Příspěvky uživatele Dixxik

43 příspěvků
Strana 2 ze 3
cryptaaa: Zdravím, jaký je rozdíl mezi Retibolinem a adaptabolem ? Děkuji :)
V Retibolinu je navíc Maralí kořen a Gotu kola.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

11.11.2018 00:15

Já bych ocenil, kdybyste třeba začali dělat ještě o třídu kvalitnější minerály. Uhličitany a mléčnany už v dnešní době nejsou úplně terno. Bylo by fajn to posunout na produkty s chelátovou vazbou. Taky opravdu kvalitní ionťák/elektrolyt komplex, klidně i s aminokyselinami, by byl super - v podstatě něco v kvalitě, která se dá sehnat u nás snad jenom od ypsi nebo od Česlíka.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

28.10.2018 16:18

Ahoj, KB trhový test mě zaujal, v mém gymu sice nemáme kettlebelly, ovšem rád bych si KB koupil a naučil se to doma. Jakou značku KB bys mi doporučil? Vzhledem k tomu, že ucho KB dost jezdí a otáčí se v ruce, tak bude asi nejvhodnější KB s co nejlepším uchem. Už jsem někde viděl i KB, které měly na spodní straně ucha rýhu, takový by byl zřejmě úplně nevhodný. Měl bys pro mě tedy radu, jaký KB zakoupit?

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

28.10.2018 13:49

Stanozol pouze urychluje vypadnutí vlasů u lidí, kteří k tomu mají genetickou predispozici a vlasy by jim vypadlo tak jako tak, jenom pomaleji. Po vysazení by se teoreticky mělo vypadávání zase zpomalit, není to ale pravidlem. Také je možné, že příčina vypadávání je jiná, např. stress atd.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

07.09.2018 19:23

Hele mě když se pořádně najím tak se taky nafoukne břicho a jsem jak těhotnej :D tak to prostě je. Jestli nechce být nafouklá, tak ať nejí :D

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

27.02.2018 19:52

Nexgen Pro

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

08.01.2018 21:25

Je to šašek, neber vážně nic co řekne. :D Navíc je to teda dost staré..

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

06.01.2018 08:46

Můžu se zeptat, jaké by ty peptidy měly negativní účinky? Nikde se o nich totiž nemluví a dělá se, že v podstatě žádné nemají.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

04.01.2018 09:42

Maty: Jo vezl ale vždycky jen tolik kolik jsem potřeboval(jezdíval jsem někdy na víkendy do ČR), kdyby na to náhodou přišli tak abych nepřišel o celé jmění :D
A to jsi to normálně propašoval přes letiště? :D Nemám s tím zkušenosti, ale vždycky mě zajímalo jak složité je to takhle převážet, popřípadě s tím někam cestovat.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

20.08.2017 13:35

Maty: To nevím, v Anglii jsem nic nesháněl takže moc neporadím.
Takže jsi gear do anglie vezl? :D

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

15.08.2017 20:52

Frost: Čau,
měl by tu někdo tip, čím by se dala ochutit voda, aby to dobře chutnalo, bylo to bez cukru, moc to nestálo a aby nebyla příprava časově náročná (jako třeba u ledovýho čaje v létě)?
Případně má tu někdo pro takovej účel ozkoušenýtyhleochucovadla?
Ty tablety odzkoušené mám. Chutná to dost uměle a hnusně, používám to do čistého proteinu od nich, který to trochu chuťově zlepší, ale jinak bych to nepil.

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

17.07.2017 21:15

Roper: Pokud si chceš, Adamnu, doplnit znalosti, kup si knížku od Zatsiorskyho a Kraemera "Silový trénink, praxe a věda." + třeba ještě knihu "Supertraing" od
Verkhoshanskyho, a možná ještě i "Systém plánování tréninků ve vzpírání" od Medvedyeva.
Odkud se ty knížky dají rozumně koupit. Co jsem hledal na netu, tak jsem našel jenom z ameriky s šíleně drahým poštovným

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

28.06.2017 09:03

kernel: Google jsi zkoušel nebo ti ho zakázat doktor?
Google bys měl občas zkusit ty, protože si celkem pleteš pojmy a dojmy.

To cos mi tu hodil je power snatch = sílový trh. Což je v podstatě variace trhu (snatche) který se drží na široko (snatch gripem) a chytá se v pozici nad hlavou.

Oproti tomu přemístění (clean) ,jak jsi psal ty, se chytá na ramenou. A tudíž fakt nevím jak kombinuješ přemístění a držení na široko, v životě jsem tuto kombinaci ještě nevíděl :D ale třeba jsi průkopník a vynalezl jsi něco nového

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

18.02.2016 00:07

kernel: Nevím jestli buduje, ale přesně to mě tahá, když dělám mt/přemístění širokým(trhových) úchopem, kliky na adapterech nebo rozpažky.
To přemístění s trhovým úchopem bych fakt chtěl vidět :D

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

16.02.2016 22:14

Toto je perfektní video na toto téma:

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

22.01.2016 20:07

blb: Nerekl jsem slaba. Rekl jsem, ze ujde. Ale popravde receno, sypes a jsi docela prumernej.
A co čekáš prostimtě? Že tam někdo někdo pošle první kůru a bude hned jak Ronnie Koleman?

Jan Navrátil Offline

Dixxik

• Uživatel
  • 43 příspěvků
  • 23 poděkování

02.12.2015 18:43

43 příspěvků
Strana 2 ze 3