Příspěvky uživatele kernel

293 příspěvků
Strana 1 ze 19
Opravdu hodnotný příspěvek od fake profilu :)
nights

Uživatel
1 příspěvků
0 poděkování

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

29.09.2018 15:45

Kde tohle forum skončilo je až neuvěřitelné.

Předprodej steroidů, čínského textilu, hafo dle pravidel nepovolených odkazů, prodej slevových karet mimo smluvní podmínky Multisportu, ale inzerát na Matochy co podávám už jen ze srandy administrátor 30x smazal.

Inzeráty na steroidy, pochybné weby a pod tu jsou :)

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

18.08.2018 12:53

Davidk: Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je nějaký kvalitní pre-workout bez kofeinu. Předem děkuji za odpověď.
Pokud seženeš něco s 1,3DMAA, víš o tom něco tak jdi to toho. Takový pololegál.
Methylhexanamine

Jinak zdejší AMG Pre-Workout na rozdíl od ostatních nemá kofein, chutná nečekaně dobře, nedělá hrudky a má dost beta-alaninu abych to poznal. Trochu zvyšuje agresivitu. Na ju-jitsu ideální.

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

21.04.2018 22:37

Život je i mimo posilovnu.
Arnold Schwarzenegger

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

21.04.2018 22:32

"Bolesti po cvičení "
A co to proložit plaváním a rotopedem ? Pořizuji si domu na vánoce rotoped a celkem se na něj těším, akorát vyjde draho, protože ty levné, bržděné textilním páskem maj nepřirozený/frustrující pohyb. Ale plavání je relativně i zábava co v narvaném bazénu zavání #MeToo. A v Sokole Vinohrady nejsou poviné plavky, stačí bobr.

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

14.12.2017 18:50

Tom: S léky na klouby ještě počkej.
Na tohle fórum doktor nechodí, tvou kartu nikdo neviděl, pokud ti předepsal něco tak to má nějaký důvod a bral bych to dle jeho předpisu.

Artróza/ostearóza vyžaduje doživotní přístup.

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

05.12.2017 23:07

11.11.2017 18:58

Dude, don't be jealous on someone who knows more languages is more educated and literated than you. It is not nice. Taste is variable, quality is simple.
When song has deep-thoughts, got Grammy, Rollingstoness top 500, Billboard TOP 100 and singer is legend from N.W.A that produced movie about him self "Straight outta Compton"(82%!) It has to be good.
Previous songs don't have even words :)

Protože Arnold Černýnegr poslouchal při cvičení Elvise, který šišlal, znamená, že je špatný ?

What fake n' rich DJs Do These Days... (Original)

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

11.11.2017 15:36

Ice Cube - Good Cop Bad Cop

Ice Cube - Check yo Self

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

08.11.2017 22:40

Nenašel jsem tam nikde důvod a cíl, tak nevím co čekáš.
49g sacharidů za den je zoufale málo.
- vypadá to jako CKD(cyklicko ketogení dieta). To není drobé používat ne-vědomě dlouho a více cyklů pro negativní dlouhodobý efekt na metabolismus a pod. Dost se asi hýbeš v pracovní době, po ní a pod. = spálíš dost
- Přirozená hladina tuku je pro muže 36let asi 12,5%.
- Lidi co takto omezují cukr(vědci v Biosféře II) se někdy propracují k depresím/mánii.
- Život člověka je založen 15k let na obilí=škrobu, což prodloužilo délku života. Standard obvykle má být 50% škrob/cukr, 20% tuk, zbytek bílkoviny https://mealpreponfleek.com/ultimate-guide-to-calculating-macros/
- pokud chceš počítat co sníš tak si čekni glykemický index a vlákninu. Můžeš jíst cukru/škrobu podstatně(x-krát) více a klidně ti může být vidět pekáč.
Hýbeš se ten den extra hodně? GI raketa a naopak.
- špek bych nesnědl. Přírodní zdroje to jsou možná jen od tebe. I BIO chovy krav/koz jsou živeny stejnou krmnou směsí(obilí, luštěniny) jako obyč dobytčí jednotky, jen je BIO. Přespříliš této energie například způsobuje pronikání e.coli bakterí do masa a mléka, krom ostatních negativních efektů.

https://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page
http://www.body-test.cz/cs/clanky/203-nacrt-zakladniho-jidelnicku/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Glykemick%C3%BD_index

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

30.10.2017 17:17

Nataliya Kuznetsova: The World's Most Muscular Woman
na konci dělá dřepy 15x220

do sekce pro holky jsem to dávat nechtěl

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

29.10.2017 23:19

Všechny rady tady jsou na polykání tabletek a pod. Co to zkusit jinak ?

- Respirátor s aktivovaným uhlím a kys.citronovou(třeba 3M) v MHD. Rouška je málo.
- Pračka vzduchu(bez ionizátoru).
- Odvlhčovač(elektrický).
- Vymalovat protiplísňovou barvou(efekt rok max dva).
- Myčka na nádobí s funkcí sterilizace. Pokud myješ ručně tak vyvařovat houbičky a rovnou u se sítkem u baterie.
- Prát na vysoké teploty, savo perex s předpírkou/namočením, na nízké s desinfekcí Sanytol/Denk Mit(genocida bakterií).
- Zvaž novou matraci(suma hub, roztočů a pod) s chráničem matrace co se dá vyvařit, pokud ne, tak ji postříkej nějakým neřádem proti plísni.
- Choď dříve spát(zítra je taky den)
- Uber v práci(ne plat)
- Domov bez zvířat-chlupů.
- Čekni další 1-2 ORL doktory a udělej si z jejich závěru aritmetický průměr.

Kolostrum od Reflexu je 3x dražší než třeba Barny's. BodyTest ty kostičky kolostra nemá, ale byly celkem levné.

Kolega byl na operaci z mandlema ve VFN Karlov,P2(nějaká nešikovná Slovenka?), hafo krve, doma zánět a obden před pracovní dobou chodil měsíc do Motola. Nemluví česky(a pak nemluvil vůbec). Říkal, že horší než za dob SSSR(a ne jen padající zdivo).

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

29.10.2017 21:18

gimli7: objednal jsem pritelkyni
mistni proteinovy koncentrat
a vicko bylo skoro otevreny
v baliku noviny
faktura natrhla
a etiketa odlepena
ach jo
bude to nekdo resit
Zdá se mi to jako bouře ve sklenici vody.
- pod víčkem davají nějaký měkký plastový dekl. Nějaké značky ho mají přilepený na fest, ale nějaký jen volně.* Po prvním otevření to jde do odpadu(tříděného). Neboj, nezvlhne to, těstní to i bez toho dost.
- "v baliku noviny"To je plus. Je to ekologické. Místo kupování plasto/papírové výplně bělené chlórem co se použije jen jednou a vygeneruješ zbytečný odpad.
- "etiketa odlepena" Na funkci,složení,kvalitu a trvanlivost to nemá vliv. *Např.Penc*,Carn* Labs, 5Fitne**...atd je mají odlepené,na křivo atd.
-"faktura natrhla" Pokud si ji dáš do nákladů jako živnostník a nepoužíváš paušální odečet 60% tak máš i elektronickou :-) Je ekologická a nezabírá místo.

Přítelkyně mi tu kdysi objednana x-kilo ovesné mouky.
Bez faktury,proformy,etikety...a byla dobrá.

Obvykle čím lepší/dražší obal=reklama, tím horší obsah.
žel generace co nedá mobil z ruky na to dost dá :/

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

04.10.2017 17:46

tycovy_mixer: Netuším jak zjistim tu rezistenci?Tlak mám spíš nižší. Kys.močová nemám páru.Uzeniny a šunky a pod. jím vyjimečně.
Moje dnešní snidaně 2vajíčka a cca 80g cejna
jiná verze hrst ořechů,plátek krůtího cca 100g
dalsí avokádo,70g losos a podobně to jedu
Ráno mam vetšinou hlad a tohle mě uspokojí, hlavně pak nemam propady energie a vydržím na tom.
Mě napada co ještě jíte abyste dopoledne fungovali?
Každopadně si mě donutil se zamyslet.
Odpověď i s linkama na wikipedii a lékařské obory jsem sem dal, ale Roper mi to zas smazal, můžeš napsat třeba PM.

Stránka nenalazena
Vámi požadovaná stránka nebyla nalezena.

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

06.09.2017 16:45

"nemám s tím problém" Rezistenci na inzulín, hladinu kys.močové v krvi,NOx,tlak a pod jsi zkoumal ?
Člověk je všežravec jako primáti nebo prasata.
Je nereálné založit zdravý,dlouhý život jen na bílkovinách s homeopatickým množsvím škrobu/cukru, když je to opačně.
https://en.wikipedia.org/wiki/Omnivore

Navíc maso obsahuje nejvíce puritů ze všech potravin, které pak způsobí nejen dnu.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Dna#Prevence
tohle je jídelníček doby kamené kdy se lidi dožívali 30let navíc konzumovali i hmyz, které nemá purity(a konzervanty,antioxidanty, cholesterol...), ale raketu bílkovin.

Žaludek má 4% kys.chlorovodíkové z celku kyselin. Pokud je ji více(potřeba trávení šunky) tak poruší film žaludku a jsou z toho beningní(i maligní) žaludeční vředy.(Chov zvířat III ČZU PeF) https://en.wikipedia.org/wiki/Gastric_acid

Ládovat se ráno, denně uzeninama/masem není žádná výhra(WHO).
https://www.theguardian.com/society/2015/oct/26/bacon-ham-sausages-processed-meats-cancer-risk-smoking-says-who
https://www.theguardian.com/science/2014/mar/04/animal-protein-diets-smoking-meat-eggs-dairy

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

04.09.2017 13:12

Denny: Tak pokud to nejíš každý den tak to je ok:-D Stejně by mě zajímalo Kolik zabije lidí sýr a kolik se jích zabije v autě(motorce)....všechno je to na hlavu poslední roky vlastně nic nesmíš jíst všechno škodí:-((děda jedl chleba se sádlem a cibuli, byl zdravější než lidí co jí podle nových trendu :-D
Težko to srovná.
Exitus při autonehodě je neplánovaný, v jakémkoli věku a jendoduše prokázaný. Výdaje státu-teoretické. 660/r

Smrt na následy životosprávy se neprokazuje, je to plánované,ve vyšším věku. Výdaje státu jsou známé. 100k+/r

kernel

• Uživatel
  • 293 příspěvků
  • 84 poděkování

21.04.2017 12:31

293 příspěvků
Strana 1 ze 19