Příspěvky uživatele KrystofK

126 příspěvků
Strana 1 z 8
Ty na nečem jedeš, protože absolutně nechápu, jak někdo může takové ..... vypustit z pusy.

Jinak ne, kombinovat tribulus s provironem je absolutní nonsens, vůbec nechápeš co je tribulus a k čemu slouží, vůbec nechápeš co je proviron a k čemu slouží. Jenom se dívám na ten příspěvek a přijde mi že, si bud děláš srandu nebo máš IQ 5, jak tělo zablokuje, co zablokuje bože?

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

10.02.2018 14:27

Můžeme si napsat do zpráv, máš PM :).

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

17.01.2018 16:34

Je to extrémně komplexní a složité téma, nicméně bych ti přispěl svojí troškou.

Na tento důvod - zdravotní stránku - jako výchozí impulz pro začátek kury narážím v poslední době bohužel velmi často (nemalý podíl na tom má právě ten ...... Petřík). Než začnu s těmi pozitivy, musíš si uvědomit jednu základní věc, sypání je jedna obrovská zátěž, a tudíž i starost prakticky o každý orgán v tvém těle. Je potom otázka, zda budeš mít štěstí a budeš patřit do skupiny zcela zdravých lidí, nebo do nešťastné skupiny lidí se skrytými nemocemi a predispozicemi. KAŽDÁ látka je jiná, ale vemem to obecně.

1. AS zvyšují tlak. Během silnější kury je obvyklé, že budeš mít klidně i 150 na 110. Zde tedy máme první problém - ustojí to srdce a ledviny?
2. NEJEN orální steroidy zatěžují játra. Z jater mají paradoxně všichni strach, nicméně je to jediný orgán schopný samostatné regenerace, tudíž i při počínající cholestáze, která se u některých uživatelů objevuje, není veskrze větší problém.
3. Ledviny. To je bohužel celkem problém. Poškození ledvin je nevratné a všechny metabolity AS (respektive všech látek) jsou filtrovány ledvinami. Někdy ani nutné jet trenbolon s metanem aby se stalo něco nepěkného.
4. Hormony a důsledky jejich výkyvů. To je hlavní téma každé kury, vysoký estrogen a prolaktin (+ progesteron) nejsou pouze příčinou gyna ale i problémů s libidem, erekcí, tlakem, cholesterolem.
5. Srdce a cévy. Některé AS (a zrovna druhy, které si asi zvolíš) zvyšují počet červených krvinek, dále vyjma malých výjimek jako je salba (což ale není as), tak velmi nepěkně mění hodnoty cholesterolu, které se nám někdy nedaří navrátit do optimálních hodnot ani po půl roce.
6. V případě horších problémů, které občas přijdou, je postup dost obtížný. Zaprvé se obzvláště v blastu AS velmi obtížně a zdlouhavě vysazují (jako můžeš to udělat rychle ale skončíš fakticky jako hermafrodit s hormonama rozházenýma klidně i na rok, a to opravdu není nic pěkného, doslova budeš ztrácet vůli žít). A zadruhé, většina doktorů nemá o AS nejmenší ponětí a budou ti jen velmi obtížně pomáhat.

+ PRO TEBE nejvíce relevantní.
6. Syntetický tst, který musí být základ kury - snižuje produkci kolagenu až o 50%. S tvými problémy s meniskem a chrupavkami je to 50/50 jestli neskončíš po první kuře u počínající (nezvratné) artrozy.
7. Při kuře svaly extrémně sílí, nabírají objem ALE úponové tkáně (se kterými máš také problém) nesílí. Jejich vývoj trvá ne měsíce ale roky, jelikož jsou nastaveny tak aby se vyvíjely úměrně jako svalová tkáň. Pokud na něco sypači trpí opravdu velmi, tak jsou to úponová zranění - úpony kvadricepsů, flexory zápěstí, čili lokty, bicepsy a prsní svaly...

A teď ta pozitiva.

1. V kůře se budeš cítit jako king. Prostě budeš růst bez nadsázky třeba o 100g denně, poznáš co je to trénink na látkách a ty kecy Arnolda o srovnávání sexu s pumpou už ti něpřijdou tak úsměvné.
2. Budeš konstantně ve velmi vysokém anabolismu - budeš se cítit lépe. I přes náběhy na zranění, přes nemoci nebo i chronické bolesti a zranění se budeš cítí velmi dobře, prakticky vyléčeně ALE to je pouze dočasný jev, steroidy (až na velmi vyjímečné případy) neléčí a nikdy neléčily. Léčí pouze růstový hormon (mooooožná peptidy). Když se nerozhodneš pro blast and cruise (čili kura + udržovaci dávky + dalši kura a tak dokola) ale pro kuru + pct, tak to poznáš.
3. Zlepšíš regeneraci, takže vyjma oněch úponů, se pravděpodobně budeš efektivněji vyhýbat například svalovým zraněním.
4. Jestli se tedy AS užívají ke specifické léčba, tak k osteroporoze. Jinými slovy budeš o hodně méně náchylnější ke zlomeninám, řídnutí kostí apod.

Zdáš se díkybohu, býti inteligentním. Proto když už, tak začni sypat rozumně. Sypání není o nasazení pár látek, je to užívání lidských a veterinárních látek ve stonásobných dávkách. Je to extrémně složité, musíš vědět na to která látka aromatizuje, jak moc aromatizuje, kde použít inhibitor estrogenu a kde antiestrogen, jak se chovat v případech problémů s játry, s ledvinami, s gynekomastií, rozlišovat v délkách esterů a vhodně je kombinovat, dávkovat, střílet, vyklesávat. Musíš vědět co dělat, když blbě aplikuješ, musíš mít na to peníze (ty …. O tom, že kura stojí 3000 na měsíc – to není pravda, stojí tak základní látky ale ne vše ostatní, zcela zásadní, jenom 8 tabletek cabestu k dece tě vyjde na 2000kč), potom krevní testy, které jsou poviné, stojí velké prachy a ti co je nedělaj jenom litujou atd.
Najdi si bud velmi dobrého sponzora (dealera), nebo si to kupuj sám, ale měj někoho kdo ti v tom bude radit. AS nejsou kreatin, za chyby budeš platit vysoko.

Kůru ti veřejně doporučovat nebudu. Ani otobě stejně nemám žádné pořádné info.

Snad jsem ti trochu vykreslil nějaký obrázek.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

17.01.2018 15:16

To tě k tomu přiměly ty extrémně zkreslené a nepravdivé videa od Petříka?

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

17.01.2018 09:34

Nexgen určitě ne. Nebral bych nic z řady klasických komplexů zaměřených především na těžce sportující atlety, ale spíše bych se zaměřil na viridian nebo garden of life. Tam jsou specificky nastavené výrobky pro ženy, které narozdíl od univerzálních formulí od suplementačních firem respektujou podstatné individuální rozdíly v pohlaví, věku apod.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

09.01.2018 09:01

To vás někdo vysekal z ledu, že tu perete půlroku staré události?

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

06.01.2018 08:51

Peptidy jsou především experimetnální látky, které dosud nejsou klinicky prozkoumány. To mě udivuje asi nejvíce, že někdo vůbec dokáže zvažovat nasazení substance, jejíž účinky nebyly dosud plně popsány ani studovány.

Jinak vzhledem k mechanismu jejich účinku zatěžují logicky především hypofýzu. Dopad růstáku je solidně popsán a podpořen roky klinického výzkumu a praxe, u peptidů tomu tak není. Určitě bych nebral látky, které by teoreticky mohli participovat na etiopatogenezi adenomu, například.

Zuzan: máš PM :).

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

04.01.2018 20:45

Upřímně si myslím, že ještě nemáš kompletní přehled o funkcích těchto látek, jelikož já bych osobně ženě právě peptidy, nikdy nepodal. V dávkování, v jakém je možné alespoň teoreticky dosáhnout nějakých znatelných účinků, totiž přinášejí nejeden vedlejší efekt.
Růstový horomon je oproti tomu v klinické praxi aplikován především dětem, musíš si uvědomit, že účinek léku záleží především na jeho podané dávce; a ta adekvátně funkční na léčení zranění je extrémně malá, a nedovedu si představit, že by se jakkoliv negativně projevovala.

Edit: nicméně obavy plně chápu a vždy je lepší možnost si zvolit tradiční postupy. Ale větší strach by jsi měla mít z peptidů, dosud plně klinicky neprobádaných látek, které se hojně fejkujou a pozitivně o nich mluví veskrze jen sportovci, kterým firmy za jejich reviews platí.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

04.01.2018 09:07

Na tyto problémy je jedna jediná zaručeně funkční věc: HGH. Žádný peptid se ani ze setiny procenta nepřiblíží účinkům růstového hormonu, tak to bohužel je. Pokud bys opravdu chtěla razantní řešení v tomto směru, tak asi jiná cesta není.

Ze zkušenosti vím, že combo TB-500 a BPC-157 spíše pomáhá ulevovat od bolesti, a myslím, že v porovnání cena-účinnost je například s tříměsiční intenzivní fyzio účinnější a vyjde na stejné peníze. Hlavně úpon hamstringu už je velice nepříjemný problém a léčí se mnohem obtížněji než úponová zranění na pažích apod., takže tam bych si účinností nebyl vůbec jist.

Pokud se rozhodneš do toho jít, tak obě dvě věci tahat alespoň tři měsíce, BPC-157 2x denně po 250mcg, TB-500 určitě na 2500mcg 2xtýdně

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

03.01.2018 23:23

Však ano, měl tam tst mix. takže už to je pěkna kura.

Musiš si ale uvedomit, jak to v tomhle odvetvi je, kor na takovych strankach. Objednaš si tři ruzne oraly ale stejně tam budeš mit všude poddimenzovanou metku (takže ano, bude to rpacovat, ale někdo tě ojebe na jedne kuře třeba třeba o 2-3k,), co potom oleje, tam se nahrazuje všechno testakem a tam už nejen že bude problem v penezich ale i v dopadu na zdravi (neni zrovna idealni do sebe pouštět tydně 2g tst). Proto je lepši brat od realneho člověka, ktereho navic dobře znáš a který má dobré reference.
A když se navíc něco posere, a to se posere, tak budeš mít přístup k látkám hned, a ne až po 14 dnech.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

01.01.2018 20:53

Je to nová oblast, o které jsi doted nic nevěděl. TO je normální, stejně tak jako když přijdeš poprvé do posilovny a mate tě i takové blbost jako neutrální úchop nebo podhamt. Za pár týdnů čtení se v tom budeš adekvátně pohybovat, ale dobrého člověka co to umí, má zkušenosti a pomůže ti (třeba i tahat hnis z prdele po abscesu :D) nenahradíš.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

01.01.2018 20:03

Ok, jelikož se to s podobným tématem většinou rozjede i do mojí schránky a je to pak nekonečné.

1. V naprosto každé kůře by měl být injkeční testosteron (typ esteru je relativně nepodstatný, nicméně kdybych byl v první kůře já, zvolil bych enan/cyp). Testosteron nemá pouze funkci anabolického komponenta ale je to základní mužský hormon zodpovědný za prakticky všechny procesy v tělě. A co je ještě podstatnější - mnoho AS (ať už to jsou deriváty tst jako boldenon, nebo nor látky jako deca) snižují TST, a bez jeho externího doplnění se pak (nejen) prvosypači potýkají s dost nepříjemnýma stavama, povětšinou s absolutním vypnutím erekce.

2. Pokud jsou v kůře dlouhé estery, měla by se její délka pohybovat od 12týdnů do 16/20/24, dle typu látek. Kratší kůry i na kratších věcech jsou většinou neefektivní.

3. ČISTĚ ORÁLNÍ KŮRY jsou ten největší shit jaký kdy kdo vymyslel. Prakticky nikdo je reálně nejezdí, pouze naprostí začátečníci, kteří nemají kvalitní informace nebo dealery. Orální AS jsou (vyjma oxandrolonu) extrémně toxické, právě ony (DHT deriváty) jsou zopovědné za klasické projevy jako steroidní akné a vypadávání vlasů (a co teprv, když si někdo dá kůry dva DHT bez dalších injekčních látek, které by ty hodnoty aspon trochu stabilizovaly). Orální steroidy slouží především jako složky pro synergii s injekcema. Injekce samotné udělají mnoho, orály samotné udělají nula nic (pokud se nebavíme o solidních prdách jako 200mg oxy + 100mg metanu apod.).

4. Pokud bych tedy jel první kůru a bojím se (čehokoliv), bohatě na odzkoušení bude nápomocno 250mg-500mg Tst.e E5D, na 16týdnů a k tomu (velmi jemná varianta) od 5-10 týdne denně oxan 40-80mg, nebo (tvrdší varianta) denně metan 30-50mg. K tomu samozřejmě věci na pořešení estrogenu.

5. POkud jsem jako začátečník odváženější, dám tst.e 500-750mg, decu 350-500mg - na 20týdnů, orál dle výběru na 6 týdnů a k tomu kromě látek řešící estrogen, i látku řešící prolaktin (máme tam přece decu, žejo). Klidně pak, pokud jsem gurmán ,zařadím mírné věco jako boldenon500-750mg, drostu (ale zde počítám s akné a vlasama) a třeba v prběhu kůry i něco pro metablismus (T3).

6. S adekvátní stravou se pak na těchto kůrách dá za těch 16-20 týdnů udělat poměrně slušná postava/síla, a pokud je člověk inteligentní, nechce se pak zbytečně prcat s PCT ale dá například most nebo cruise a potom další Kůru má solidně rozběhnutou sypačskou cestu.

7. Pokud ale začátečník zvolí dva nebo tři orály, které samy o sobě dělají jen velmi málo, především tahají vodu (proto pozitivní recenze ala na samotném metanu jsem nabral za týden 5kg, pochopitelně... ale to nejsou svaly, to velmi rychle odteče). Utratí nemalé peníze, poté musí projím VELMI toxickým PCT, bohužel zjistí že svalů tam bylo tak maximálně to jedno kilo, zbytek byla voda a pumpa.

--------------------------------------------------------------------

CO DVA MĚSÍCE SE CHODÍ NA TESTY - hlídá se především krevní obraz, jaterní testy, prolaktin a estrogen

VŽDY MÁME PŘI RUCE KOMPLETNÍ PCT, kdyby se cokoliv stalo a človek musel předčasně ukončit

VŽDY MÁME PO RUCE VĚCI na aromatizaci (bud na estro nebo prolatkin), takže inhibitory aromatázy, antieytrogeny, dostinex, serm...

KDYŽ CHCEME JET PO KŮŘE PCT ještě v kůře zařadíme HCG

KDYŽ JEDEME ORÁLY vždy k tomu dáváme jako prevenci TUDCA/UDCA

VŽDY ZAČÍNÁME KŮRU na co nejnižším % tuku, jelikož čím vyšší procento tuku, tím větší zátěž na srdce, větší šance dostat gyno, větší problémy s tlakem apod.

VŽDY BEREME LÁTKY od dobrého dealera a BEZ DOBRÉHO DEALERA neděláme jako prvosypači kůru.

NIKDY, NIKDY, NIKDY jako prvosypač nekupuju z internetu. Nepřijde nic, přijdou fejky...

--------------------------------------------------

NIKOHO NENABÁDÁM ANI NEPŘESVĚDČUJI ABY BRAL LÁTKY DOPINGOVÉHO CHARAKTERU, NIKOMU NIC NEDOPORUČUJI ANI NIKOMU NERADÍM, POUZE UVÁDÍM HYPOTETICKÉ SCÉNÁŘE.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

01.01.2018 19:39

AAS

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

01.01.2018 17:43

Madeleine: Já jsem si vůbec nevšiml, že seš holčina. V tvém případě (ok, když se budeme pohybovat v těch povšechných internetových rovinách) bych sacharidy, vyjma těch komplexních v kombinovaných suplemetnech vůbec nedával.
Potom je to samozřejmě otázka individuálních preferencí, protože ovoce, smoothie apod. je vždycky dobře, ale opravdu bych se vyhnul čemukoliv pod 10 monosacharidových jednotek (pokud to nebude z ovoce) a určitě bych nechodil přes 0,5g/kg. Čímž samozřejmě nechci mít macho kecy, ale přece jen to množství svalové hmoty je narozdíl od chlapů diametrálně odlišné.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

30.12.2017 14:55

Regeneraci v tomhle kontextu determinuje především celkový příjem kcal a složení stravy výhradě 24h po tréninku a celkově poté 48h. Sacharidy okamžitě po tréninku, kor v takových podobách (viz. gainery, malta, glukoza...) a především v takovém množství, jak se tu zaostale doporučuje už dávno nikdo nedává, ani nedoporučuje, namají fakticky žádný postatný vliv na regeneraci, dělají z cvičících tak maximálně sádla, citlivějším jedincům pak zbytečně hážou s hormonama atd.
Ok, malou výjímkou, kterou bychom mohli brát v potaz jsou asi tak čtyři výrobky v celé republice, třeba one stop extreme a pár dalších - a i přesto, je absolutně nevhodné je dávkovat tak aby sachry splnily minimálně 1g/kg, bohatě stočí 0,5g/kg.

Sosutřeď se spíše na komplexní stravu následující po tréninku než na PTN.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

29.12.2017 15:39

rostlinné proteiny vč. jejich kombinací jsem po zjištění využitelnosti zavrhl, asi mi zbyde fakt jen nějakej slušnej egg.
Neudělal jsi dobře. Já ani upřímně nevím, kde se ten bullshit s (ne)využitelností rostlinných proteinů vlastně vzal. Relevantních studií, které by tuto tezi jakkoli podporovaly je naprosté minimum; pokud navíc člověk není výhradně na vegan stravě ale urdžuje "hladinku" EAA z živočišných zdrojů, tak kvalitní suplementy (viz. ty, které jsem například postoval já, nebo garden of life apod.) paradoxně u klasicky stravujícího se cvičence udělají mohem větší službu než klasické syrovátkové proteiny. Myslet si, že stejný člověk po syrovátkovém proteinu dávkovaném po tréninku nabere více svalů, než s kvalitním rostliným mixem, je směšné.

Máš velmi zjednodušeně řečeno "problémy s trávením" - egg proteiny jsou sice relativně vysoko na pomyslném žebříčku "využitelnosti", nicméně jejich trávení a následá cesta v tlustém střevě, to opravdu není nic pro člověka jako jsi ty.

Rick Sanchez Offline

KrystofK

 • Uživatel
 • 126 příspěvků
 • 42 poděkování

29.12.2017 14:20

126 příspěvků
Strana 1 z 8