Příspěvky uživatele snuff24

18 příspěvků
Strana 1 ze 2
Uvažoval jsem, že bych ve své první PCT dal zdejší trénink "fullbody 3x týdně s rotováním parametrů v jednom dni" s tím, že bych u těch prvních cviků, kdy se jede 8 sérii po 3 opakováních snížil na 5 sérii a z těch postupně navyšoval objem tréninku dle schématu. Co myslíte hodí se to ?

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

20.03.2017 23:17

Ok díky...a co kombinace maka+tribulus bude to mít nějaký smysl ?

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

14.12.2016 23:26

Pokud by jste měli vybrat byliny,suplementy z těch běžně dostupných.Do období kdy je vysazeno na nakopnutí TST a celkově vypořádání se s tímhle obdobím co by to bylo ?

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

14.12.2016 10:05

Peck-Deck: Tak zalezi prece na tobe jak velkej blazen si.
Za me je PCT a nejaka ocista dlouhodoba ,pokud nezavodis nejak systematicky, nutnost.
Právě tam argumentoval tím, že je kravina jít do cyklu, úspěšně nabrat třeba 8 kilo poté nasadil toxickou PCT a radovat se z obnovení vlastní produkce tst, aby v zápětí člověk šel do dalšího cyklu a opět utlumil vlastní hormony (nemluvě o ztrátě většiny kilogramů co nabral). Takový začarovaný kruh.Takhle mi to dává smysl.. Nicméně já mám za sebou jen jedinou zkušenost. tst mix+ proviron poté následovala řádná PCT,ale už je to skoro rok a řekl jsem si že to ještě odložím,dojdu co nejdál naturalně a budu jen čerpat co nejvíc informací.

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

13.08.2016 18:45

Jaký je váš názor na PCT ? Dokud nezaniklo skroids, tak jsem všechny informace čerpal odtud a tady se maximálně prosazovala PCT. Ovšem nedávno jsem narazil na názor, že mnohem lepší je sypat naplno a poté se jen udržovat testosteronem a pak opět najet na tvrdší sypku.V podstatě sypat bez pauz.Neutracet peníze za předražené léky do PCT, které jsou navíc i mnohem víc zdraví škodlivé než samotné steroidy.

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

13.08.2016 13:01

Zdravím,
chtěl bych doporučit nějaký konkrétní nakopávač,který vám kdy dal nejvetší napumpování při tréninku.Případně, jaké složení látek by měl takový nakopávač mít a v jakém poměru.

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

30.07.2016 12:05

AMG Max stronger,protein,maltodextrin,kreatin...Je vhodné zamíchat vše do jednoho potréninkového nápoje? Nebo dát zvlášť maltu a AMG...Díky.

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

25.07.2016 08:52

Tak díky, a pokud bys měl vypíchnout několik druhů běžně dostupné zeleniny, kterou má smysl konzumovat a je nejvíc bohatá na tyto látky, co by to bylo ? ta řepa, špenát ještě něco ?

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

14.06.2016 12:57

Chci se zeptat, zda vláknina jako doplňek stravy může alespoň částečně nahradit zeleninu.Samozřejmě v zelenině je hromada vitamínů (snad ještě), ale ten hlavní důvod proč ji konzumujeme k jídlu ve velkem množství je vláknina,která pomáhá trávit zbytky nebo ne ? Můj problém je, že zeleninu nedávám tolik jak bych měl a někdy se na ni prostě vykašlu, když si zrovna nekoupím.

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

14.06.2016 12:09

Zdravím,chtěl bych se zeptat jaký olej je nejvhodnější pro přípravu masa,vajec na pánvi?

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

01.05.2016 11:02

trochu slabší než 1.část,ale pořád pobaví :D

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

20.03.2015 17:37

Peck-Deck: Clenbuterol nie je stimulant.
Aha, no já už tedy na více webech narazil na definici, že je to stimulant centrálního nervového systému, tzv. beta-2 agonista – látka stimulující autonomní nervový systém (konkrétně sympatikus)

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

13.03.2015 22:08

díky obou... a ještě by mě zajímalo,jestli má nějaký vliv,jestli to budu brát hodinu po jídle,s jídlem, nalačno,ráno,večer,po tréninku apod. nebo je tu úplně fuk.

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

13.03.2015 18:59

Máte někdo zkušenosti s tímto stimulantem? Jak z něho vytěžit co nejvíc a zaroveň jak se co nejlépe vyvarovat nežádoucím vedlejším účinkům? Prostě jakékoliv osobní postřehy a tipy z vlastní kůry.(jenom prosím žádné moralizování,to radši nepiště nic).
Díky moc za odpovědi.

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

13.03.2015 17:34

Chtěl bych se zeptat zda se vyplatí pořizovat toto balení

Text odkazu...

A případně doporučit nějaké jiné,které vyjdou co nejlevněji a zároveň tam bude dostatečné množství těch základnějších vitamínů.Díky

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

21.12.2014 10:53

Nazdar,
chtěl bych se zeptat:
1)jaký máte názor na produkty od Reflexu.Jejich suplementy jsou celkem finančně náročné a mě by zajímalo, zda právem nebo člověk platí jen značku.
2)kvalitní "rychlý" protein vhodný ke konzumaci po tréninku či ráno do vloček.A také nějaký noční protein.Jde mi hlavně o dobré složení daných proteinů,chuť je vedlejší.
Díky moc za tipy.

Karel Malík Offline

snuff24

• Uživatel
  • 18 příspěvků
  • 1 poděkování

16.12.2014 20:10

18 příspěvků
Strana 1 ze 2