Příspěvky uživatele glowi

3 příspěvky
Strana 1 z 1
LittleStrongman: Diky za rady. Pokud jehličky, co říkáš natuhle osu? Náhoduu zkušenost těmitobumpery[/url nemáš? Ušetřil bych cca 3000.
dik[/quote
Není zač. Na SS pozor, zkušenosti mám jak s kotouči tak s osama. U bumperů musíš chytit správné rozměry a váhovou odchylku, šedé 5 kg jsou tak na 3 odhozy. Osy to je něco, viz foto v příloze. Když jsem to fotil, tak to vypadalo jako že to je jen trubka vyplněná nějakým sajrajtem.
Hmm, ze se 5 kg kotouce nesmeji odhazovat, pokud jsou na ose samy, pisou, jsou prilis tenke. Pokud SS ne, mas tip ne nejakou jinou osu? Pripadne jine bumpery?

dik

Libor Arndt Offline

glowi

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

28.12.2015 22:19

LittleStrongman: Určitě chceš jehlová ložiska. Na jakékoli vzpírání chceš aby se ti osa dobře točila a na českém trhu je jen jedna osa pod 10 000 s kvalitními pouzdry. Jestli nechceš aby to byl spotřebák na rok, tak se soustřeď na povrchovou úpravu - tzn. neber žádný oxid, aby měla průměr 28 mm - větší průměr značí použití nekvalitního materiálu nebo je osa určena pouze na powerlifting s průměrem 29. Osa by měla mít vroubkování až k rukávům osy, jako dle pravidel IPF a IWF - pokud totiž nemá, osu navrhoval někdo...
Diky za rady. Pokud jehličky, co říkáš na tuhle osu ? Náhoduu zkušenost těmito [url=https://www.strengthshop.de/weight-plates-hantelscheiben/bumper-plates-vollgummi-hantelscheiben/bumper-plates-sets-vollgummi-hantelscheiben-sets/150kg-bumper-plates-coloured-vollgummi-hantelscheiben-farbig-set-riot.html]bumpery[/url nemáš? Ušetřil bych cca 3000.

dik

Libor Arndt Offline

glowi

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

28.12.2015 19:37

Ahoj,

po 5 letech jsem se rozhodl upgradovat a z 25mm osy, přejít na 50mm, kde je mnohem lepší nabídka os (trap bar, swiss bar).
Chtěl bych si koupit bumper kotouče a osu.
S tou bych potřeboval poradit. Použití od odhazování při trhu a silového přemístění po dead lift, dřep, bench press.

Rekreační domácí použití, závodní ambice jsem neměl a mít nebudu.

Nebyl jsem schopný vygooglit, jestli stačí osa s ocelovým pouzdrem, nebo zvolit jehličky.

Nechci šetřit za každou cenu, není to spotřebák na rok, ale ani vyhazovat za něco, co při své výkonnosti nevyužiju.

Budu vděčný za každou radu.

Libor Arndt Offline

glowi

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

23.12.2015 19:52

3 příspěvky
Strana 1 z 1