Příspěvky uživatele Dixxik

43 příspěvků
Strana 3 ze 3
Maty: cau chodi tu nekdo do te machiny?
Já tam občas zajdu

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

04.10.2015 00:09

Vsak se tě taky nikdo neptal kam chodíš

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

25.08.2015 20:55

Chtěl bych se znova zeptat zda-li budu mít zase v eshopu Goji a pokud ano tak kdy to zhruba bude, jestli mám čekat a nebo se porozhlídnout jinde

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

08.05.2015 00:13

Kdy bude v eshopu zase Goji?

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

13.04.2015 22:21

Nevíte, jak často tam tak ten americký týden bývá?

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

22.02.2015 13:14

Nedávná objednávka přišla v pohodě, jenom na etiketě malého balení Magnesia a Vápníku je napsáno že obsahuje 300 tbl. Toršku mě to zmátlo, protože do té malé krabičky by se tolik tablet určitě vejít nemohlo takže máte nejspíš jenom chybu na etiketách tak jenom ať víte ;)

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

30.01.2015 22:44

Při náhledu na Isotonic Optiont se mi ukazuje cena 149, když ho však vložím do košíku a podívam se do toho košíku tak je tam za cenu 384. Která cena je tedy správná?

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

27.01.2015 16:52

Cornelius: Motání hlavy, vertigo, mžitky před očima může mít spojitost s krční páteří. Další příznaky jako ztuhlý krk, bolesti ramen, hlavy. Neobjevuje se ještě něco?
Nic z toho nepociťuji. A žádné NOčka ani nic s kofeinem před treninkem dedávám.

Dneska jsem zase při treninku dostal motání hlavy již u prvního cviku(dřepu) po třetí serii. Trenink jsem tak nějak dojel ale nestálo to za nic, chvílema mi připadalo jako by mi zalehly uši a já slyšel vlastní výdechy jako kdyby mi vítr foukal kolem uší. Hlava se mi motaval ještě i pro treninku jak jsem seděl v šatně, když to nepřetávalo tak jsem si zkusil vzít pár bonbonu z hroznoveho cukru a zdálo se mi že se to zlepšilo a aspon jsem mohl dojít domů. Fakt nevím čím to je, cvíčím už tak dva roky a nikdy mi to nedělalo až ted v poslední době a je to čím dál horší.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

16.12.2014 22:37

atms: Nedostatek kyslíku. Zřejmě špatně dýcháš :) Občas se to stane, nemělo by ale pokaždé.
Aha, a nemohlo by to být ještě něčím jiným? Mě přijde, že dýchám normálně a pořád stejně a ještě před 2 měsíci se mi tohle nestávalo.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

15.12.2014 19:08

V poslední době se mi dost stává, že při tréninku, většinou po odcvičeným 2 nebo 3 hlavních cvicích se mi začne strašně motat hlava, mám mžitky před očima, někdy si musím i na chvíli sednou jinak bych sebou sekl o podlahu a někdy ani v podstatě nemůžu dokončit trenink. Myslel jsem že to je třeba tím, že cvičím většinou večer a od oběda většinou nic nejím a mám tam tedy dost dlouho pauzu, ale i když jsem tam zařadil svačinky tak motání hlavy např. po těžkých dřepech zůstává, nevíte čím by to mohlo být nebo co s tím dělat?

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

14.12.2014 22:18

Jak ideálně dávkovat během dne (před nebo po treninku? ) a kolik ho celkově denně brát?

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

24.07.2014 20:17

43 příspěvků
Strana 3 ze 3