Příspěvky uživatele ales

6 příspěvků
Strana 1 z 1
Ahoj. Myslím, že jsem našel chybu v eshopu: když je u produktu více různých balení, např. 100, 300, 500 tobolek, tak když vyberu třeba 300 a dám vložit do košíku, proběhne v pořádku, vyberu 500, vložím a zase v pořádku, když vyberu zpátky 300, už to vložit nejde s hláškou, že není vybrána zádná varianta. Taky se při druhém zvolení té samé varianty nezaktualizuje cena. Něco podobného se děje i při novém otevření stránky, kdy výchozí položka toho dropdown listu je obvykle nejmenší balení. Pokud ihned po otevření stránky produktu kliknu na vložit do košíku, proběhne bez problémů, pokud znovu vyberu 100 tobolek (i přesto, že už tam jsou jako výchozí), nejde vložit s hláškou že není nic vybráno. Prohlížeč Firefox 40.0.3

ales

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 1 poděkování

14.09.2015 12:42

Ono je tohle většinou o lidech. Když jezdí k*k*t, je jedno jaké má logo na tričku. Mě se jeden čas vůbec neobtěžovali doručovat balíky a ani lístek do schránky nedali, prostě přišla až opakovaná výzva, že mi to leží na poště. V takovém případě obvykle pomůže informovat vedoucího pošty ;-)

ales

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 1 poděkování

08.09.2014 15:37

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaká je koncentrace těchto kapslí, vím že 700 mg, ale jde mi spíše o to, kolik normálního zeleného čaje to představuje. Díky

ales

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 1 poděkování

02.09.2014 11:50

to se nešňupe, ale polyká :D

ale jo, máš pravdu, teď jsem zkusil čuchnout k Multivitamin 13 plus C a voní to zajímavě :-) a taky jsou kapsle trochu upatlané, ale co, dyť je to fuk, hlavně když to funguje :D

ales

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 1 poděkování

28.08.2014 19:26

Jen technická poznámka: 99.99% vah s měřením tuku co jsou běžně k dostání v obchodech žádný tuk neměří (ani ty s různými kovovými pásky na skle, to jsou jen dekorace), ale jen a pouze váží a zeptají se tě na pár dalších údajů jako věk, výška, pohlaví a z toho a naměřené hmotnosti potom podle nějakých vzorců odhadují složení těla. Jediná spolehlivá (a dostupná) metoda jsou speciální přístroje jako zmíněný bodystat nebo inbody. InBody mají na stránkách seznam míst, kde mají něco od nich, tak si můžeš najít kam to máš nejblíž http://www.inbody.cz/inbody-centra-v-cr.php

ales

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 1 poděkování

07.08.2014 02:00

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli bude něco dalšího na zvyšování imunity, např. kolostrum. Na starém eshopu bylo za slušnou cenu (nedělal jsem průzkum trhu, ale "mastičkáři" z Wave International s.r.o. to nabízí za několikanásobek). Chci to pro nesportovce, jen pro zvýšení imunity, klidně můžeš doporučit i něco jiného. Jen by bylo dobré, kdyby to mělo image přírodního produktu - multivitamín 13+C mi vrátila, že prý "je to samá chemie" :-(

ales

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 1 poděkování

05.08.2014 21:37

6 příspěvků
Strana 1 z 1