Příspěvky uživatele Tay

8 příspěvků
Strana 1 z 1
Jsem z toho lehce zmatený. Jak je to tedy myšleno konkrétně u Dřepů do 5RM a Mrtvý tah do 5RM?

Dát takovou váhu se kterou zvládnu maximálně 5 opakování?

Jaroslav Šťastný Offline

Tay

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 3 poděkování

10.01.2016 13:38

Co je myšleno zkratkou RM?

Jaroslav Šťastný Offline

Tay

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 3 poděkování

10.01.2016 12:59

Jaroslav Šťastný Offline

Tay

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 3 poděkování

05.02.2015 14:48

Jaroslav Šťastný Offline

Tay

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 3 poděkování

15.01.2015 21:22

dieta je drazsi nez objemovka, to ti rekne kazdej. V objemu bcaa nepotrebujes, ale v diete jo a nejsou levny. Bilkoviny jsou jasny, maso vejce stoji dost. A kdyz chodis trenovat pak dvoufazove tak benzin, nebo bus/vlak. Zelenej caj, synefrin, kofein a neco na regeneraci aspon glutamim protoze to fakt uregenerovat nejde. A dalsi veci okolo, stoji to dost. A na to aby me trenoval oboril nebo nekdo jsem nemel uz vubec.

Na diskoteky obcas jezdim, zijes jen 1x ale v diete jsem nikde nebyl:)

Jaroslav Šťastný Offline

Tay

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 3 poděkování

17.12.2014 13:24

Díky moc:) Jo, ono to tak asi vypadá :D jsem takhle ostříhanej, mám vlasy po stranách hodně na krátko a nahoře delší

Jaroslav Šťastný Offline

Tay

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 3 poděkování

16.12.2014 23:45

Jojo, pripravoval, ale nevyslo me to s penezma. Priprava na soutez je strasne nakladna a draha, ale nasetrim si penize a chci se pripravit znova.

Jinak dnes záda

Jaroslav Šťastný Offline

Tay

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 3 poděkování

16.12.2014 17:58

Tay

Ahoj, měl jsem profil na bývalém body-testu, ale pak se dělal tento nový web a do toho jsem měl kratší pauzu s cvičením a teď to zase rozjíždím od listopadu, btw web je úplně super.

Na co si vzpomenu to zatím napíšu a pak budu popřípadě dopisovat.

Věk - 18 let (14.7.1996)
Váha - 14.12. 87,5 kg (ráno nalačno)
Výška - 173cm

Trénink
Listopad jsem cvičil korte, teďka jedu těžko-lehký split od Tetsua. Ten pojedu ještě aspoň 2 týdny, takže asi do konce roku a pak to vidím na 3+1.
+ jsem k posilování chtěl začít dělat bojový sport, takže chodím 1x tydně na Thai box i když jsem chtěl jsem spíš MMA, ale tam uviděj až po novým roce, je jich tam teď hodně. Thai box mě ale taky dost baví a 1x týdně to je pro mě uplně super.

Cíle:
Chci nabrat pořádně, hlavně svalovou hmotu, do konce roku chci ještě 90kg a pak to hnát aspoň ke 100kg.
Nejvíc chci a snažím se zlepšit samozřejmě slabiny, což jsou paže a trapézy. Furt u mě platí široký trup a ty ruce vypadají hrozně.

Jídelníček
Žádný teď nemám, snažím se objem, takže se přejídám, ale přes týden se to snažím držet co nejvíc na komplexních sacharidech a ovoci, akorát o víkendu to moc neřeším, to jím fakt hodně junku a samý blbosti.
Doplňky teď hovězí izolát, creatin, maltox a vitamín C.

Výkony
Teď v těžko-lehkým splitu od Tetsua to je dobře udělaný, že jde vyzkoušet nějaká větší váha, takže jsem minulý týden zkoušel dřepy a povedlo se mi 2x 190 kg a 1x 200kg, za což jsem strašně rád. Jinak na mrtvý tah se bojím, pořád nemam v pořádku záda a HSS. Na bench-press se bojím strašně, i když za mnou někdo stojí, ale už dávám se striktní technikou 100kg 10-12x, minulý týden se mi povedlo v předklonu 3x 130kg.

Jaroslav Šťastný Offline

Tay

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 3 poděkování

14.12.2014 18:01

8 příspěvků
Strana 1 z 1