Příspěvky uživatele HonzaM

6 příspěvků
Strana 1 z 1
Tetsuo, díky moc!

Jan Maštalíř Offline

HonzaM

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

před 9 měsíci

Ahoj,
celý život žiju v tom, že by měl základní cviky natural jezdit s těžkými vahami a méně opakování např 5x5 6x4 atd... Tohle na mě působí až trochu jako pumpovací trénink a celkem mě překvapuje, že jsi zde uvedl, že jsi na tomto tréninku nabral nejvíce svalů :-)Týden jsem ho zkoušel, na bench mám maximálku 130kg a 3x12 jsem ho schopen dát max s 85kg, otázka je tedy asi divná, ale opravdu takhle naturál poroste? Jde to i do síly nebo hlavně do objemu?
Díky Honza

Jan Maštalíř Offline

HonzaM

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

před 9 měsíci

Tetsuo: Chtěl jsem přeložit víc věcí, tohleto později, ale ok. Dej mi týden, cca, nevím, jak se k tomu dostanu.
Upozorňuju jen na to, že se tam používají intenzifikační metody.
Nevím co na to říct! Moc díky jsi frajer!
Intenzifikační cviky už jsem zkoušel a je to super ;-)

Jan Maštalíř Offline

HonzaM

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

před 9 měsíci

Tetsuo: Nemám to počeštěné, ale můžu z toho udělat článek během tohoto týdne.
Tak to by bylo úplně dokonalé :-))) Mockrát díky!!!

Jan Maštalíř Offline

HonzaM

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

před 9 měsíci

Musím říct, že čím víc toho čtu, tím větší mám v tom cvičení guláš :-)))
Když mám čas a chuť cvičit teď 6x/týden, má to smysl, nebo je lepší se držet toho 4x/týden. Chápu, že je tu nepřeberné množství tréninků a můžu si vybrat, ale nedal by jsi mi tip, co jet po tom tlaky, tahy, nohy, fullbody? Nebo se toho mám držet dál?
V tomto článku uvádíš jako variantu na 6xtýdně toto: (https://www.t-nation.com/training/the-best-damn-workout-plan-for-natural-lifters)
Snažil jsem se to nějak přelouskat, ale to nejde :D Nemáš to někde počeštěné?

Díky moc za rady...

Jan Maštalíř Offline

HonzaM

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

před 9 měsíci

Ahoj,
cvičím asi necelý rok... Jsem takový věčný začátečník, to tu zná spousta lidí, ale ted už držím a baví mě to víc a víc... Krom nějakých fullbody jedu teď asi 3měsíce trénink, který je tu na webu - tľaky, tahy, nohy fullbody. U nás ve fitku jsou 2 týpci, kteří jsou 2násobní než já a minule když jsem jel ten 4tý den fullbody a na konci jsem jel výstupy na lavičku s 20kg kettlebelem v každé ruce se mi smáli co prý to dělám, že takhle nikdy neporostu a že ať si dám trénink jednou s nimi...
Ten jsem dnes odjel - vypadal takto, stahování kladky na široko, pak na úzko, přítahy vodorovné kladky, pak přítahy v předklonu, pak benchpress hlavou nahoru a nakonec výpony na lýtka. Vetšinu partií jedou 1x týdně(toto měl tedy být trénink zad) a bench na šikmé prý jedou v každém tréninku (cvičí 4x týdně)
Záda mám na hadry, sice mě nebolí, ale cítím že jsou totál vyčerpané (jedou na krev s dopomocí) a tak nějak mi zcela rozházeli představu o tom jak cvičit. Jeden z těch kluků prý takto nabral 15kg za rok a cvičí prý jen rok. Je jak nafouknutý kompresorem, vypadá fakt dobře, ale mě to vůbec nehraje, ale tvrdí že jsou úplně čistí... Jejich názor je, že stačí každou svalovou partii cvičit 1x týdně, ale 4-5cviky. Zcela proti mému letitému přístupu a přesvědčení. Takže jsem dnes odešel z fitka úplně zlomenej, že vlastně vůbec nevím co budu příště cvičit... Tak se tu uklidňuju a zjišťuju, že to vysloveně špatně nedělám (doufám)... Můj hlavní problém bude nedokonalý jídelníček a věk (38let)...Můžete mi poradit co jet - zkusit jako další trénink - chtěl bych od nového roku zkusit něco nového...Na cvičení mám teď přes zimu čas, tak klidne něco na 4-6dní v týdenu
Díky moc Honza

Jan Maštalíř Offline

HonzaM

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

před 9 měsíci

6 příspěvků
Strana 1 z 1