpovědět

No, dělali jsme to pro jinou firmu. Ale nakonec vždy chtěli aspoň trochu sacharidů.

Ochucený AMG Max by měl tak 85-90 % aminokyselin.

Proč nevyhovuje AMG Drink?

Kamil Fila Offline

Tetsuo

06.10.2018 22:38

Odpovědět

Je rad tě vidím zpět u toho amg drinku mi moc nesedí ta chuť ananasu:-(((
Jinak opět si chci koupit Adaptabol mužů k tomu přidat ještě zvlášť Sumu?nebo něco jiného?
Adaptabol jsem dávkoval 6-8 tablet v den tréninku a 2 ráno na lačno v den volna a zapíjel amg vždy a fakt pecka .....

Denis Offline

Denny

07.10.2018 18:39

Odpovědět

Upřímně, ono to chutná jako "jupík", ten ananas se chutí aminokyselin dost modifikoval. Zkus aspoň půlkilové balení na zkoušku.
V případě čistě potréninkové regenerace zkus AMG Post-Workout (s jablečnou příchutí).
Suma navíc k Adaptobolu je možná, 2-4 kapsle denně. Kontroluj, jestli to nepůsobí průjem.

Obecně dobrý vliv na výkon má Cordyceps, líp se potom dýchá.

Naposledy upraveno 08.10.2018 01:20

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

07.10.2018 23:13

Odpovědět

Ja bych treba taky rad ochuceny AMG Max, ciste amina, plus prichut a klidne i nejake sacharidy. Kdyz piju ten All-in-one nedelalo mi to uplne dobre na zaludek. Dal jsem si treba rano cca hodinu pred treninkem a obcas z toho zaludek nebyl uplne nadseny. Pri piti i na lacno bez treninku ok.
Na Max Stronger uz nemam vek, uz se nechcu premahat kazdou lzici. :-D
Ale zas neni to nic co bych vnimal jako showstopper. ;)

Lada Offline

kripl

10.10.2018 19:44

Odpovědět

Stojí to za úvahu.

My jsme v poslední době vyvinuli různé nové věci:
- veganský protein
- iontový nápoj bez cukru se zeleným čajem
- multivitamínový extrakt
- amino drink bez cukru i s cukrem
- arašídové máslo s proteinem
- směs másel z mandlí, kešu a vlašských ořechů

Bylo to pro různé jiné klienty a asi to budeme v nějakých modifikacích zavádět i pro Body-Test.

Jinak kdo byl na EXPO EVLS v Letňanech, tak mohl ochutnat úplně nový protein (whey izolát, hydro, micelární kasein), který chutnal úplně neuvěřitelně, protože je v něm MCT olej. Má to tak jemný smetanový nádech, že je to nesrovnatelné s 99 % proteinů na trhu.

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 12 měsíci

Odpovědět

Za mě byl byla bomba udělat AMG Stronger s iontama, případně zelený čaj nebo taurin. Teďko dávám AMG s konkurenčním Alkalotem ph+ a chuť je docela ok. Věřím, že trochu citronu by tomu dalo dobrou chuť :)

David Richtr Offline

jimbo93

před 12 měsíci

Odpovědět

Já bych ocenil, kdybyste třeba začali dělat ještě o třídu kvalitnější minerály. Uhličitany a mléčnany už v dnešní době nejsou úplně terno. Bylo by fajn to posunout na produkty s chelátovou vazbou. Taky opravdu kvalitní ionťák/elektrolyt komplex, klidně i s aminokyselinami, by byl super - v podstatě něco v kvalitě, která se dá sehnat u nás snad jenom od ypsi nebo od Česlíka.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

před 12 měsíci

Odpovědět

Zdravím, je seznam uloženek aktuální? Napr. na webu ulozenka je v Praze pobočka Uloženky Moskevská 1, Praha 10, ale ve vašem výběru není. Díky

J V Offline

Skylarker

před 11 měsíci

Odpovědět

Zdravím,objednával jsem přítelkyni balíček a opět se zopakovaly tyto problémy: špatné polepy etiket,letáky místo fólií a BCAA měly naprasklé víčko. Děkuji za vysvětlení..

Stanislav K. Offline

Standa

před 11 měsíci

Odpovědět

Vždycky psát na objednavky@body-test.cz.

Psaním sem do fóra se délka odezvy prodlužuje.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 11 měsíci

Odpovědět

zdar, měl bych dva dotazy, prosím:

1) jaký je rozdíl mezi arachneou (cyanotis arachnoidea) obsaženou v Retibolinu 2.0 a arachneou v Adaptobolu (latinský název: leptopus/phyllanthus cordifolius, indický název: bharti) ???
2) složení FatRedux se vrátilo na starou verzi s 10mg Synefrinu nebo to není ani po roce a půl na webu opravené???

Díky

Petr Špryňar Offline

graves9

před 11 měsíci

Odpovědět

Dobrý den, proč nejsou při objednávání dopravy pro Uloženku k dispozici novější stanoviště, jako třeba Mall Boxy? Je to v tom nějaký háček?

Nezvažujete zařadit do dopravy i Zásilkovnu?

Pavel Offline

BoredSeal

před 11 měsíci

Odpovědět

Dejte mi chvilku na odpovědi, projednám to ve firmě.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 11 měsíci

Odpovědět

1654 příspěvků
Strana 103 ze 104

Vytisknout