Příspěvky uživatele Ondra79

239 příspěvků
Strana 1 ze 15
Ahoj,

díky za rady.Regeneraci po těžších vytrvalostních trénincích založím tedy na tom Afteru Endurace a případně doplním o ten Isotonic. AMG Stronger si nechám na silovější tréninky.
Co se týká toho IntraShotu, tak jsem měl představu cca šestihodinové zátěže a vzít
dávku po dvou a čtyřech hodinách. A pro cca tříhodinovou zátěž vzít dávku někdy v polovině.
Je možné ten IntraShot vzít i před výkonem v kombinaci s tím Pre Endurace?

Díky za odpověď.

Ondřej Zeithammer Offline

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

před 6 dny

Tetsuo, zaujala mě tahle řada s tím, že už mám docela dobrou zkušenost s Inosin Komplexem a uvažuji i o dalších produktech. Doporučil bys něco z toho speciálně pro běžecké ultramaratony?
V téhle souvislosti bych se zeptal v jakém časovém odstupu by se dal používat ten IntraShot? Šlo by to cca každé 2 hodiny?
A ješě ten After Drink, je možné ho ještě doplnit AMG Stronger a Isotonicem, které na potréninkovou regeneraci používám dosud?
Neuvažujete tuto řadu ještě rozšířit o nějaké energetické gely?
Díky.

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

před 2 týdny

Dalo by se říci, že AMG-Post a Resatart jsou vhodnější pro silové tréninky
a ta kombinace AMG Stronger s Isotonicem spíše pro vytrvalostní zatížení?
Tetsuo, jakou optimální dávku Isotonicu vídíš k těm 10-20g AMG Stronger?

Když vidím nadpis tématu, tak se zeptám. Náhodou nějaký produkt jako obdobu Nexgenu ve Vaší nabídce nemáte?

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

před 4 měsíci

Díky Tetsuo,
co se týká té účinnosti na regeneraci výchází to tedy podobně pro všechny tři varianty, které používám nebo chci používat při a po tréninku?
1. AMG Stronger + Isotonic Optiont
2. AMG Post
3. AMG Restart

Ten zmíněný Attack je obdoba AMG Pre? Tady v e-shopu ho ale nemáte, je to tak?

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

před 4 měsíci

A je vhodné to brát pravidelně nebo stačí použít jen pro trénink?
Hubnout nepotřebuju, spíš bych to měl na rozjezd před ranními tréninky.

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

před 4 měsíci

Já jsem právě dřívě ten AMG docela používal, chuťově byl pro mě ok.
Teď jedu již nějakou dobu okolo tréninku kombinaci AMG Stronger a Isotonic Optiont,
je to ok?
Zvažuju zkusit nějaký z těch produktů Body-Tranform.
Bylo by vhodné případně ten Restart doplnit ještě třeba o Pure ionts nebo tam elektrolytu už nějaké jsou a bylo by to zbytečné?

Díky

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

před 4 měsíci

Chtěl jsem se zeptat, jestli je nějaký zásadnější rozdíl mezi TRANSFORMEM a AMG Drinkem? Stejně tak mezi RESTARTEM a AMG POST?
Rozhoduji se co pořídit na brzké ranní tréninky (minimum jídla) na pití okolo a při tréninku. Co by bylo s těvhto produktů nejvhodnější?
Díky za radu.

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

před 4 měsíci

Tetsuo, je vhodna před tréninkem kombinace Forskolinu a Inosin Endurance Complexu?
Rád bych tyto vaše nové věci vyzkoušel.
Dejme tomu 1+3 tablety?
Díky

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

před 4 měsíci

Kares: Inspirovat se můžeš tady:
https://www.t-nation.com/training/most-lifters-are-still-beginners
Mimo jiné, kdybych měl možnost cvičit 5x i vícekrát týdně a mělo by to být "minimalistické" krátké.
Tak bych jel takto:
Po - "težký" dřep 4-6x3 + lehká kalisthenika na vršek 2-3 cviky (shyby, kliky, dipy)
Út - těžky Bench 4-6x3 + lehká kalisthenika/mobilita na spodek
St - střední MT - 5x5 + střed těla kalisthenika
ČT - težce/středně military press 5x5/4-6x3 + doplňky pomocí expadneru (cviků na netu je hr...
Vypadá to dobře, ale mně by z časových důvodů a i proto, že chci dávat ještě i nějaké běžecké tréninky a alespoň 1x týdně plavání, spíš vyhovoval ten systém 2x týdně vyloženě silový trénink v posilovně a 2-3x týdně doplňkové posilování doma.
Tak přemýšlím, jak to efektivně sestavit.
Dejme tomu 2x něco takového, jak psal Tetsuo? A 1x ještě něco kratšího (třeba ty expandery), co by se dalo dobře nakombinovat třeba s tím běháním.
Máš nějaký typ expandérů,případně i trénink s nimi, který bys doporučil?
Doma mám hrazdu,nakládací jednoručky, 3 kettlebely a Bosu, tak expandery by se snad ještě vešly:) Ale to je asi tak maximum, co můžu do pokoje dát.
Jinak se snažím strečovat denně, jsem tak naučený z atletiky, co jsem léta dělal.
Kb5 znám a docela mě mrzí, že se časově nedostanu na jejich tréninky a tak alespoň něco čerpám z jejich stránek.Ale nejsem si jistý, jestli nějaké věci dělám technicky správně.

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

20.10.2016 11:15

Kares: Podobné jsem řešil nedávno. Po dlouhéé přestávce (více jak 4 měsíce) jsem necvičil, místo toho abych šel rovnou do posilovny, první měsíc jsem se jen protahoval, jelikož jsem nedokázal udělat striktní ATG, boleli mě ramena a byl jsem strašně slabý, tak jsem cvčil mobilitu, a strčoval každý den. Po měsíci mobility a streču jsem cvičil pouze doma (každy den nebo obden) nabíral jsem pomalu sílu a zpevnoval celé tělo (především jádro, ramena atd.). Zvykl jsem si cvičit převážně doma, i kdyby jen půl...
Díky moc za inspiraci.
Ten Starting Strenth máš na mysli tento nebo je to jiný program?

http://treningy.eu/mark-rippetoe-trening-pre-zaciatocnikov/

Cviky jako Power Clean tam nějak ale nevidím...

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

19.10.2016 12:02

Tetsuo: Tu pumpovačku splní tréninky doma
Ten trénink v posilovně je tedy ok? Ještě zvažuju, jestli tam nepřidat něco ze jako je trh (trh s jednoručkou) nebo přemístění s výrazem...
Nebude to pak už moc přeplácané a moc sérií?

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

18.10.2016 12:53

Tetsuo: Cvičit 3x týdně, přičemž jeden trénink by měl být lehčí, je blbost. 3 základní tréninky jsou minimum a čtvrtý může být lehčí.
Kdybych sestavoval trénink na doma, dělat bych:
5-8 minut v kuse dřepy s vlastní vahou (150-250 opakování cca) nebo 10-12 minut s pauzami s jednoručkou
6-10 minut kliky s pauzami (cca 100-150)
6-10 minut švihy s kettlebellem (např. každou minutu 15-20 opakování)
Prokládáno mezi cviky shyby (3-5 opakování) nebo obrácenými přítahy (10-12), případně spárovat na 10-15 minut s...
Tetsuo, něco podobného cvičím teď doma. Chci v tom 2xtýdně pokračovat a zároveň to rozšířit o dva tréninky v týdnu v posilovně.
Dá se při tomto rozvržení tréninku dosáhnout slušných výsledků v nárůstu síly a částečně i svalové hmoty?

Ten trénink v posilovně bych viděl jako něco takového:

Rutina A:
Zadní dřep nebo Přední dřep 6x6/ druhý týden 9x3
Military press 6x6/9x3
Shyby se záteží 6x6
Úzký Benchpress 6x6

Rutina B:
Mrtvý tah 6x6/9x3
Benchpress 6x6/9x3
Kliky na bradlech 6x6 se zátěží
Shyby podhmat 6x6 se zátěží

Na závěr každého tréninku by byl nějaký HIIT (angličani, kb sving, stínový box s jednoručkami na bosu)
Mám tam přidat ještě nějakou pumpovačku, když jí mám v podstatě v těch trénincích
doma nebo alespoň poslední sérii u každého cviku dávat jako Max.Rep.?

Díky.

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

17.10.2016 16:28

Venec: Klidně se můžeme sejít v Praze, to není problém. ALA mám 2x kdyžtak. Dnes ale jedu na víkend pryč, pokud nespěcháš, po víkendu se můžeme sejít, eventuelně ještě neděle k večeru někde na Smích. nádraží.
Ok, v neděli nebudu v Praze, tak to nějak doladíme po víkendu.

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

29.07.2016 15:27

Venec: Prodám:ALA 100 kapslí (1kap=300mg ALA) / 300 KčSouthland Revamp adaptogen complex (schizandra, rhodiola,...) / 250 KčGAT BCAA 180 kapslí / 300 KčBodybuilding Warehouse Highly branched cyclic dextrins 1kg balení (asi 60g jsem odebral), příchuť limetka / 600 KčPište PM kdyžtak.
Zdravím,

měl bych zájem o ten Revamp a případně i o ty ALA(nejlíp asi po tréninku okolo 600mg?)
Jinak byl by možný osobní odběr v Praze nebo spíš pošta na dobírku?

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

29.07.2016 11:15

Roper: Proč nezapojíš trošku vlastní iniciativy a nevytvoříš si parametr sérií/opakování sám? Věčné spoléhání na jednu osobu musí bejt frustrující.U toho bench pressu je asi nejlepší dělat dost velkej objem sérií (pyramidou) a taky periodicky cvičit jeho jednotlivý fáze (lockouty, board pressy, floor pressy, spoto pressy a podobně).
Do tréninku samozřejmě fantazii a intuici zapojuji a to někdy možná až moc:)
Člověk přeci jen cvičí už nějakou dobu a ví co mu vyhovuje a co ne.
Občas mě ale zajímá názor Tetsua, (kterého připomínky a názory se mi líbí a uznávám je) jako v tomhle případě a srovnávám to s mojí realitou. Toť asi vše:)

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

09.06.2016 15:51

[quote=Tetsuo]
Můj přístup by byl cvičit po+út a čt+pá. Spodek-vršek-spodek-vršek.

Po - dřepy a lehce mrtvola, něco na břicho a lýtka

Úterý - bench a lehce tlaky vestoje, nějaké přítahy

Čt - mrtvola a lehce dřepy, břicho, lýtka

Pá - tlaky vestoje a lehce bench, nějaké přítahy

Do každého tréninku nějaké shyby mezi sériemi ostatních cviků - 50-60 shybů za trénink.
Na konci každého tréninku vršku 1-2 izolované cviky typu bicepsových zdvihů nebo upažování na ramena.[quote]
Tetsuo, byla by možnost napsat parametry ohledně počtu opakování a procenta váhy pro
ty jednotlivé cviky? Jak by měl probíhat ten cvik lehce a jak těžce?
Díky moc.

Ondra79

• Uživatel
  • 239 příspěvků
  • 4 poděkování

09.06.2016 14:31

239 příspěvků
Strana 1 ze 15