Příspěvky uživatele zuzan

3 příspěvky
Strana 1 z 1
[quote=KrystofK]Upřímně si myslím, že ještě nemáš kompletní přehled o funkcích těchto látek, jelikož já bych osobně ženě právě peptidy, nikdy nepodal. V dávkování, v jakém je možné alespoň teoreticky dosáhnout nějakých znatelných účinků, totiž přinášejí nejeden vedlejší efekt.
Růstový horomon je oproti tomu v klinické praxi aplikován především dětem, musíš si uvědomit, že účinek léku záleží především na jeho podané dávce; a ta adekvátně funkční na léčení zranění je extrémně malá, a nedovedu si představit, že b...[/q

Myslíž sže bych ti mohla někde osobně někde napsat? Vypadá to že tomu rozumis a jelikož studuju Tělocvik na VŠ tak to potřebuju vyřešit

Zuzana Danihelová Offline

zuzan

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

04.01.2018 11:10

Každopádně děkuji, ale do růsťáku určitě nepujdu, jelikož jsem žena a mám z toho strach:/

zuzan

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

04.01.2018 08:13

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu.
Bylo mi diagnostikována ruptura (natržení) úponu hamstringu. Stalo se mi to v září, ale jeden dobrý doktor (díky bohu za něj) na to přišel až teď. Byla jsem na rázové vlně - nepomáhá. Chci zkusit TB-500 a BPC-157. Někdo nějaké zkušenosti a rady ? Jak užívat, jestli to pomuze, za jak dlouho, budu rada za cokoliv.

zuzan

• Uživatel
  • 3 příspěvků
  • 0 poděkování

03.01.2018 22:03

3 příspěvky
Strana 1 z 1