Příspěvky uživatele lukynnn

264 příspěvků
Strana 1 ze 17

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

01.01.2016 18:16

Vyzkouším, já nejdřív smíchal prášek proteinu a kávy a pak celé zalil vroucí vodou a udělalo to hrudky no :D

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

29.11.2015 00:26

ja vim nazev zni divne ale zkousel nekdo delat kavu nebo nebo nejakou nahrazku(caro,meltu...) s proteinem? vsiml jsem si ze znacka myprotein neco takoveho ma tak me napadlo ze jednodussi je si to udelat doma, ma nekdo tipy nebo zkusenosti?

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

28.11.2015 20:16

V kaufu mají drcený tuňák v ojeli 185g (zn. Blue Bay) asi za 22 korun.

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

23.10.2015 20:27

Ta podrážka není moc pevná ale zato budou určitě lepší než to co nosím teď :D mám napůl rozpadlé boty od vietnamců. Podle cviků to zase moc nerozlišuju, nevzpírám a mrtvolu dávám většinou na boso. Ale koupil jsem si nějaké sálovky na florbal které zkusím i v posilovně.

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

15.09.2015 13:54

Myslíte si, že prestižky by mohly být dobré na cvičení? jsou pevné, levné, mají plochou podrážku a vyvýšenou patu. Jediná nevýhoda je asi ta, že ta podrážka je tlustá, to by mohlo dělat potíže při mrtvole. Má někdo s nimi zkušenosti?

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

15.09.2015 11:32

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

13.09.2015 11:51

Roper: V kuloárech se šušká, že mu Body-test způsobil tak těžké psychické a fyzické zhroucení, kvůli kterému upadl na nespecifikovatelnou dobu do kómatu.
To fakt? To bych nečekal, že takovému trollovi se něco podobného může stát.

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

29.08.2015 12:17

Pamatujete na bývalého člena prasezlesa? jak se asi má :D

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

28.08.2015 17:16

To bude asi lysin.

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

28.08.2015 00:49

Ten Tri Creatine Malate, když je lépe vstřebatelný než monohydrát tak nevadí si ho dát před tréninkem? V dávkování je 1-2 lžičky denně,půl hodiny před tréninkem nebo po. Šlo by to třeba tak, že bych dal 5g půl hodiny před a po tréninku dát dalších 5g s AMG nebo až k normálnímu jídlu?

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

18.08.2015 09:37

Je dobrý zdroj hořčíku Magnesia u které vychází na 1,5l 255mg hořčíku? Nebylo by od věci dát si denně jednu pet lahev.

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

05.08.2015 19:51

Frost: Vim, žes to myslel dobře, ale v tomhle případě musim dát za pravdu jk22. Články sis asi přečet, ale teď je ještě potřeba si trochu propojit souvislosti, než se vrhneš na dráhu trenéra a výživovýho poradce.
Jinak chápu, že mladá slečna snadno probudí v nejednom z nás gentlemana se snahou pomoct a poradit, ale asi by bylo rozumnější, kdyby si i ona nejdřív pročetla všechny články, který tu najde, podle nich si zkusila sama obměnit jídelníček, aktivity, vyzkoušela si, jakej vliv na ní jednotlivý zm...
Ty si můj člověk, souhlasím s tebou. To co napíšu tak nikomu nevnucuju a nejsem odborník tak jestli jsem se v něčem zmýlil tak sorry :)

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

17.07.2015 18:01

jk22: Samozřejmě s tebou souhlasím. Jen jsem reagoval na její zvažování o vlnách a na mylné rady lukyna.
Jestli jsou moje rady mylné tak tím pádem jsou mylné i všechny články na webu, ze kterých jsem se všechno dozvěděl a nemusíš reagovat na můj koment vím co si myslíš :)

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

17.07.2015 15:37

Podívej se tady je to dobře napsané a podle toho si to můžeš vypočítat. Třeba u sacharidů záleží kolik jich sneseš, mě třeba velké množství nedělá nejlíp a pokud se ti chce vážit a počítat tak můžeš sacharidy vlnit. Tuků klidně 60g denně těch 0,7-0,8g/kg je pro tebe asi málo, hlavně nedrž tuky nízko (narušilo by to hormony) a dej spíš rostlinné nenasycené tuky (omega 3 a 6) než nasycené a místo pomazánkového másla bych dal spíš normální máslo. Bílkovin kolem 100g denně (maso,vejce,ryby). Kolem tréninku nedávej moc ovoce ani zeleniny kvůli vláknině. Jinak snídaně, oběd a večeře by měly být větší než svačiny...a kromě běhání cvičíš i s činkama? nebo jiné sporty? podle toho by se dala ta strava nějak usměrnit.

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

16.07.2015 22:47

Vypadá to dobře. Na snídani si dej třeba i vločky pokud ti chutnají, chleba asi nejlépe žitný nebo celozrnný, zkus i třeba arašídové máslo nebo různé ořechy,jogurty spíše bílé, ovoce hlavně citrusové a tmavší bobulovité (borůvky, rybíz, ostružiny...) ale jiným nic nezkazíš :) jinak si myslím, že to není špatné. Dávej zdravé tuky, semínka, pokud chceš smažit tak dávat přednost kokosovém oleji a jestli si to můžeš dovolit tak by se mohl hodit nějaký multivitamín a zinek, pokud tě někdy bolí klouby tak něco na klouby třeba MSM, samotný kolagen nedoporučuju (kvůli chuti) :D proteiny asi potřeba nejsou, možná pokud máš nedostatek bílkovin a bílkoviny je potřeba zvýšit při hubnutí. Jinak na dochucení je zdravý třeba mák, skořice, kakao, kari. Je tu hodně článků co se ti budou hodit, snad ti to pomůže.

lukynnn

• Uživatel
  • 264 příspěvků
  • 18 poděkování

16.07.2015 20:23

264 příspěvků
Strana 1 ze 17