Příspěvky uživatele Gregor

76 příspěvků
Strana 1 z 5
hoodně pít, ať už holou vodu či nějaké urologické čajové směsy a taky můžeš zkusit Rowatinex, ale s tím zkušenosti nemám.

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

26.02.2017 11:56

Ostropestřec mariánský, tablety LIV.52 ...

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

26.02.2017 11:11

Nemáte někdo zkušenosti s tímto suplementem pro lepší usínání a kvalitu spánku? případně jestli se něco podobného dá sehnat i u nás ... přikládám složení produktu

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

28.01.2017 23:18

Koupil jsem arašídy nepražené pouze blanširované.Je nějaký problém se stravitelností pokud nejsou pražené ? a ještě co se týče lněných semínek stačí namočit jako chia nebo je nutné rozdrtit.Díky

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

03.12.2016 09:42

V posledních měsících se v ČR dost zpopularizovali peptidy, hlavně potom co z nich jeden nejmenovaný kulturista udělal božskou manu.Je tady na fóru někdo kdo by s nimi měl nějaké zkušenosti a mohl to trochu popsat?

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

22.10.2016 21:28

willy: Jakou stravu byste doporučili pro případ, když byste byli celý den někde, kde byste neměli možnost si uvařit nebo si zajít si do restaurace?
Tuňáky,jerky,protein prášek,proteinové tyčinky,různé ořechy, ovoce a zelenina, pečivo...docela dost možností.

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

10.09.2016 15:54

Jakou máte tašku do posilky? U Poslední se mi urvalo dno, hlavně díky lifterskému opasku,nosím celkem hodně věcí, tak hledám něco masivního a prostorného.

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

03.07.2016 16:08

Tetsuo: Pokud to nejsou zadní tricepsové kliky mezi lavičkami, což je cvik, který by neměl dělat nikdo.
Proč myslíš ?

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

29.06.2016 11:58

Potřeboval bych nějaký tip, jak uchovávat HCG.Uvedu,že mám např. 5000 ui celkem v cyklu a jednotlivé dávky jsou 500 ui.Nakoupím inzulinky 1ml a hcg rozpustím v 1ml roztoku no a pak to natahám do 10 stříkaček vždy z 1/10 plné,budu tak mít jednotlivé dávky v každé zvlášť. Ale nemáte někdo nějaký lepší nápad jak to dělat? nemůžu si zrovna dovolit takhle zaskladnit lednici.

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

14.03.2016 21:58

Zdarec,chtěl bych tip na nějaký odpočinkovější plán (dám ho tak 2-3 týdny),abych se mohl trochu nastartovat a nakopnout po náročnějším tréninkovém období. díky

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

08.01.2016 16:03

Zdravím,nevím jestli je to jen můj problém,ale na telefonu je nemožné dostat se do dalších podkategorií Mého účtu ( upozornění,soukromé zprávy,nastavení..) Když kliknu(což na pc nemusím,zde stačí přejet myší a rozbalí se nabídka) na Můj účet tak mě to automaticky přesměruje na profil.

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

04.01.2016 10:57

Je nějaká přibližná hranice,jak moc často konzumovat třeba taková játra nebo ledvinky ? Miluju játra a po dlouhé době jsem si je uvařil a tak přemýšlím,že bych je začal zařazovat do jídelníčku častěji.

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

27.11.2015 15:46

charlie77: A proč prostě nepřidáš další celá vejce?
už nechci zvyšovat tuky, mám jich dost z olejů, arašídů,masa,vajec...

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

12.11.2015 15:16

Mamuka: nechci se do toho plest ale nevyjde levneji a asi i lepe z normalnich vajec??jen je asi pracnejsi odstranit zloutek ale treba se pletu a jde o neco jineho :)
když mě je líto vyhazovat žloutky ( a taky bych za to možná schytal nějakou tu ránu :D )... už teď dávám 4 celá vejce,ale chtěl bych ty bílkoviny zvednout ještě o něco víc právě skrz bílky.

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

11.11.2015 20:41

Majkl: A proč sušené? Proč si nekoupíš tekuté bílky? Jako je pravda, že v čr jsou děsně drahý, tohle amíkům závidím, že u nich je to normální surovina.
/edit I když ted jsem vygooglil tohle a to už není tak předražený... možná vyzkouším
http://www.onefit.cz/tekute-vajecne-bilky-5000-g
No tekutý jsem právě chtěl a přesně tyhle,ale pak si člověk všimne nápisu na dóze,že se po otevření musí ihned spotřebovat no a ono to zní i celkem logicky, měsíc by to asi nevydrželo jak jsem si to plánoval :D...pokud má někdo osobní zkušenost,že to vydrží aspoň 14 dní tak do toho jdu

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

11.11.2015 19:36

Chtěl bych si pořídit sušené bílky,jak je správně(i chutně) připravovat? Byla by blbost je přidat k celým vejcím a udělat na pánvi omeletu ?

Gregor

• Uživatel
  • 76 příspěvků
  • 21 poděkování

10.11.2015 20:19

76 příspěvků
Strana 1 z 5