Příspěvky uživatele VVV

11 příspěvků
Strana 1 z 1
Dobrý deň, môže byť MCT olej nahradený kvalitným olivovým olejom ? Zaujíma ma to hlavne pri účeloch nabratia hmotnosti. Videl som viacero športovcov ktorý denne pijú väčšie množstvo olivového oleja napr jeden pohár a pod za účelom zvýšenia kalorického príjmu takysto je viacero štúdií naznačujúcich mimoriadne zdravotné benefity vyšieho príjmu olivového oleja na celkové zdravie človeka, vychádzajú hlavne z poznatok zdravotných účinkov stredomorských diet a celkovo dobrého zdravia obyvateľov ktorý sa takto stravujú.
Zaujímal by ma Váš názor na olivový olej všeobecne , či sa dá užíváť v súvislostiach ako mct ba nahradiť ho ním ? Koľko je horná hranica príjmu a či môže byť vo vyšších dávkach v niečom závadný pre organizmus.
Vopred ďakujem za odpoveď.

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

30.11.2018 23:08

A teda tebe tam ani ozon nepichali nic iba rehabka ? Lebo ja som bol dost prekvapeny ze ani rehabku mi nedali nic iba ze bud sa to spravi alebo potom operacia alebo este ozony taky nelogicky pristup nezodpovedny mi to pride.

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

17.09.2014 16:31

Ja osobne som stratil cca 15 kg dost na nic ale boli tam aj so zaludkom chvilku problemi ktore napomohli. Aj ked ma to sere kazde zlo je na neco dobre trochu mi to ukazalo ze v zivote su aj ine ciele jak posilka ktorou som bol najviac zaujaty a bolo mi jedno setko okrem posilky ale vratit by som sa chcel moc.

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

17.09.2014 16:23

Mohli by si mi ukázaz ktore rehabilitacne cviky zabrali tebe osobne a porpide kontakt na tu doktorku tvoju tak hybat sam ozem akoze neni to srasne nechcem to zlahcovat len nekedy ked dlho sedim stojim to zacina bolet a plus predklon je bolestivy ako spravim ho ale je bolestivy dalej ma to dost obmedzilo napr v autoskole ktoru som pozastavil koli tomu pretoze pri rovnom trupe a natiahnutych nohachc je problem nekedy pri spokje hlavne. Povedala ze cvicit mam ale iba plynule pohyby a zlahka ziadne trhy a tak no len ten moj trening neviem neviem co som si vsimol drepy mrtve a predklony rozne to zhorsuju trochu tak som sa chcel opytat ci ste sa dali do kopy aj bez operacie. Rehabilitacne cviky mi neporadila

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

17.09.2014 16:20

Čaute chlapy tak nakoniec sa ukázalo že ta klasická lumbalgia je vyhreznutá platnička zaujimave že dvaja fyzioterapeuti aj neurologicka vraveli pred magnetickou rezonanciou ze to urcite platnicka nebude kedze som sa nejak dal relativne dopohody pomocou strecnigou. Avšak odvtedy som necvčil bol som na ozone jednom ako je to fajn ale pohyby nejsu bezbolestne ajtak Ma tu s tym nekdo skusenosti budem moct este cvicit nekedy poriadne ? Mam cvicit zlahka aj teraz ? mate prosim nejake rady typy ? chodim iba plavat zatial dakujem za odpovede. Neni to vyhra kedze mam 19 rokov iba ale neurologicka vravela ze operaciu by nedoporucovala kedze to nemam v zlom stadiu ci co ze mozno sa to da same do kopy ale tak to mi pride nelogicke podla mna musim nieco spravit pre vyzdravenie

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

17.09.2014 15:34

Gainer je ti asi k ničemu.  Rhodiola a kreatin pravděpodobně taky.  Protein s micelárním kaseinem - ok, asi můžeš brát dál. Vitamíny a minerály můžou zůstat, akorát jich nemusí být tolik. Saw palmetto - podle potřeb Kloubní výživa - nechat
A živiny mam znížiť myslým prijem bielkovin a sacharidov ?

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

06.04.2014 14:51

A teda zo stravy asi tie doplnky jak kreatin sa mi oplati vysadit a menej sacharidov asi. Bielkoviny mam ubrat alebo nie ?

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

05.04.2014 10:43

Taky jsem si jednou "krásně" doje*al zádá při MT...tahám, tahám a najednou v polovině dráhy pohybu se mi sekly záda a jasně naznačily, že mám činku pustit, ale já nééé. I přes pocit že to nahoru nepůjde, jsem prostě zarval a to opakování dojel...v tu chvíli bolest jak prase, trénink jsem nedocviči a do šatny jsem šel v předklonu. :) Pak rehabilitace, atd... Do dneška ty záda občas "cítím, holt blbec jsem si chtěl něco dokazovat.
A cvičiš normalne ďalej ked si to dal dokopy že ? Mna to seklo pri drepoch a tiez debil som docvičil ešte trening lebo bolesť nebola až taka.

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

04.04.2014 19:47

Přetížené spodí záda? :) Lumbagie je prostě bolest v kříži. Ztráta funkčnosti z přetížení. Pokud na rtg nic nenašli tak se snad nic neděje. Předepíšou ti opichy a klid. Uvidíš co řekne doktor, ale někteří mají až psychotickou panickou hrůzu z pohybu, aby sis něco neudělal, tak ti zakáží vše...
Ďakujem velmi si ma ukludnil. Dost ma nastrasil doktor keď som sa ho spytal že ci budem moct cvicit a on ze to Vam neviem zaručit proste uz som zabrdol do HTH treningov a to je tuna setko uplna liga proste setky info tu strasne to cenim a chcem to vyskusat setko tak som ostal uplne taky na nic z toho cvicenie je pre mna jedna z najpodstatnejsich veci. No spravil som velku blbost ze som cvicil to 4 + 1 cardio to z Body testu a nerobil som to jak to tam je pisane na percenta setko som vzdy isiel na max aj tie mrtvoly vzdy do zlyhania az to bola velka chyba ale minule leto som to siel a dalo mi to obrovsky narast sily aj tentoraz len som si neuvedomil ze tie vahy uz su podstatne vecsie ako teraz a pokazil som to setko.  Stale som mal v hlave zafixovane ze silu budujem tymi najtazsimi opakovaniami je to asi hlupost no.

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

04.04.2014 18:10

Z toho názvu moc nerozumím, o jaký zranění jde. Při čem se Ti to stalo?
ono najprv ma to jemne zacalo tahat od mrtveho tahu v jeden den asi som to zle zdvihol alebo sa zle rozcvicil neviem ono paradoxne to bol  deload tyzden s lahsou vahou potom som tak cvicil ale 3 - 4 tyzdne a potom ma seriozne seklo pri drepoch pred toma tyzdnami. 

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

04.04.2014 14:31

Ahojte, najpr by som chcel pochvalíť nový web je naozaj super, vela nových info a pekne spracovanie.

Avšak potreboval by som poradiť v jednej zlej situácií. Pred tromi týždňami mi seklo v chrbte. Dnes som bol u neurológa a záver je : Lumbalgia s poruchou statodynamiky bez radik. dráždenia RTG LS mezdistavcové priestory  primeraný, prehlnie IS lordozy bez osteoproduktivných zmien.

predpisal mi injekcie DopKetonal  na 10 dni a teblety DORSIFLEX 

Na rentgene to vyzeralo tušim v poridaku vravel niečo o tom že to može byť stav pred pretrhnutim platnicky tusim alebo čosi take. 10 dni kludovy režim a lieky a potom sa mam prist ukazat. Dosť ma vystrašil lebo vravel že nie je iste či budem môcť alebo nebudem môcť cvičiť že sa uvidi po liečbe. Mrzí ma to posral som to nakladal som vela asi aj ked som sa snazil mat dobru techniku asi to tak nebolo. Tetsuo čo si o tom myslíš. Taktiež by ma zaujimalo čo so stravou znižiť prijem a doplnky brat dalej alebo vysadit. Beriem klbovku miceralny kazein gainer kreatin saw palmetto rhodiola vitaminy minerali  Davam taktiez koncentrovane sprchy studenu už na chrbat nedavam mam to zrušiť uplne alebo nie ? ďakujem za odpoveď

VVV Offline

VVV

• Uživatel
  • 11 příspěvků
  • 0 poděkování

04.04.2014 14:15

11 příspěvků
Strana 1 z 1