E-Shop

1652 příspěvků
Strana 1 ze 104

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

E-Shop

Topic je určen k dotazům ohledně eshopu.

Já se chci zeptat, zda budou k doplňkům uvedeny i aminogramy a kdy?

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 18:23

Chadzi von Dumbbellon Offline

Chadzi

04.04.2014 10:12

Odpovědět

Re: E-Shop

Součástí všech nových produktů firmy Bolid Petra Nováka, které budeme prodávat pod našimi vlastními etiketami Body-Test, budou aminogramy.

Na obalech bude v jednom sloupci uvedeno množství všech aminokyselin v daném produktu a v druhém sloupci bude v porovnání s aminokyselinami v lidském svalu  a v třetím sloupci uvedeno i koli to dělá procent.

Dále bude uvedeno množství důležitých aminokyselin v porovnání s lidským svalem. 

Čili to bude superpřehledné, ťip ťop a ani to nebudete muset přepočítávat. 

Upraveno moderátorem admin 07.04.2014 18:23

Kamil Fila Offline

Tetsuo

04.04.2014 11:52

Odpovědět

Lidi, kdy mám vytvořit objednávku ,když chci, aby mi zboží přišlo příští pondělí?

Chadzi

07.04.2014 19:15

Odpovědět

Hned

Jakub E. Offline

bellito

07.04.2014 19:17

Odpovědět

Fakt? :D

Chadzi

07.04.2014 19:49

Odpovědět

Budou k dispozici i jiné vzorky než jen proteinů(gainery, mrp,...)?

Venec

07.04.2014 20:32

Odpovědět

Měl bych pár dotazů:
1) Tetsuo zmiňoval, že v brzký době bude v eshopu k dispozici výrobek "Amino Hattrick" - lze přibližně říct, kdy to bude?
2) Mam dojem, že zmizel z nabídky maltodextrin. Nebo že by v ní ještě nebyl? A bude?
3) Budou v eshopu k dispozici nějaký sladidla typu stévia, sukralóza apod.?

Mimochodem, myslim, že u některých sekcí blbne stránkování - např. gainery nebo vitamíny. Poslední stránky jsou tam aktuálně (alespoň co vidim) zbytečný/prázdný.

Jiří Mráz Offline

Frost

07.04.2014 23:24

Odpovědět

Poštovní balíky chodí na adresu cca dva dny. Pokud nepřijde, je vhodné zjistit si telefonicky ve firmě číslo balíku, případně obrátit se na poštu.
Maltodextrin je v Aditivě dočasně vyprodaný.
Vzorky - Aditiva je docela dělá. Otázka co dalšího by mělo být k dipozici než proteiny, gainery a třeba ochucené BCAA.

Bolid zatím se vzorky nepočítá, resp. nebudou hned po spuštění nového shopu.
Amino Hattrick normálně existuje -
http://www.cz-sportovni-vyziva.cz/aminokyseliny-a-peptidy/
Počítáme nějak 14 dní, že to dáme celé dohromady. Včera se schvalovala první várka finálních etiket. Pak se testuje tisk. Všechny tyhle úkony zabírají vždycky pár dní.
Sukralózu v Aditivě zrušili. V Bolidu by být měla.
Se stévií moc nepočítáme.

Upraveno moderátorem Cornelius 08.04.2014 20:47

Za tento příspěvek bylo poděkováno 1x.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.04.2014 10:01

Odpovědět

Michal Levora Offline

mlevora

08.04.2014 13:35

Odpovědět

Petr Novák, který vlastní firmu Bolid a Nutri-Exact, a momentálně dělá nový sortiment pro Body-Test, vlastnil i stránku Megabolid a dělal jako zaměstnanec pro Aditivu, která vlastní firmu Nutristar (sídlí v Rudné u Prahy).

Megabolid je teď neaktivní, protože Novák přestal vyrábět krmivo pro rybičky :)

Bolid je znovu aktivní (opět se rozjela výroba v Berouně), ale nemá vlastní stránky. Takže Novák provozuje novou stránku Sportovni-vyziva.cz. (Z této stránky máme povoleno přebírat Novákovy články o výživě.)
Nutri-Exact.cz je jenom "mirror" Bolidu. Jak dlouho bude ještě fungovat, nevím.

Nutristar/Aditiva je samostatná firma, šéfem je Jiří Melichar. Bereme od nich momentálně výrobky s jejich etiketami, a uděláme pro ně ještě jeden shop. (Nechceme o ně úplně přijít.)

Ale na body-test.cz, který projde beta-testingem, a po něm se změní definitivně na Body-Test.cz, budeme prodávat jen produkty Bolidu pod vlastními etiketami, tedy pod hlavičkou Body-Test.

Snad to není moc složité.

Naposledy upraveno 08.04.2014 14:12

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.04.2014 14:10

Odpovědět

Kdy to cca bude?

Chadzi

08.04.2014 14:20

Odpovědět

Tetsuo: Ale na body-test.cz, který projde beta-testingem, a po něm se změní definitivně na Body-Test.cz, budeme prodávat jen produkty Bolidu pod vlastními etiketami, tedy pod hlavičkou Body-Test.
Jestli se nepletu tak treba Bifi-max je vyrobek Nutristaru/Aditiva, to potom uz nebudete prodavat?

Michal Levora Offline

mlevora

08.04.2014 14:25

Odpovědět

Psal jsem to před pár příspěvky. Schvalujeme etikety (podle platné legislativy), musí se natisknout, otestovat, jak drží. Mezitím, co se budou tisknout a lepit na zkoušku, budeme nahrávat nové produkty do nového shopu.
Nedovedu celý ten proces odhadnout. Počítám, že na to potřebujeme dva pracovní víkendy.
Bifi-Max jsou oligofruktozany (FOS). Ty samozřejmě mít budeme i v novém shopu, normálně čisté, zřejmě ve dvou, různě velkých baleních. Dokonce je budeme rovnou míchat i do jednoho komplexního proteinového nápoje a do jednoho komplexního gaineru.

Dále kromě FOS pořád sháníme GOS, které jsou ještě účinnější.

Upraveno moderátorem Cornelius 08.04.2014 20:48

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.04.2014 14:42

Odpovědět

Jinak, jak jsem tady před časem psal, že budeme mít lepší zdroj růstových faktorů, než jsou syrovátkové proteiny a dokonce i kolostrum, tedy derivát hovězí krve, tak jen, abyste věděli, že se to už normálně ve světě používá.

http://musclemedsrx.com/products/secret-sauce-2#!prettyPhoto

Kamil Fila Offline

Tetsuo

08.04.2014 15:51

Odpovědět

Včera jsem vytvořil objednávku a dneska jsem si vzpoměl, že jsem zapoměl objednat hydrolyzovaný kolagen. Napsal jsem tedy email na info@body-test.cz(jiný kontakt není v mailu s objednávkou uveden) ohledně doplnění objednávky a chci se zeptat, jestli lze vůbec do objednávky něco doplnit, pokud ještě nebyla odeslána?

Chadzi

09.04.2014 10:53

Odpovědět

Úplně stejně jako dřív:

Pro informace o objednávkách volejte na tel: 311 610 254 nebo mobil: 721 811 323 (volat se dá od 8:00 do 16:00) od pondělí do pátku.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

09.04.2014 11:18

Odpovědět

1652 příspěvků
Strana 1 ze 104

Vytisknout