Příspěvky uživatele Dmitry

176 příspěvků
Strana 1 ze 11
Bohužel se naplnila moje obava, že B-T prakticky chcíp. No nic, tak se mějte. :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

01.02.2018 13:45

Zdravím všechny,

Máme rok 2018 a kromě dvou nových článků pro začátečníky se B-T prakticky nezměnil. Online trenéři a rádci, které Tetsuo s určitostí avizoval do konce loňského prosince, bohužel nejsou aktivní. Stálice B-T přešli s logem jinam, nebo dokonce odešli. Vím, že na změny se ptám většinou jenom já, přesto bych si moc přál jasnou odpověď. Nerad bych odcházel. :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

06.01.2018 15:52

Standa: Ahoj,
zakládám tohle téma v naději, aby se tu zavedla opět po čase solidní diskuze. Hned se tedy zeptám. Přítelkyni se nedaří najít práci, chce pracovat ve Vitalandu v Praze jako prodavačka. Máte nějaké info? Je to dobrý job?
Jakýkoliv shop ji rozmluv!

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

10.10.2017 12:39

Roper: Snatch-grip deadlift 1x1x200kg PR (Toro belt, straps; s rezervou)
Tak to už je raketa, pecka výkon!!! Keep going!

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

12.07.2017 18:34

Ahoj, zrovna jsem dokoukal Diamantovou ligu, kde včetně ostatních byli i skokani o tyči. Ta disciplína je šíleně riskantní. :-) Jak vůbec trénují, když jsou v posilovně? :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

01.07.2017 22:32

Smekám, paráda! Keep going! :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

30.06.2017 14:22

Roper: Tím spíš bych mu předepsal různý skoky, výskoky a seskoky (reverzibilní trénink), byť je na to třeba zvyklej ze sezóny, a víc přemístění (power clean) na úkor tahu.
A když bude chtít odpočívat, tak ten odpočinek by měl mít dle studie Verkhoshanskyho aktivní podobu - plavání, tenis, volejbal, nohejbal. Jinak se jen zhorší.
Dobře, ještě jednou děkuji. A co byste doporučovali za tréninkový schéma?

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

27.06.2017 11:56

Roper: 1) StrongLifts 5x5 je jen marketingová bublina vytvořená ne moc úspěšným lifterem (vizhttp://www.powerliftingtowin.com/stronglifts-5x5).
2) Prvotně je určetej pro začátečníky, což tvůj kámoš, jak píšeš, není. A principiálně pro vzpěrače do přípravy.
3) Musíš si jasně definovat, jak zabráníš rychlému nástupu akomodace, protože na parametr 5x5 vzniká velice rychle.
4) Je přehršel daleko lepších programů.
5) Nevím, co tvůj kámoš dělá za sport, ale např. atletovi bych i sám dokázal vytvořit mnohem p...
Děkuji! On hraje basket.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

25.06.2017 15:00

adamnu: Za chvíli začíná nejtěžší váhovka open, odRayese čekaj obří čísla :)Tu stream
Dávej sem taky něco jiného než jen liftery. :-))

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

25.06.2017 14:57

Ahoj, kamarád má teď po sezóně a hledá krátkou silovku. Myslíte, že StrongLifts 5x5 bude dobrý program? :-) V posilování není začátečníkem. Jel by stylem A-B-A 3x týdně.

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

24.06.2017 10:45

KrystofK: Hej ty to fakt pekelně hrotíš, potřebuješ pořádně zapřáhnout, když řešíš takové blbosti furt dokola :D.
Ale jako vážně co jsi čekal? Že tady po roce absolutní nečinnosti moderátorů a redaktorů najednou bude každý týden vycházet článek nebo dva jenom na základě slibu "budou vycházet články"? Bude štestí když vyjde jeden článek za 1-3 měsíce(což je zatím s přimhouřenýma očima plněno :D), a ještě větší štěstí bude, když to vůbec bude mít alespoň srovnatelnou čtenost jako facebookový status od Cahy...
Nezlob se na mě, ale když 100x slíbím, že budou vycházet nové články, tak bych to měl splnit. Ne jenom slibovat jak politici před volbami. Možná by bylo lepší web uzavřít, když je v podstatě v kómatu.
Už tak 4 měsíce nevyšlo nic nového, takže nemáš pravdu. :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

20.06.2017 10:18

Co vůbec plánujete? Takhle to dál přece nejde! Keep going! :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

19.06.2017 22:37

Ahoj, už jsem docela naštvaný. Jde o to, že pořád nevycházejí nové články, které jste několikrát slibovali! Co se děje???

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

19.06.2017 22:33

Pořád ani jeden nový článek? :-(

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

17.05.2017 14:45

tycovy_mixer: A co by jako mělo se servrem bejt? článku je habakupa na foru se pár rozumnejch lidí přád najde,informací kupa.kdo chce víc číst ať si koupí knížku.
To sice je, ale už delší dobu nevyšlo nic zajímavého. Je žalostné, že v sekci Silový trénink jsou jenom vlastně dva tréninky. I Aktin produkuje více článků. :-)
Roper: I přes časovou tísni jsem dneska Tetsuovi zaslal překlad systému bench pressu od Sheika, takže když vše bude ok, do dvou dnů by zde měl bejt novej článek.
Super! :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

11.05.2017 14:19

Ahoj všem, delší dobu jsem tu nebyl a pořád se zde nic nezměnilo, žádné nové články, žádné nové logy. Zajímá mě, co se zde změní k lepšímu? Stránka umírá. :-)

Dmitry Danchenko Offline

Dmitry

• Uživatel
  • 176 příspěvků
  • 86 poděkování

04.05.2017 18:31

176 příspěvků
Strana 1 ze 11