Příspěvky uživatele aikivojta

14 příspěvků
Strana 1 z 1
Hoj, mám prosbu, mohl by prosím někdo z Vás více popsat tento cvik než je na těchto stránkách? Moc jsem totiž nepochopil jak by vlastně pohyb měl vypadat, nedokážu si jej představit. Pokud by někdo z Vás znal nějaké video s tímto cvikem, ať prosím pošle odkaz. Díky moc :)

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

23.07.2015 23:39

Hoj, neznáte někdo opravdu efektivní a smysluplné cviky na protažení bederní části zad? Díky za Váš čas. :)

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

10.06.2015 20:39

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo neví jaké vitamíny/minerály jsou potřeba, aby člověk dokázal správně vstřebat mléčné výrobky a aby se po jejich požití nezpůsobilo nepříjemné následky. :) A popřípadě, jakým způsobem se živiny z mléka vstřebávají do těla a proč se děje to, že člověk NEDOKÁŽE správně vstřebat mléčné živiny

Děkuji za odpovědi :)

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

15.04.2015 00:04

Hoj lidi, mám takový dotaz. Co tělu chybí, když je, no, řídká stolice. Nejsem nemocný, jenom něco chybí ve stravě a nevím co. Poraďte prosím.

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

17.01.2015 23:11

kolik jsi zvedal na tý mrtvole?

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

08.12.2014 18:09

Hoj, pupeční kýla to nejspíš nebude, to by Tě v tom nejspíš píchlo. Může to být jenom zvětšená uzlinka, která se po pár dnech vstřebá. Ten divný pocit, jestli to bylo takový tahání, to se mi stává po cvičení břicha a usoudil jsem, že to je normální únava břišního svalstva. Pokud by to ale nezmizelo, zajdi s tím k lékaři. Raději bych tak na týden zmenšil váhy na všech cvicích.

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

08.12.2014 11:07

Říká Vám něco Tabata? Je to docela zajímavý, máte s tím nějaké zkušenosti? Mě se to líbí, dle mého to je hodně účinné. Jak na to nahlížíte Vy? :-)

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

28.11.2014 11:22

díky moc ;) :)

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

23.11.2014 19:03

Zdravím,

Chci se zeptat, zda někdo ví, jaký je rozdíl mezi těmito dvěma cviky. Z videí na této stránce jsem to nedokázal určit.

Děkuji za pomoc. :)

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

21.11.2014 10:29

S největší pravděpodobností to je tříselná kýla, už jsem objednaný k doktorovi, děkuju za odpovědi :)

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

13.08.2014 10:52

Hoj, jak můžu sám o sobě poznat, že mám tříselnou kýlu? A je možné si to s něčím splést????????

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

12.08.2014 15:26

Hj, nějaký rady a tipy na celkové zvětšení tricepsového svalu? Chci na něm nabrat svalovou hmotu, ale nejde mi to. Triceps mi vždy dělal problémy. A prosím, nepište mi věci o stravě atd., protože jíst umim. Takže opravdu jen rady a tipy. Díky Vám ;) :)

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

29.07.2014 21:36

cvičim skoro 4 roky a dřepuju 3x v týdnu, takže asi těžko... Je to jenom blbá stagnace, se kterou nevim co dělat. Jestli něco víš, tak poraď, jestli ne, tak se měj....

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

01.07.2014 22:11

Zdravím, chci se Vás všech zeptat na vcelku obvyklou otázku. Jak zvětšit biceps? Přijde mi, že se mi zastavil jeho růst a nemůžu jej znovu aktivovat. Zkoušel jsem vše co znám od malých po velké počty opakování, různé způsoby úchopu, atd., ale nic nezabralo. Nevíte někdo co s tím?

Vojtěch Unger Offline

aikivojta

• Uživatel
  • 14 příspěvků
  • 0 poděkování

01.07.2014 21:58

14 příspěvků
Strana 1 z 1