Příspěvky uživatele PP

221 příspěvků
Strana 1 ze 14
charlie77: Co jsou velké dávky?
V e-shopu to zde prodávají tuším v produktu Suma Pffafia. Proto bych se stejně jako kolega zeptal, co to v přepočtu na váš výrobek znamená "velké dávky" a po jakou dobu užívat?

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

05.10.2015 14:19

Standa: Na Facebooku jsem si všiml, že máte v plánu prodej vlastní značky oblečení, konkrétně triček. Opravdu si myslíte, že to lidé budou nosit? Když na trhu existují značky jako nike, adidas, puma apod. Osobně třeba cvičím pouze ve značkovém.
Anebo "vole mrdat". :-)

Já si teda Body-Test, pokud bude, koupím rád. Nejvíce by mi vyhovovalo "boxerské" tílko a tričko s hodně krátkými rukávy.

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

02.10.2015 14:30

Ještě mám jeden dotaz k tomu PRE-WOURKOUTU: ve složení je uveden kreatin malát, v minulosti si pamatuji, že Tetsuo mnohokrát uváděl kreatin jako věc před tréninkem značně nevhodnou. Proč jste jej tedy zařadili do předtrénikového komba? Je to z důvodu formy malátu a nikoliv monohydrátu a kreatin se pak tedy v oblasti stimulace nestimulace před tréninkem chová jinak?

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

01.10.2015 13:52

Tetsuo: 80 mg je čistý hořčík, co se vstřebá. Látky je 800 mg. Orgnická vazba je laktát.
Spousta produktů s hořčíkem jsou oxidy, které mají mnohem horší využitelnost než laktát.
Takže 375 mg oxidu bude hluboko pod 30 mg čistého hořčíku.
DDD je stanovená pro čistý hořčík? Protože na tom produktu z lékárny uváděli u toho množství v tabletě dejme tomu kolem sta procent, je to teda zásadní a lživá chyba, kterou tam zřejmě učinili?

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

01.10.2015 13:47

Co znamená ten hořčík v organické vazbě? Ve vašem produktu je ho 80 mg a vychází to dráž, než hořčík + vápník, kde je hořčíku 128 mg (ovšem předpokládám, že tam to v oné org. vazbě není). A když člověk zakoupí Mg v lékárně, tam je to udáváno vždycky v tom základu, popř. existuje na to nějaký přepočet? Nedávno jsem kupoval Mg 375 mg v tobolce a na DDD to vycházelo směšně levně...

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

01.10.2015 12:28

Tetsuo: A brzy budou i vzorky jednotlivých produktů (proteiny, gainery, aminokyseliny) v pytlíčcích po 50 gramech.
Totok je velmi dobré rozhodnutí. :-)

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

30.09.2015 12:36

Tetsuo: Pro navnadění mezitím můžu poslat složení jednotlivých produktů...
Pošli. Mně osobně by zajímal především Pre-workout. Věřím tomu, že budete mít nějaký zajímavý a funkční unikát a ne jako celej trh doplňků stravy křížem krážem jen kýble založený na kofeinu a k němu hromadu zbytečných sraček, jen aby to na pohled oslnilo a mohli svý produkty označovat "supr, trupr, extrém, mega šleha formule"...

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

30.09.2015 12:32

Vybavuji si, že někdo tedy nedávno psal, že má čerstvě rozdělaný Retibolin a pak dá vědět ohledně výsledků. Mohl bys tedy popsat zkušenost?

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

27.09.2015 12:55

Já mám kolikrát co dělat, abych se udržel a neskončili na JIPce hlupáci, kteří tyhle nesmysly plácnou. Přitom v ruce rohlík s paštikou (to je ale přece "normální" jídlo, že jo?!) a po svačině kafíčko s cigárkem.

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

23.09.2015 07:31

Maixner: Čelňáky vylepšeny na185kg,vy...ani mi nestojíte za slova
Tady se někdo shlédnul ve Filďovi. :-) Ale to už není ono, když byl první...

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

28.08.2015 14:57

Tak to potom leda skámošit se s nějakým velkým zvířetem farmaceutický firmy...

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

08.06.2015 07:58

LaFontaine: http://s12.postimg.org/sqec2qrl9/image.jpghttps://www.facebook.com/filipgrznarfans/posts/937018286349100
Steroidům bůhvíjak nerozumím, ale i tohle mi přijde skutečně jako extrém. Kombinace tolika věcí a to je teprve čerstvý profesionál, nedokážu si tedy představit, jak vypadají cykly světových profíků. Doslova chemický skládky a za těchto podmínek se nelze divit, že rádoby sport kulturistika se může o zařazení mezi olympijské snažit jak chce. Věřím tomu, že se sype v takřka každým vrcholovým sportu, ale rozhodně ne takto.

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

08.06.2015 07:56

Pavel2000: chci se zeptat,zda někdo neví kde si dianabol objednat,abych se nenapálil,a nekoupil si od prodejců na netu nějakou sračku,dík
Při nákupu na internetu prý hrozí riziko padělku vždy a od každého.

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

08.06.2015 07:47

PP: Zaujal mě nový, drahý produkt Retibolin. Líbí se mi jeho složení a v neposlední řadě i pěkný design obalu. Na byliny a jejich účinky jsem trošku ujetý a nebojím se za ně vynaložit nemalé peníze.
Rád bych se však zeptal, co lze od tohoto produktu reálně očekávat - tzn. máte s ním, Tetsuo, nějaké podobné zkušenosti ala Fat Redux (na testovacích králících jsme docílili snížení obvodu pasu o 3 cm...) ? ...
Tento můj dotaz se zřejmě nechtíc ztratil, proto opět požádám Tetsua o odpověď. Díky. :-)

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

29.05.2015 21:51

Zaujal mě nový, drahý produkt Retibolin. Líbí se mi jeho složení a v neposlední řadě i pěkný design obalu. Na byliny a jejich účinky jsem trošku ujetý a nebojím se za ně vynaložit nemalé peníze.
Rád bych se však zeptal, co lze od tohoto produktu reálně očekávat - tzn. máte s ním, Tetsuo, nějaké podobné zkušenosti ala Fat Redux (na testovacích králících jsme docílili snížení obvodu pasu o 3 cm...) ? Fat Redux jsem nyní objednal pro manželku a jako další štaci chci na sobě vyzkoušet právě zmíněný Retibolin, ale víme, co lze skutečně očekávat (samozřejmě víme, že zázraky neexistují :-) ?

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování

28.05.2015 10:48

No a tak kdo teda? Šup..

Petr Polák Offline

PP

• Uživatel
  • 221 příspěvků
  • 97 poděkování