Příspěvky uživatele Pitbull712

6 příspěvků
Strana 1 z 1
Dixxik: Takže jsi gear do anglie vezl? :D
Vidíš to by me taky zajímalo :D

Robert Makula Offline

Pitbull712

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

15.08.2017 21:13

Maty: Jo to bude OK. Já jsem byl v UK na služebce v Crawley, teď už jsem v ČR, ale ještě tam za pár týdnů asi pojedu.
Aha já jsem v birminghamu uz tu ziju 9 let

Robert Makula Offline

Pitbull712

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

15.08.2017 20:52

Ok v pohodě asi si koupím dinabol+enath to by mělo bit Ok na první kůru ... jinak odkud jsi z Anglie ?

Robert Makula Offline

Pitbull712

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

15.08.2017 19:13

Zdravím, nechci zakládat další vlákno tak to zkusím tady cvicim uz něco kolem 3 let vždycky jsem byl tlustej no za ty 3 roky jsem zhunul z 98kg na 75-76 nabral nějaké ty svaly ale uz to začínalo vypadat dobre ale před půl rokem jsem musel změnit práci a zároveň odjet zpět do CZ na 2 týdny(ziju v UK ) po celou tu dobu jsem ne cvičil +\- měsíc pak jsem zase začal ale uz to nebylo tak jako dříve málo síly ATd ... ale nějak se to dalo no a pak za nějaký ten měsíc jsem zase odjel na dovolenou na dva týdny a od té doby co jsem byl na dovolené tak jsem ne cvičil takže jsem zhubnul na 71 nejvíc asi na nohách rukách a hrudi, a dnes jsem byl poprvé zase cvicit ale bylo to zase jako bych byl poprvé vím ze to trvá než se zase do toho vrátím ... ale uvažoval jsem ze bych zkusil AS a tst mám možnost něco málo koupit od kamose z práce ale nevím odkut to ma on tak se trosku bojím, ale on taky něco bere a vipada docela dobre. No ale k věci chci se vás teda zeptat jestly nevíte co pro začátek mám jak uz jsem psal 71-2kg 176cm a 26let jídelníček mám tak ma 80% ještě dopiluju ... co třeba testobol+Boldenon+Oxanabol od alpha pharma?? Je to moje první zkušenost z AS a tst tak bych byl rad kdyby my někdo poradil co a jak .... jinak si myslím ze jsem zhubnul taky díky stresu zmíněna práce úbytek svalu ATd .... předem moc děkuji když tak do SP nebo můžete i na e-mail makularobert712@gmail.com

Přiložil jsem odkazy se seznamem

Robert Makula Offline

Pitbull712

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

15.08.2017 12:51

Tak to je paráda o tom jsem nevěděl ... a nevíš asi odkut sehnat AS a tst ze?? ;) ja man moznost něco málo sehnat ale bojím se ze to budou fake

Robert Makula Offline

Pitbull712

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování

15.08.2017 12:27

Jo daji na eBay jsou docela levné ... me by spíše zajímalo kde sehnat AS a tst

Robert Makula Offline

Pitbull712

• Uživatel
  • 6 příspěvků
  • 0 poděkování