Příspěvky uživatele MedniLedved

102 příspěvků
Strana 1 ze 7
Ani moc, ani málo sacharidů, a nečerpat je hlavně z rýže.
? :)

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

před 7 měsíci

MichalDee: Swiss Konský balzám hřejivý. Nic lepšího(horšího) jsem neměl, je to nekončící zlo. (...)
Říkal jsem si, že to za těch pár kaček musím zkusit.

Noo.. Překvapilo :D
Pocit je asi jako příliš horká voda na spáleninu od slunka a funguje to taky srandovně. Začne to pálit pořádně, až když člověk danou partii začne cvičit a lehce se na ní zapotí; nebo pak ve sprše.
Samozřejmě pozor na množství - na některých místech to není cítit skoro vůbec (vrch kolen), jinde je to mor (podkolení jamka, bedra, cokoliv s tenkou kůží) a řekněme, že 2x si před záchodem umýt ruce je málo. Tested for you :D

Jestli to k něčemu objektivně bude zatím netuším, ale kupodivu je to vlastně svým způsobem příjemné, takže díky :)

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

16.08.2016 00:29

Nestíhačka, jen rychlej update.

Dneska pokořena psychologická hranice: 4x100kg na dřep. Se 4 šroubama přes 4 obratle slušný. Spokojenost.

V MB nově v posilovně Marvel Gym, moc pěkně vybavená.
Trap bar, do kterého se na rozdíl od mrtvoly hravě nasoukám;
Pódium, kam se člověk nebojí něco od kolen pustit;
Kyblík s magnésiem; Otevíračka do posledního návštěvníka; ionťák za 5Kč, vstup bez slev za 55; kruhy, kettlebelly, trx, tatami,.. supr.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

16.08.2016 00:18

a)
Tetsuo: 1) Jde o to, do kolika vody se to dá
2) Kdy se to pije/jak dlouho před tréninkem
3) Jestli se to vypije najednou nebo ucucává pomalu
Jediný problém je OSMOLARITA roztoku - jak je to husté a jestli to nedělá průjem.
Jaké jsou správné odpovědi na první tři body (AMG produkty)?

Když to běhavku dělá, tak je tam vody málo nebo moc? A když se dá druhý extrém koncentrace, způsobí to co?

b)
Do jakých zeleninových šťáv to mícháte? Jedinou s rozumnou cenovkou jsem našel rajčatové džusy. Co vy?

Díky :)
Crash test dummie

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

15.05.2016 22:45

Čau slečinky

Krátkej update:
-veškerej titan půjde časem ven,
-jsem zpět ve výrobním procesu,
-nenasoukám se do mrtvoly a ofc nejde moc dobře posilovat břicho,
-zbytek naštěstí docela jde,
-váhy jsou vtipný. dřepy jsem začínal s 30 kilama a měl svalovku :D
-začal jsem běhat a naučil plavat (to je u mě tak šílený, jako by tetsuo večeřel čínskou polívku)
Obecně to tak vypadá, že to dopadlo 'dobře'.

Btw, není tu nějak mrtvolněji?

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

03.05.2016 19:14

Vůbec nejde? :-/

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

03.05.2016 18:58

Čus chlapi. Díky všem. Podpora potěšila :)

Jasné, mohlo to dopadnout hůř. Ale i líp. Oba řidiči vyvázli se 'směšnými' zlomenými žebry, apod. Tak jsem trochu ufňukanej. Jen ta představa kolik práce, času, peněz mi dalo nabrat těch 10kg svalů, které mi zmizely.. Vypadám bídně.
Věci co bolí a zahojí se nevadí, ale člověk úplně nechce v mém věku řešit co nebude moci dělat.

Nicméně určitě je super, že se nestalo nic s míchou a že jsem se dostal (helikoptéra kupodivu není takový zážitek) do Hradce, kde jsou hoši se skalpelama prý dost frajeři.
Už jsem v domácím léčení a hlavně s domácí stravou, chodím, až se nejhorší zahojí, tak jsou v plánu i rehabky, lázně a vůbec.. budu pro to dělat úplně všechno. :)

První stanovený milník: alespoň jednou letos na konci sezóny sešoupat kopec. I kdyby to mělo být jednou na modré a s juniorskýma obřačkama.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

25.11.2015 13:23

Ach jo.

Režim jsem měl moc pěknej, čas na log nebyl. Ale poprvé v životě jsem cvičil 4+x týdně, dny bez tréningu mi přišly proflákané i když bylo kardio,začínal jsem zvedat slušně a.. taky vypadat docela k světu. Všechno letělo krásně nahoru. Navíc poprvé po škole se stabilním zázemím a příjmem jsem si dopřál suplementy o řady výš než jsem byl zvyklý. Amg max, preworkout, postworkout, hydro, curcumin, you name it. K nezastavení.

Před 3 týdnama jsem se ale vracel z Kvasin, kde jsme chystali výrobu nového auta zpět do Boleslavi. Zkrátím to. Spal jsem na místě spolujezdce, čelní naráz do protijedoucího auta, nemohl jsem se ve spánku připravit na naráz a něco zatnout, většina úrazů od pásů (ofc bez nich by to bylo ještě horší). Finální skóre: zlomená páteř, 2 bederní obratle, 4 sešroubované 'nafurt' k sobě, roztrhlá střeva, přeřízlé břišní svaly, ztráta 2L krve, zlomená klíční a loketní kost a pár kosmetických blbin.

Po 3 týdnech na posteli svaly nikde. Nula. Ajťák.
Ale především obavy jestli budu moct kdykoliv do rambodílny pod osu a užít si 100kg+ na dřep, nedej bože mrtvolu.
Aaach jo.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

21.11.2015 12:31

Lyžaři dělali crossfit, ještě než to byl mainstream.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

21.11.2015 12:09

Od pondělí Americký týden v Lidlu (arašídové máslo), brace yourselves.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

31.10.2015 19:24

Ještě jednodušší vkládání numeric/bullet listů a jejich nových položek do postu.
Autor topicu nemůže upravit ten název topicu (překlepy).
Provázání (odkázání) článků s diskuzí o stejném tématu?
U některých produktů popis na co to vůbec je (extrakty, na vás se koukám).

+z 'všemožných dotazů' nápad na fórum obecně:
Možná by dávalo větší smysl fórum s vlákny aby bylo jasné na co je reakce;
Případně až po zodpovězení dotazu tady na "zdi" možnost zařadit téma;
Nebo něco ve stylu stackoverflow hlasování o důležitosti dotazu a hodnotě odpovědí s vyzdvihnutím "správné odpovědi";
Napadá mě také možnost dotaz, jako je tento, který je zde akorát jinak formulován 20x, přiřadit k už hotové 'hodnotné' odpovědi.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

30.10.2015 15:53

Systémový problém.
Imo: pro tazatele je to rychlejší a má větší šanci, že se mu tu odpoví; běžný franta uživatel má zase jedno téma, kde se denně dozví jednu "aha" věc denně a nemusí sledovat vše..

Možná by dávalo větší smysl fórum s vlákny aby bylo jasné na co je reakce;
Případně až po zodpovězení dotazu tady na "zdi" možnost zařadit téma;
Nebo něco ve stylu stackoverflow hlasování o důležitosti dotazu a hodnotě odpovědí s vyzdvihnutím "správné odpovědi";
Napadá mě také možnost dotaz, jako je tento, který je zde akorát jinak formulován 20x, přiřadit k už hotové 'hodnotné' odpovědi.
Čo já viem. Ale pouze restrikce by asi nevedla k cíli.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

30.10.2015 15:19

Tetsuo: Zítra všechno v shopu.
Hm, tak neděle no.. :-/

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

11.10.2015 20:51

Hello world. Again.

Poslední post mám před půl rokem, což by tak nějak odpovídalo náloži, která mne od té doby provázela. Psaní diplomky, výběrová řízení, velké státnice, stěhování, nástup do práce, výpověď, stěhování a nástup do práce..
Cvičení tím hodně utrpělo a v podstatě šlo o nárazové drbky. V Olomouci bylo sice zklamání, že přes prázdniny byla zavřená sokolovna, ale cvičit u Jablonického a vidět ho taky šlo. Na kole letos jen kolem 1,2k, ale relativně mi to jezdilo a zlepšil jsem dost sjezdy. Nyní jsem se už jakš takš zabydlel a začal cvičit pravidelně. Dokonce pravidelněji jak dříve, málo který den mám kardio, nebo úplně volno. V podstatě jen nucené, když cestuji.

Vrátil jsem se u většiny cviků na váhy kde jsem byl a cítím se tak nějak "nepřemožitelně".
Zajímavé je, že mám pocit i mnohem lepší techniky u dřepu, benche a shybů/stahování kladky. Snad to není jen pocit.
Naopak se trochu peru s mrtvolou, kde se odvažuji jen na váhy srovnatené s dřepem; stejně tak mám nějaký problém s dipy.

Je fajn, že mám slušnou posilovnu teď vysloveně u baráku (200m), stejně jako třeba inlinový ovál a 3 obchody. Docela to zvyšuje pravděpodobnost na nějaký režim.
Stejně tak budu mít často záminku jet do Prahy, takže pevně doufám, že se párkrát ukážu u Pavly Kladivové na kurzech techniky.

Čekám až se doplní AMGčka v obchodě, rád je konečně zkusím a těším se na výsledky. Bohužel jsem díky zpožděním jejich releasu dost na suchu se suplementy a výživa mírně trpí.

Tak snad si to tu zase začnu malovat a psát nějak poctivě deníček, už kvůli sobě. Bylo teď zajímavé pročíst si svůj vlastní log, jak že jsem na tom byl vlastně před rokem a zopakovat si rady ostatních.

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

07.10.2015 17:33

U těch AMG, o kterém úterý byla řeč?
Jsem rád, že se snažíte vymyslet co nejlepší mixy, ale to odkládání je nepříjemné. Před 3 týdny jsem se na jejich termín ptal kvůli svým zásobám a přísliby, že už je to na spadnutí, mne dovedli na sucho :-/ Berte to tedy jako podmět na termíny a komunikaci ;)

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování

07.10.2015 15:57

Jaké máte zkušenosti s Retibolinem?

Jan Skacel Offline

MedniLedved

• Uživatel
  • 102 příspěvků
  • 16 poděkování