Příspěvky uživatele sheepeck

34 příspěvků
Strana 1 ze 3
Tenhle článek píše o něčem podobném:

https://bayesianbodybuilding.com/optimized-workout-nutrition-carbs-protein-revisited/

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

06.01.2018 10:18

Nešlo by, prosím , udělat, aby se informace do objednávky vypisovaly automaticky? Tím myslím jméno a doručovací adresu - obzvlášť, když si to objednávám jakožto přihlášený k účtu.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

16.07.2017 21:07

Neměnili jste trochu složení Max Stronger? Došla mi nová dávka a má daleko lepší chuť, než ty minulé. Je taková jakoby trochu nasládlá. Moc dobrá.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

15.05.2016 14:41

Přišel mi vanilkový NightPro místo objednaného čokoládového. Kterak postupovat? Je možné to vrátit zpět na Uloženku?

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

22.03.2016 23:03

No, podle mne to máš prostě spočítané špatně.
Vem si třeba základní rovnici pro výpočet BMR:

10 x hmotnost (kg) + 6.25 x výška (cm) – 5 x věk (roky) + 5

Ono jich existuje celá řada, ale dávají dosti podobné výsledky.
Já jsem stejně vysoký, asi o dvě kila lehčí, takže počítám, že ti bazál dělá něco okolo 1700-1800 kcal.
No, a když si tohle číslo vynásobíš koeficientem denní aktivity, tak dostaneš hodnotu, která ti řekne, kolik energie potřebuješ jen na udržení stávajícího stavu. Jelikož i v případě velmi aktivních jedinců (dvoufázové tréninky, velmi namáhavé denní zaměstnání) se jako koeficient bere hodnota 1.9, tak si právě myslím, že pokud jsi na hodnotě 8000 kcal, tak jsi asi něco počítal špatně.

Zkus se na to ještě jednou podívat.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

05.01.2016 00:00

Jak na ty čísla koukám, tak budu muset, aby moje výsledky za něco stály, změnit kategorii. Bohužel ne váhovou, ale genderovou.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

18.12.2015 14:06

Zkus www.strenghtlevel.com

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

17.12.2015 18:03

Cornelius: Tak Retibolin bude. A Fat Redux taky :) 10 tbl vzorky. Snad už příští týden. Budu informovat.Nová akce:Ke každé objednávce získáváte vzorek proteinu zdarma, dle vlastního výběru. Uveďte pak jen název do poznámky v poslední kroku objednávky. Jinak vám dáme nějaký náhodně vybraný :)
Je, zrovna včera jsem objednal, tak jestli to půjde, tak mi do balíku ještě něco přihoďte, prosím.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

10.12.2015 15:09

Používání kardio cvičení pro shazování tuku skoro vůbec nechápu.

Podle mne je to z určitého pohledu zcela na hlavu postavený přístup. Hned vysvětlím, proč na to nahlížím takto kriticky.

Na úvod jen předestřu, že zde nechci tvrdit, že by snad kardio nemohlo mít na hubnutí vliv.

Mohlo, jako jakákoli jiná fyzická aktivita.

Jenže – o co nám vlastně při kardiu jde? O spálení určitého množství energie, že ano.

Hodinou jízdy na kole spálíme přibližně 500 kalorií. Velmi přibližně, protože pokud pojedeme jako šílenci, spálíme třeba i více než dvojnásobek, a pokud pojedeme jen tak lážo plážo, nespálíme skoro nic.

A teď – pokud tedy máme v úmyslu ubrat svému tělu třeba právě těch 500 kalorií, proč tak činíme takovým způsobem, že se nutíme do nějaké aktivity, když stejně tak můžeme ten den prostě zcela jednoduše o těch 500 kalorií méně sníst, a místo nudného kardia se v klidu dívat na televizi?

Zde se projevuje můj pohled na věc, dle kterého kardio posuzuji – většina kardio aktivit, jako třeba běh a jízda na stacionárním kole, mě prostě nebaví, takže nutit se do nich kvůli hubnutí je podle mne čirý nerozum. Lepší je dle mého soudu věnovat čas aktivitám, které mne baví, nebo které jsou pro mne jinak důležité či prospěšné (být s rodinou, v něčem se vzdělávat, apod.). Pokud ale dané aktivity někoho vyloženě baví, pak je situace úplně jiná.

Ještě doplním, že jsem zde zcela opominul vliv aerobního cvičení na zlepšování kardiovaskulární kondice. V tomto ohledu má kardio jistě velmi silný pozitivní účinek, ale v tvém případě, pokud cvičíš, jak píšeš, tak si myslím, že s běžnou kondičkou problém nemáš, a tudíž bych asi to stacionární kolo prodal a koupil si místo toho něco hezkého na sebe. :-)

Na závěr něco uvedu k otázce dodržování nějaké určité tepové hranice během cvičení.

Pokud člověku jde o spalování tuků, tak je obecně lepší makat intenzívně.

Je fakt, že pokud je tepová frekvence nižší nebo střední, tak poměr pálení sacharidy/tuky je výrazně ve prospěch tuků, a při intenzívnějším zatížení tělo spaluje víc sacharidy, než tuky.

ALE:

Po cvičení s vysokou intenzitou nastává situace, kdy tělo přechází do fáze pálení v krvi kolujících mastných kyselin uvolněných během cvičení, a v celkovém součtu pak tuku spálí daleko více, než při cvičení s nižší intenzitou. Tuto fázi pálení tuku po cvičení totiž cvičení s nízkou či střední intenzitou nevyvolává. Nebo ne tak výrazně.

Uvítám nějaké doplňující či upřesňující postřehy od více znalých.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

08.10.2015 00:16

Mně se nejvíce osvědčilo zvyknout si. :-)
A to jsem taky nejprve tu chuť moc nezvládal. Teď už pohoda.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

07.09.2015 21:18

Osobně mám dobré zkušenosti (po operaci kolen) s Geladrink Forte. Tuším, že webovky jsou www.orling.cz
Produktů dělají více.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

06.09.2015 20:00

No, měl jsem na mysli tu glutamovou kyselinu. Ale stejně to bylo vedle, pokud se dobře rozpouští.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

27.08.2015 23:00

Ne, že bych věděl, ale když to vypiju dřív, než se ta poslední složka rozpustí, tak to chutná skoro jako starý AMG Max, tak bych řekl, ze by to mohl být glutamin. Nebo se mýlím?

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

27.08.2015 18:45

Na internetu se již objevila možnost objednání českého vydání knihy Brada Pilona (vydává Grada). Za zlatou cenu 190kč.
Rozhodně doporučuji zakoupit a přečíst.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

25.08.2015 09:44

Ahoj.
Snažím se vložit do košíku NightPro82%, ale neustále to po mne chce zadat velikost balení - i přesto, že ji mám zadanou - nebo příchuť (stejná situace). Mohli byste se na to, prosím podívat? Snad nedělám něco špatně...

EDIT

Už to prošlo OK.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

20.07.2015 23:06

Jelikož je článek právě o příjmu sacharidů pred a během sportovního výkonu, zaráží mne, že tuto kombinaci článek nezmiňuje a pouze uvádí, ze BCAA jsou vhodné pouze po tréninku.

sheepeck

• Uživatel
  • 34 příspěvků
  • 11 poděkování

09.06.2015 23:35

34 příspěvků
Strana 1 ze 3