Příspěvky uživatele Kaban

33 příspěvků
Strana 1 ze 3
Dobrý den.

Z e-shopu zmizel Keep Calm - Day/Night. Zajímalo by mě proč? Je něco špatně ve složení nebo prodej skončil tak náhle? Vzhledem k tomu, že ho mám doma, mě to docela zajímá. Díky za odpověď

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

před 10 měsíci

Díky Tetsuo. Potvrdil jsi mi co jsem si myslel.

Ostatním vocasům taky děkuji za rady a pokud by mi chtěli něco z doporučovaných prostředků gratis poslat, ať se mi nahlásí přes pm, pošlu jim adresu. :D

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

12.11.2015 21:26

Zdarec všem.

Dotaz do pléna. V prosinci jdu na operaci, budou mi vyndávat tyč z kosti a šrouby. Musí odsekat kost z kolene a tudy to vytáhnou. To mě zase pošle do pekla. Doktor řekl, že měsíc se nebudu hýbat, cvičit. Moc mu nevěřím, přijde mi, že vždy říkají méně než musí nebo než by byla pravda.

Teď dotaz: Co byste mi doporučili jako suplement? Potřebuji udržet alespoň to málo svalů co mám. Teď beru a vyhovuje mi AMG Drink: ALL IN ONE, vyhovuje, dobře se mi po něm regeneruje. Ale když nebudu cvičit? Suma na regeneraci? HMB? Zkuste, prosím, něco nahodit.

Díky za typ.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

12.11.2015 12:42

Tady souhlasím s Věncem.

Když jsem jel lowcarb a potom za týden nebo klidně i čtrnáct dní jsem dal nějaký volnější den ( myslel jsem jako jeden mlsek, buchtu od manželky ), tak to dopadlo tak, že jsem sežral všechno co jsem viděl a ještě jsem si došel koupit. Pro mě je cukr prostě droga. Neudržitelné. Jednou feťák, vždycky feťák. Ale jsou asi lidi, co jim stačí si jednou kousnout do oplatky a nechat si jí na další týden. Mě osobně to poslalo vždy zpátky a dva i tři dny jsem žral a žral a stálo mě vždy moc sil naject zpátky na normál. Osobně v tom vidím i nedostatečný cíl. Jedinec, který je mladý, cvičí aby se líbil nebo chce závodit...prostě má cíl za kterým jde, to má asi lehčí než já. Doma žena, takže holky už nebalím, je mi 34, takže závodit už v ničem nebudu....mohl bych pokračovat. Prostě takové to nastavení mysli no.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

12.11.2015 12:28

Čajová lžička kvalitního kokosového tuku taky udělá nějakou práci. Já ji občas dávám. Jinak zelený čaj nebo kafe.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

06.11.2015 22:12

jk22: Sacharidy hladinu růsťáku snižují a proto se doporučuje večeřet jen bílkoviny a tuky.
Z jednoho zdroje: Sacharidy přijímat jedině ve večerním jídle, ale nejlépe 3 hodiny před spaním, aby se hladina hormonů ( inzulín ) ustálila. Jedná se o doporučení při keto typu stravování.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

02.07.2015 21:23

Charles Poliquin. :)

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

01.07.2015 20:18

Fíha. Mě utkvělo v hlavě jiné číslo. V průběhu tréninku piju cca 16g AMG MAX s třeba 5g medu a hned po skončení zase 16g, třeba s 10g medu. Jinak držím sacharidy přes den kolem 25g. Takže to vyhazuju do WC? :D

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

22.06.2015 16:22

Za sebe.... třetí možnost. Čím více úchopů, tím lépe. Pro start ti však postačí cokoliv. A přidat můžeš časem.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

21.06.2015 22:15

Mě osobně se nízké libido týká jen když jsem na dietě s málo sacharidy.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

13.06.2015 10:06

Frost: Takže má bejt výsledkem spíš taková pasta než abych čekal po vychlazení vznik rosolovitý hmoty, pravda?
Každopádně díky za info. ;)
Dej do vody 10g Chia semínek, počkej 1/2 hoďky a pak si to zamíchej s tím máslem a proteinem. Chia dobře vážou vodu a rosolovatí.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

24.05.2015 16:35

Někde jsem četl/viděl video, že junk food se právě lépe tráví z jednoho prostého důvodu...je to již zpracovaná potravina, která je lehčí na trávení. Hambáč je toho zářným příkladem. Problém rychlejšího zpracování je Pan Inzulín. Čím rychleji jídlo zpracujete, tím vyšší bývá odezva v podobě inzulínu do těla. U clean food je jasné, že tělo musí být relativně zdravé ( rozuměj střevní miroflora ), aby si poradilos potravu ve své přirozené podobě. Je jasné, že člověk, který celý život "žere" jak vůl má tělo rozhozené a lépe tudíž tráví průmyslem zpracované potraviny.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

20.05.2015 18:30

když stagnuješ tak proč bys přidával?
Reverse dieting? Více pro studium zde.

Nevím jak cvičíš intenzivně a kolik vážíš..těch 94kg? Ve dnech volna by se mělo dávat sachrů více na doplnění glykogenu ne? Někde jsem četl, že ve dnech volna dáš více sachrů a za dva dny se to projeví na síle. Taky nadměrný příjem bílkovin, které tělo nespotřebuje na obnovu svalové tkáně se mění na glukozu=tuk. Máš tam 180g bílkovin, to je safra hodně...tedy, pokud necvičíš hodně intenzivně několikrát týdně.
Osobně bych zkrouhnul sacharidy tak o 100g/den a potřebné množství doplnil kvalitními tuky dle potřeby. Kokosový, olivový, lněný, rybí tuk....samo i sádlo.
Ale, nejsem žádný odborník na výživu, jen házím do placu svoje postřehy. Osobně teď jedu při váze 101kg a 5-6BW tréninků týdně takhle...B120g/S25gT200g , takže můžu být proti sachrům mírně zaujatý, tak mě ber s rezervou. :D

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

14.05.2015 08:33

Člověk by měl věřit tomu, co na sobě ozkouší. Moje zkušenost je, že jsem hubnul i na bůčku. Zkombinoval jsem si warrior dietu s paleo a za půl roku jsem byl o 15kg lehčí. Za mě jsou živočišné tuky prostě bomba...spolu s kokosovým. Každopádně jde o kombinace. Tuky+proteiny jsou v poho, jakmile přidám sachry, tak je to už zle.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

29.03.2015 13:48

Melatonin - hormon vznikající v šišince mozkové. Molekula Melatoninu je chemicky jednoduchá, vzniká z esenciální aminokyseliny tryptofan cestou přes serotonin ( ovlivňuje nálady, spánek )melatonin asi 1-2 hodiny po užití vyvolá spánek. Melatonin je také především regulátorem tzv. vnitřních biologických hodin. Jedná se o pravidelný rytmus činnosti všech orgánů hlavně v závislosti na denním světle. Melatonin je také často označován jako hormon proti stárnutí. Je to prý jeden z nejúčinějších atioxodantů, omezuje riziko vzniku artritidy, zpomaluje přirozený proces stárnutí atd.. Volně citováno z : P.Fořt / Zdraví a potravní doplňky

Co to dělá v Nočku to je mi záhadou. Třeba spolupracuje s jinými složkami.

Martin Radič Offline

Kaban

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 11 poděkování

17.03.2015 22:51

14.03.2015 18:04

33 příspěvků
Strana 1 ze 3