Příspěvky uživatele Alicinka

3 příspěvky
Strana 1 z 1
Ahooj, mám otázku hlavně na přítomné ženy a slečny. Až nám to zase všechno otevřou, tak samozřejmě se nejvíce těším na fitko. Ale zároveň s ním otevřou i kosmetické a různé salóny. Chtěla bych si nechat udělat takhle obočí a je to vlastně formou "tetování" dá se říct. Jak dlouho byste počkaly s intenzivním tréninkem? Jde mi o to, že u klasického tetování se musí nějakou dobu čekat, kvůli případným komplikacím a hojení. Předem děkuji za odpovědi.

Alicinka

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

před 3 týdny

ragu: Tak na libido třeba yohimbine z těch přírodnějších věcí. A nebo pak kamagra, tadalafil etc.
Na prsa, byť to nechceš slyšet, pomůže asi jen skalpel.
Ahoj, chci se zeptat na ten tadalafil. Máš s tím nějaké osobní zkušenosti? My už s přítelem bohužel musíme uvažovat i o něčem takovém, má poruchy erekce a snažíme se to ještě nějak zachránit. Už byl u nás na spadnutí i rozchod kvůli tomu :/ Budu ráda za jakýkoliv info, díky.

Alicinka

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

před 2 měsíci

Adamos: Dobrý den,
obracím se na Vás pro radu ohledně padání vlasů při a po vysazeni stanozolu. Měl jsem 1. kůru ve 21 letech na 2 měsíce samostatný stanozol. Po vysazení už cca 2 měsíce mi stále padají ve větší míře vlasy. Moc prosím o radu, jestli je možné to padání nějak zastavit. Moc díky
Ahoj no tak já jako žena trpím taky dost padanim vlasů, a to tak nějak normálně určitě jsou různé šampony nebo přípravku na vyživování vlasů mám spousty a všechny zabírají tak na půl. Ale nedávno jsem od kámošky slyšela o tomhle je to takový zahušťování vlasů a dělají se to prý u mužů i u žen v jakém koliv věku ale jak to vyjde finančne fakt nevím. Ale uvažuji o tom.

Alicinka

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

před 2 měsíci

3 příspěvky
Strana 1 z 1