Příspěvky uživatele Denny

130 příspěvků
Strana 1 z 9
charlie77: 2-3h před spaním nosím brýle, které ho blokují nebo mám doma rozsvícené jen červené žárovky + softwarový filtr na telefonu i notebooku.
Možná blba otázka ale proč to děláš? nějaký placebo efekt že se cítíš líp ??

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

před 3 měsíci

Na nějaké kalorie se vy*ser, spočítej si bílkoviny tak 2g na kg váhy co jsi psal že jíš přidej tam tak 4-5 vajec nebo (sýry,šunku)já bych teda měl hlad co ty jíš:-)) ,,,u shybu co mi pomohlo bylo stahovaní horní kladky, stáhnout podržet a pomálu spouštět....Dále nevím kdo přišel s tím že můžeš přidávat váhu až uděláš 10 a více shybu já jel s páskem pomalu od 6 shybu a pohoda zesílil jsem na tomhle a pak když jsem jel bez pasku tak jsem jel i 15 na pohodu ....

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

před 6 měsíci

Spíš by ses měl zamyslet nad svým tréninkem když sis utrhnul oba bicaky:-)))))

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

před 7 měsíci

Bcaa jsou dobré od 20 + gramu co jsme pozoroval na sobě...záleží co od nich očekáváš?kolik jich bereš...Kup raději protein nebo maso :)))

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

před 10 měsíci

Na chuť amg si zvykneš,vymačkám půl citronu +lžička medu a mňamka

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

před 11 měsíci

Je rad tě vidím zpět u toho amg drinku mi moc nesedí ta chuť ananasu:-(((
Jinak opět si chci koupit Adaptabol mužů k tomu přidat ještě zvlášť Sumu?nebo něco jiného?
Adaptabol jsem dávkoval 6-8 tablet v den tréninku a 2 ráno na lačno v den volna a zapíjel amg vždy a fakt pecka .....

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

před 11 měsíci

Vím že asi nejspíš odpověď nedostanu ale nešlo by udělat i ochucenou verzi AMG Max strong?

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

před 12 měsíci

kernel: Kde tohle forum skončilo je až neuvěřitelné.
Předprodej steroidů, čínského textilu, hafo dle pravidel nepovolených odkazů, prodej slevových karet mimo smluvní podmínky Multisportu, ale inzerát na Matochy co podávám už jen ze srandy administrátor 30x smazal.
Inzeráty na steroidy, pochybné weby a pod tu jsou :)
Nova doba no...
PS: admin tě nemá rad...

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

25.08.2018 15:18

Pěkný článek pít každou chvíli je pitomost to je jasné a logické nechápou jen ovce, vypít za den 3-4 litry vody není žádný problém a nemusím pít co 30min...Na druhou stranu raději 5 litru vody než 5 litru piva :))))

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

25.08.2018 15:17

Pokud nejde o život proč se stresovat? Prace+ škola znám desítky lidí i u nás v práci co to tak mají já to měl taky tak....znám i lidí co zbytečně řeší PiP..pak jsou ve stresu nechápu dnešní dobu každý chodí potřebuje prášky na hlavu přitom by stačilo nebýt hňup...co by dělali někde v Iráku kdy vůbec nevíš jestli dojdeš domu z práce:-) tam bych ten stres pochopil :))))

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

24.08.2018 12:44

Trochu zbytečně moc toho máš v jeden den, ty testy jsou celkem do pohody zkoušel jsem je minuly rok spíš mě hecoval kámoš co je u armády, záleží jak si na tom ty?...dělal si nějaký sport? nebo se nějak hýbal:-)))váhu bych nechal jakou máš dalších 10-15kg je zbytečná zátěž na testy ale soustředil bych se jen na silu a vydrž...

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

12.05.2018 17:43

Ahoj má někdo nějaké zkušenosti s Adaptabol tady ze shopu?Jestli jste pocítili nějakou změnu???Dík za odpověď

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

29.03.2018 20:59

Přestávka ze zákona je nejmíň 30min. taky většinou max. doba co zaměstnavatel dá....Protein+vločky ,protein+ovoce,tady třeba amg drink přidáš nějaké sacharidy,

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

14.01.2018 20:22

:-D

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

03.01.2018 11:42

Apku jsem zkoušel protože mě zaujala a měl jsem inspiraci u Ropera pocítil jsem zlepšení jak u Benchu,tak dřepu ale je časově náročná což mí pravě moc nevyhovuje..Takže teď jedu normál spodek,vrch,volno...ale rad zas někdy zopakuji pro změnu ať si tělo nezvyká...plus jsem chodil jeden trénink zadá všechny varianty shybu :-D

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

22.12.2017 11:43

Občas debaty na internetu jsou zábavná:-)Vždyť hodně kluku nemá vyřešenou stravu ani trénink prostě základy a už uvažují že začnou nebo berou tyhle moc zdravé a tělu hodně prospěšné látky osobně znám takové...tohle mi hlava nebere to máš jako sednout do auta kde ti nefungují brzdy ...PS:ať tady nespamují to promaž děkují

Denis Offline

Denny

• Uživatel
  • 130 příspěvků
  • 20 poděkování

29.11.2017 10:48

130 příspěvků
Strana 1 z 9