Trénink: spodek-vršek-fullbody

7 příspěvků
Strana 1 z 1

Pro přidání tématu nebo reagování na téma musíte být přihlášení.
Pokud nejste registrovaní, tak se prosím registrujte.

Trénink: spodek-vršek-fullbody

Diskuse k článku Trénink: spodek-vršek-fullbody.

Tomáš B. Offline

Cornelius

17.12.2015 23:02

Odpovědět

Re: Trénink: spodek-vršek-fullbody

Potřebuju změnu už dlouho jedu fullbody 3x týdně. Tohle vypadá dost dobře. U tohodle programu se u základních cviků jedou pořád stejné váhy??nebo se každý týden přidává?

Naposledy upraveno 25.11.2018 18:34

Despo Fobik Offline

despo367

před 8 měsíci

Odpovědět

Rozhodně není nutné přidávat každý týden váhy. 1. týden klasicky lehce podseknout, pak přidávat podle pocitu.

Podstatné spíš je, jak se používají procenta zátěže. V článku jsou popsány dvě varianty. Začal bych tou lehčí.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 8 měsíci

Odpovědět

Tetsuo: Rozhodně není nutné přidávat každý týden váhy. 1. týden klasicky lehce podseknout, pak přidávat podle pocitu.
Podstatné spíš je, jak se používají procenta zátěže. V článku jsou popsány dvě varianty. Začal bych tou lehčí.
První týden jsem odcvičil metodou 70% a pak 74% x 4 co se týče cviků kde je napsáno 5x5. Hodlám v tom pokračovat nějakou dobu, přidávat pocitově zní dobře. Aspoň mně to momentálně sedí. Cvičil jsem dlouhou dobu stylem, že jsem přidával každý týden.
Pocity po první týden dobré. Cítíl jsem všechny partie, které jsem procvičil.

Despo Fobik Offline

despo367

před 7 měsíci

Odpovědět

Zkusil jsem jeden den z toho tréninku a taky mě to zaujalo. Byla by to fajn změna od fullbody.

Dají se něčím nahradit ty bulharské dřepy? K smrti je nenávidím :D Napadlo mě dát výpady nebo legpress. Díky

Karel Mencl Offline

charlie77

před 7 měsíci

Odpovědět

charlie77: Zkusil jsem jeden den z toho tréninku a taky mě to zaujalo. Byla by to fajn změna od fullbody.
Dají se něčím nahradit ty bulharské dřepy? K smrti je nenávidím :D Napadlo mě dát výpady nebo legpress. Díky
Já si na bulharské dřepy zvykl, měl jsem je v předešlém tréninku. Myslím si, že když místo nich dáš výpady tak nic nepokazíš.

Despo Fobik Offline

despo367

před 7 měsíci

Odpovědět

charlie77: Dají se něčím nahradit ty bulharské dřepy? K smrti je nenávidím :D Napadlo mě dát výpady nebo legpress. Díky
Bulharský dřep tam mám jako příklad unilaterálního cviku - jednou nohou. Jde dělat cokoli, co tě nutí trochu balancovat a zabírat jinak levou a pravou stranou.

Kamil Fila Offline

Tetsuo

před 7 měsíci

Odpovědět

7 příspěvků
Strana 1 z 1

Vytisknout