Příspěvky uživatele Tom

85 příspěvků
Strana 1 ze 6
jo no :D je to docela škoda

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

28.04.2018 00:24

Můžu potvrdit. AMGčko good. Někomu nevyhovuje chut, ale dá se na to zvyknout. Navíc preworkout by se neměl brát před každým tréninkem, takže když už, tak ať to stojí za to.

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

16.03.2018 19:53

POBI607: .. že se dá trenink modifikovat tak, aby se pravidelně zařazoval.
napadá tě jak? Dávat doplnkově? Nebo v druhé polovině tréninku?

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

16.03.2018 19:51

na tu chřipku bacha.. já to měl ke konci února. Jakoby mi nic nebylo, ale unavenej jsem byl furt. Až jsem musel zůstat doma dva dny. Po tom už docela ok, ale začly mě bolet klouby.

tak snad budeš na tom lépe.

hele zařazuješ do tréninku i overhead press? nebo existuje nějaký sheikův program, kde se cvičí overhead press? je to muj asi nejoblíbenější cvik a nechci ho přestat jet? nvš? dík

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

11.03.2018 20:42

aje koneeec :( .. kam chodíte jinam lidi? do zpráv klidně pls..

a hlavně mi to tvl zas smažte než mi někdo napíše :D

díky

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

24.02.2018 19:52

JeFF_: Zdravím,
rád bych se vás na něco zeptal. Má někdo zkušenosti s MyProtein, či GymBeam? Co se týče vítamínu/minerálu, proteinů, apod. + jejich složení a kvality. O MyProtein jsem sice slyšel a o GymBeamu vím, že je to nová značka, ale toť vše. Tak zda je tu někdo, kdo už si od nich něco kupoval a resp. mi může říct, kde je víc spokojenejší a celkově jakou značku mi víc doporučujete.
Děkuji za odpod.
moje jediná zkušenost je ta, že jsem rozklikl jeden protein od nich a měl docela dost Eček např v porovnání se zdejšími proteiny, které nemají žádné.

ale řekl bych, že rozdíl v kvalitě surovin dvou značek nebude nijak výrazný.

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

09.02.2018 16:44

POBI607: Rozhodně dá, koukni nagoodlift.cz
tj, ale ten si v Praze nevyzkoušim. Přece jen je to muj první pásek.

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

03.02.2018 09:44

co říkáte na tenhle opasek

nebo kde se dá v Praze sehnat lepší?

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

26.01.2018 19:11

Jakože nemáš čas na ze zákona hodinovou přestávku v pracovní době? Půl hodiny stačí, abys snědl z domova připravené jídlo. Pokud to fakt nedáš, tak budeš muset mít větší snídaně a večeře, kde vše doženeš. Optimální jídlo je zdroj bílkovin (maso, vejce..) + zdroj tuků (oleje ořechy) + zdroj sacharidů (rýže, bulgur, atd..) + zelenina/ ovoce (nepodceňovat). A přes den nějaké lehké sváči.

Gainer nekupuj. Jsou lepší zdroje sacharidů. Když už tak protein, bud pít během dne jako snack nebo před jídlem na doplnění proteinu. Záleží ale, jak vypadá tvůj denní kalorický příjem.

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

14.01.2018 13:55

Taky mě mrzí, jak na tom teď Body-test je. Přece jen už jsem s nim 6 let. Měl jsem radost, že tu vzniká kvalitní značka se skvělym potenciálem. Těšili jsme se na oblečení, sportovní doplňky. Nic.

Co je sakra špatně? Nejsou peníze? Lidi? Není ambice to povznést nebo alespoň udržovat?

Hlavně tenhle topic nesmažte, jak je teď ve světě zvykem.

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

07.01.2018 14:04

Mumulent: Ok díky, ten shake zkusím. Jaký kdyžtak vybrat ten protein? Ten co jsem poslal nahoře, je ok?
pokud to chceš na to, co chceš, tak ti bohatě stačí toto

nebo jinou značku, ale já jsem byl zatím nejvíc spokojen s produkty odsud.

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

04.01.2018 22:28

Mumulent: Jediný kde to vázne, je snídaně. Jednak nestíhám a taky nemám ráno vůbec hlad, takže stihnu maximálně třeba jogurt s banánem (někdy ani to).
těch možností je dost. jak moc nestíháš? šlo by připravovat snídani večer?

zkoušel si shaky? rozmixovat např 500ml mléka, cottage, 100g vloček, banán, burákový máslo, cokoli prostě aby to hitlo macra.. může být i ten protein, ale ne každému dělá takovéto složení dobře, není to ideální cesta. já to moc dobře nesnášel, známý naopak ano..

pokud chceš jen protein k snídani, tak jak říkáš ovoce + třeba ořechy. a může být i protein v mléce s ořechy/ ovocem

tohle se dá docela pít i když nemáš hlad.

jinak většinou stačí počkat půl hodiny a vyhládne

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

03.01.2018 23:27

zkus alzu, tam maj teď snad všechno

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

03.01.2018 17:21

proč se prostě nenaučíte to tahat 1cm od holení?

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

16.12.2017 13:20

protein stačítenhle
nečekej od toho zázraky. když si k obědu přidáš maso, čekáš, že druhý den budeš mít o kilo svalů víc? tenhle základní protein fakt stačí.

Jak dlouho cvíčíš? jestli tě po cvičení s vlastní vahou bolí klouby, tak bud děláš něco špatně anebo tvoje tělo ještě není zvyklé na zátěž.

Spalovače tuku nepotřebuješ.

S léky na klouby ještě počkej.

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

03.12.2017 12:13

Na imunitu ještě taky Greenies(mladý/zelený ječmen, chlorella, sporulina) a jiné superpotraviny(červená řepa, borůvky tl;dw)

Na život si už psal- Rhodiolu.

Zrovna ty zelené potraviny by ti mohly pomoct. Působí antivirově. Čistí střevo. Obsahují spoustu minerálů. Atd..

Tomáš P Offline

Tom

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 15 poděkování

26.10.2017 22:47

85 příspěvků
Strana 1 ze 6