Příspěvky uživatele underoathqx

9 příspěvků
Strana 1 z 1
Ahoj,

mám chronický tenisovy a osteparsky loket, rad bych prosím vynechal diskuzi o lecbe, lecbu ktera jakkoliv probehla u profesionalu se mi u cviceni vratila, navic prace s PC mi tomu taky nepridava. ( trv to jiz dele nez 4 roky )

Abych tedy cvicil, chtel bych sepsat co mozna nejvice cviku ktere by nezatezovali tyto partie a zaroven procvicil co nejvice partii na tele zda je to mozne.

V planu mam chodit treba 2 x tydne...jednou mohu zaradit cviky na nohy coz je fajn ale dale bych chtel i na horni cast tela....prosim tedy o pomoc.

Michal Beran Offline

underoathqx

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

05.08.2017 11:12

To znamena ze pri kazdem cviku na tlaky a pritahy se mam snazit ramena tlacit dolu, dozadu a k sobe? Chapu to spravne?

tetsuo nedelas v Praze trenera? Nebo popripade nemas kontakt na nekoho kdo vis ze by mi vysvetlil techniku cviku spravne? Rad bych se to naucil jiz v zacatcich....popripade nekdo ze ctenaru by byl ochotny?

Díky!!

Michal Beran Offline

underoathqx

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

21.10.2015 22:09

Kluci zjistil jsem ze pobliz mam super posilovnu tak to zkusím tam..z minulosti uz nejakou zkusenost s technikou cviku atd mam. Jelikoz nechci zamestnavat ramena, respektive co nejmene kvuli plavani ( mam tam problemy s upony ) tak jsem zkusil sestavit mozna takovy divny trenink, co si o tom myslite ma to cenu cvicit?

Ponděli: mrtvy tah
klasicke shyby na hrazde
pritahy cinky k hrudi na lavici
hyperextenze

[b]středa tlaky s jednoruckami
kliky s vlastni vahou na nekolik zpusobu
tlaky s jednoruckami na sikme lavici

pátek: drepy
vypedy
legpress
lytka

S tím ze to semtam proložím plaváním...utery ci ctvrtek.
U cviku jako mrtvy tah, drepy a tlaky s jednoruckami se pokusim delat tezsi vahy..u zbytku treba kolem 8-10 opakovani...podle pocitu....první sérii vzdy zahajím s lehci vahou pro zahrati partie.

Je mi jasné, že mi nenapisete ze je to takhle ok a tak to má být...jen zda se da cvicit timto zpusobem a nabrat svalovou hmotu...zkratka nemuzu cvicit mensi jelikoz se nechci vzdat plavani.

Díky!!

Michal Beran Offline

underoathqx

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

20.10.2015 19:13

Takze prijem bilkovin z hlavnich jidel je v poradku a o svacinach si dat spis tuky a sachry? Klidne i bez nejakych bilkovin? Nebude vadit to rozmezi casove bez bilkovin? Diky

Co se treninku tyce tak si myslim ze stimul je to velky, samozrejme to neni jako s cinkami...ale me cinky zkratka nebavi. Ony i ty shyby na sto způsobu cloveka zamestnaji na vrchni cast tela...na zbytek mi pak staci velka cinka si myslím.

Michal Beran Offline

underoathqx

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

18.10.2015 21:50

Čao, 23let, 183 cm 65kg...cíl přibrat, cviceni doma hrazde, mrtvola atd...

snídaně- rozmixuju ovesne vlocky, cerstve mleko, 15g proteinu, javorovy sirup - 44g sach, 27G bilk, 12g tuk

svačina - 400G bíly selsky jogurt, hrst kesu orisku + nejake oslazeni..jar sirup,kakao atd... cca 20G sachr, 16g bilk, 20g tuk

oběd - vepr. zadni bez kosti 200g + pečivo celozrn. - 60G sachr, 32G bilk.

svačina - celozrn peč. + lerdammer 50G - 40G sachr, 17G bilk

kdyz trenuju tak pak si dam pred treninkem bcaa a po treninku taky + protein 30G..z toho 22G bilkovin

večere - prsni řízky 200g a černá ryze 70G cca 32G bilk, a 60G sachr

suma sumarum 142G bilkovin, 230 sachr a tuku tak 40? mozna vice....kazdopadne nepocitam do sacharidu rychle cukry ale jen ty komplexni....s rychlyma se dostanu mozna tak na 300.....denne piju cca 3 litry minimalne ...hodne caje, caro ovesny napoj, vodu s citronem....cele to prokladam ovocem a zeleninou ale to neni stabilni proto jsem to vyse nepsal..

Trenink-po,str,pa...cvicim na hrazde, mrtvolu, kliky, drepy, s expanderem, trx atd...ut,ctvrt chodim vetsinou plavat + pára

Plavu uz nekolik mesicu, ale co se cviceni tyce to jsem ted nejak zacal dodrzovat...myslis ze je potreba treba u tech svacin vykaslat se na bilkoviny a dat vic sacharidu? ze staci tech 100g bilkovin z hlavnich jidel?

Díky za odpoved!!

Michal Beran Offline

underoathqx

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

18.10.2015 21:15

Dle meho nazoru je to predevsim cviceni tricepsu....ted jsem ho zrovna cvicil naposledy dost intenzivne a bolest se mi dost zhorsila...ale pokud budu cvicit treba bench ci neco takoveho..kde si myslim ze me to neboli...otazka je zda to cvicit nebo ne :)...pomuze tomu treba plavani? co konkretne mas ty a jak si se s tim popral? ted me zajima opravdu vse...diky moc za pomoc...taky se toho nechci vzdat :)

Michal Beran Offline

underoathqx

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

05.11.2014 21:25

Na internetu jsem cetl ze leceni je dlouhe pul roku az rok....a vzhledem k bolesti s emi taky nezda ze by to melo za 14 dni zmizet...Kdyz budu cvicit s vlastni vahou..kliky, hrazda atd...maximalne drepy....to slachy uz tolik nepretezuji, ne ? Dekuji za odpoved...jsem ted docela zklamany :(

Michal Beran Offline

underoathqx

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

05.11.2014 21:02

takze muzu napriklad :

Pondeli:

Drepy,lytka, bricho

Streda :

Mrtvy tah, extenze zad, bricho

Patek:

Drepy, lytka, bricho

....a tak dale po dobu, nez me to prestane bolet ?

Sice tech cviku je proklate malo..ale zase o to vic asi do nich dam.

Jinak ten zanet trva opravdu jen 14 dni? mam nejake rehabilitace...bolelo me to jiz cca dva roky zpet, ted se mi to vratilo jak jsem je namahal...predepsali mi aulin gel 3x denne a rehabiliate 6x....Jinak diky za reakci

Michal Beran Offline

underoathqx

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

05.11.2014 14:07

Ahoj, cvicim zhruba pul roku...za tu dobu me to ohromne chytlo...nechci s tim prestat, ale zjistili mi zanet uponu na loketnim kloubu....samozrejme proto, abych to vylecil ho musim namahat co nejmene...ale urcite jsou cviky kdy ho temer nenamaham...dokazete mi poradit, jake cviky lze cvicit? cvicim obden a urcite na to nejaky program existuje....

Cvicim doma, mam tu hrazdu, bench, ez cinku, bradla, cinky.....

Jake cviky zas tak nevadi? Predpokladam drepy....ale zadne dalsi me nenapadaji....muzu pritom plavat? Neuskodi to? Dekuji za kazdou radu...co nejvice cviku mi doporucite...tim budu radsi...diky moc !

Michal Beran Offline

underoathqx

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 0 poděkování

05.11.2014 13:54

9 příspěvků
Strana 1 z 1