Příspěvky uživatele Alicinka

8 příspěvků
Strana 1 z 1
lukynnn: Mít doma dílnu tak mám celou posilku ze dřeva :D
Dřevo bych použil tvrdé a pružné což je hlavně jasan, jinak by se dal použít modřín, habr, dub, javor,tadysi něco vyber :D
Docela vhodný by byl habr protože často rostou i tenčí kmeny a tím pádem by se nemusely tolik opracovávat a je hodně rozšířený.
Tak ono i ze železa by to nebylo těžké vyrobit a posvářét , přítel si taky vyrobil, na doma, takovou kladku na zvedání a cvičení na záda, před rokem jsme se stanovami do takové novější bydlení kde máme i menší sklep takže ideální prostor na malou posilovnu, takže tam máme takový základ pro cvičení, nějaké činky, hrazdu a Beng. Co si myslím že bohatě stačí na nějaké to cvičený.

Alicinka

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 0 poděkování

před 2 měsíci

mr71: Jinak bud je IPL (intenzivní pulzni světlo), což je méně drastická, levnější, ale více sezení a možná méně účinná. Takže spíše jít "Laserová epilace", ta je dražší, ale účinnější. Jen tak krk je 1.500,- ošetření, takže pro zbavení je to cca 7.500,- což není zrovna nejlevnější. A záda cca 5.000/ošetření. Záleží na hustotě chloupků a barvě ...
To je moc zajímavé. Já bych tuhle metodu moc ráda vyzkoušela. Jako neříkám, cena je na mě trošku moc, ale při troše šetření. Já už si nebudu nic nalhávat, holím se už spoustu let a jsem z toho tak vyhořelá a zklamaná. Vždyť je to normální, že si s tím člověk dá takovou práci a druhý den už je jako struhadlo? Proto bych tedy ráda vyzkoušela něco takového. Takže moc díky za rady.

Alicinka

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 0 poděkování

před 2 měsíci

radeczek88: Zdravím,chci zde napsat info jak to nakonec dopadlo.Začal jsem brát zinek v chelátove vazbě 50 mg denně + multivitamin od reflexu , a po měsící braní mi fakt testosteron trochu vylezl nahoru ( původní hodnoty jsou na první stránce) :
S_Prolaktin : 223 mIO/l
S_Kortizol 671 nmol/l
S_testosteron volný 66,78 pmol/l
S_Testosteron nmol/l 11,76
S_TSH mU/l 12,480
S_T4 volný pmol/l 13,3
Cítím se psychicky o něco lépe ,více sebevědomý,klidnější,spokojenější...
Nadále sme se však dohodli že to budem sledo...
Takže chápu to dobře, že gynekomastie jsou zvětšené prsní žlázy u mužů vlivem nadbytku ženského hormonu? Mě by ale opravdu hodně zajímala ta pravá příčina, proč se tohle vlastně děje. Zkoušel jste to už někdo zjišťovat? Přijde mi, že to samé, ale v opačném případě je nadbytečný růst chlupů u žen. A byl jste spokojený s tím zákrokem a plastickým chirurgem? Dost často teď vídám, že lidé volí raději takové soukromé kliniky na podobné zakroky.

Alicinka

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 0 poděkování

před 4 měsíci

Je dost škoda, že tady nikdo na takhle zajímavý dotaz neodpověděl. Myslím, že tazatel už asi svůj problém vyřešil (a třeba taky ne a stále se odhodlává), ale určitě není jediný, koho tohle trápí. Vůbec netuším jak je to v Brně, ale v Praze jsou odborníci na prsa tady, mě je zde opravili po dlouhodobém kojení.

Alicinka

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 0 poděkování

před 4 měsíci

LaFontaine: Dost zajímavý video o tom, jak by se mělo hodnotit na soutěžích.Proč vznikají stále nové soutěžní kategorie?Jak na soutěži hodnotit juniorského závodníka s gynekomastií?Jak umístit závodníka, u něhož je zřejmé použití syntholu nebo implantátů?Jak a proč Vám může uškodit přemíra tetování?Proč mají současní kulturisté břicho a jak tyto borce bodovat na soutěži?Jaká změna čeká povinné soutěžní pózy?Proč se liší americké pojetí kategorie bikiny fitness od evropského?Jak bikiny fitnessky posuzovat a ...
Prosím, jaké máte zkušenosti s tím tetováním? Vadí jim to hodně v našich podmínkách? Nebo už je to přece jen trochu normalizované? Jde mi o tetování na hodně viditelném místě, biceps. Zkoušeli jste takový ten silný make-up na zakrytí tetování nebo je dobré si ho prostě nechat takhle odstranit? Samozřejmě jen v případě, že je to ne zrovna úplně povedená kérka.

Alicinka

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 0 poděkování

před 5 měsíci

Ahooj, mám otázku hlavně na přítomné ženy a slečny. Až nám to zase všechno otevřou, tak samozřejmě se nejvíce těším na fitko. Ale zároveň s ním otevřou i kosmetické a různé salóny. Chtěla bych si nechat udělat takhle obočí a je to vlastně formou "tetování" dá se říct. Jak dlouho byste počkaly s intenzivním tréninkem? Jde mi o to, že u klasického tetování se musí nějakou dobu čekat, kvůli případným komplikacím a hojení. Předem děkuji za odpovědi.

Alicinka

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 0 poděkování

před 7 měsíci

ragu: Tak na libido třeba yohimbine z těch přírodnějších věcí. A nebo pak kamagra, tadalafil etc.
Na prsa, byť to nechceš slyšet, pomůže asi jen skalpel.
Ahoj, chci se zeptat na ten tadalafil. Máš s tím nějaké osobní zkušenosti? My už s přítelem bohužel musíme uvažovat i o něčem takovém, má poruchy erekce a snažíme se to ještě nějak zachránit. Už byl u nás na spadnutí i rozchod kvůli tomu :/ Budu ráda za jakýkoliv info, díky.

Alicinka

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 0 poděkování

před 9 měsíci

Adamos: Dobrý den,
obracím se na Vás pro radu ohledně padání vlasů při a po vysazeni stanozolu. Měl jsem 1. kůru ve 21 letech na 2 měsíce samostatný stanozol. Po vysazení už cca 2 měsíce mi stále padají ve větší míře vlasy. Moc prosím o radu, jestli je možné to padání nějak zastavit. Moc díky
Ahoj no tak já jako žena trpím taky dost padanim vlasů, a to tak nějak normálně určitě jsou různé šampony nebo přípravku na vyživování vlasů mám spousty a všechny zabírají tak na půl. Ale nedávno jsem od kámošky slyšela o tomhle je to takový zahušťování vlasů a dělají se to prý u mužů i u žen v jakém koliv věku ale jak to vyjde finančne fakt nevím. Ale uvažuji o tom.

Alicinka

• Uživatel
  • 8 příspěvků
  • 0 poděkování

před 9 měsíci

8 příspěvků
Strana 1 z 1