Příspěvky uživatele macjan

9 příspěvků
Strana 1 z 1
tekat00: Jak preventujete nemoci? Kolik gramů Céčka popř. jakej mulťák tam posíláte?
Já bych možná doporučil Curcumin ze zdejšího shopu. Pozoroval jsem náhodou na sobě zajímavou věc. Před dvěma týdny jsem dobral 100tb. bal. Minulý týden na dovolené, díky neuvěřitelně přemnoženým vosám, schytala naše parta celkem 15 žihadel, já sám čtyři. Běžná reakce otoky, rudé pupence, poměrně silná bolestivost u někoho i dva dny. Moje reakce štípnutí, lehké nevírazné zarudnutí, nízká bolestivost a vše vymizelo do jedné až tří hodin. Připisuji to právě curcuminu.

Jan Balada Offline

macjan

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 2 poděkování

12.08.2015 16:38

ragu: Stěžujte si, že vám někdo dává zadarmo prostor vyjádřit se na vlastním webu, že vám někdo píše kvalitní články a nevyčerpatelně odpovídá na sebedebilnější dotazy. A navíc když to dělá v osobním volnu.
Ano, na to se rádo zapomíná, takže kluci díky za to ! Za ostatním si ale stojím.
(V mém případě vlastně nejde o pomalost odpovědí, ale určitou neužitečnost něktrých témat a diskusí.)

Jan Balada Offline

macjan

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 2 poděkování

25.07.2015 10:07

No tak já sem žádné dotazy nedávám, pouze hledám (často marně) kvalitní a věcné informace. Já si tady nestěžuji, protože Body-testu vděčím za to, že mně před čtyřmi lety motivoval a částečně udal směr mého života, i když teď již cvičím podle jiných metodik. Jen jsem si dovolil upozornit na poněkud absurní situaci, kdy se na jednu stranu pořád nadává na začátečnické dotazy a na druhou stranu je web nacpán desítkami stran diskusí a hádek, jejichž smysl mi zůstává slušně řečeno utajen. Honza 49 let.

Jan Balada Offline

macjan

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 2 poděkování

24.07.2015 13:33

Protože jsou všichni na topicu "Filip Grznár" a plácají tam 30 stran neužitečných
hovadin. Zdraví Honza.

Jan Balada Offline

macjan

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 2 poděkování

24.07.2015 12:43

kripl: http://hokej.idnes.cz/kondicni-trener-ales-parez-o-priprave-liberce-fa8-/hokej.aspx?c=A150703_073434_hokej_otSu zvedavy jestli to v sezone bude poznat. Jinak ten Vytisk je celkem rizek.
Nic nového, prakticky tytéž principy prosazuje už léta celosvětová komunita Strong first, podle které cvičím i já.

Jan Balada Offline

macjan

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 2 poděkování

22.07.2015 17:12

Tetsuo: 1) Brnění je z beta-alaninu, ne betainu,, jen btw :)
2) Já se přikláním spíš k řešení dávat víc AMG než dávat proteiny. Samozřejmě jde taky alternovat s whey hydrem nebo hydrolyzátem kaseinu.
Ale jako chápu každý rozhodnutí.
Každopádně přídavek glutamovky a asparagovky by to měl posunout ještě dál. Bude to lepší než třeba dávat 20-30 g BCAA a 20-30 g glutaminu.
Co je brnění z beta-alaninu ? To mně zajímá, díky.

Jan Balada Offline

macjan

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 2 poděkování

26.02.2015 16:43

prasezlesa: Já postavu posuzuju podle toho, jak vypadá. A ano, mám dobrou postavu. Časem mám v plánu přibrat na takových 75-80, a to budu naprosto spokojený a nebudu už nic řešit. Na rozdíl od většiny lidí tady, co budou nespokojení, i kdyby se posrali.
Prosím tě pochopil jsi co je to bodybulding ? Pochopil jsi o co jde tady těm lidem a o čem jsou tyhle stránky ?

Jan Balada Offline

macjan

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 2 poděkování

19.09.2014 12:32

Frost: Takovej dotaz trochu od věci, přičemž se určitě nechci nikoho dotknout, nicméně -
máte rádi českej jazyk?
Pač osobně nechápu, proč se tolik lidí v poslední době (asi hlavně ti mladší jedinci) uchyluje k mixu češtiny a angličtiny. Přitom je českej jazyk (aspoň podle mě) jedna z mála věcí, který v našem případě stojí za vlastenectví..
P.S.: Mraku, skutečně si to neber osobně. :)
Souhlas, ale mě osobně vadí ještě víc " esemeskova cestina ".

Jan Balada Offline

macjan

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 2 poděkování

25.07.2014 13:36

Klasický uhlíkový filtr - funguje jak píšou. Dvacet let používám něměckou Britu, nic jiného nepiju, doporučuji.

Jan Balada Offline

macjan

• Uživatel
  • 9 příspěvků
  • 2 poděkování

26.06.2014 13:15

9 příspěvků
Strana 1 z 1