Příspěvky uživatele Markus93

85 příspěvků
Strana 2 ze 6
Dmitry: Ahoj, zrovna jsem dokoukal Diamantovou ligu, kde včetně ostatních byli i skokani o tyči. Ta disciplína je šíleně riskantní. :-) Jak vůbec trénují, když jsou v posilovně? :-)
Cvičí základní cviky, byla by naprostá blbost kdyby atleti cvičily na strojích a kladkách. 100%tně dělají silový tréninky+nějaké cviky proti disbalanci.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

02.07.2017 10:34

Gainer si nekupuj pro ženu přijímat cukry z doplnků, konkrétně z gaineru je ta největší blbost, gainer máš jen předražení cukr. Gainer je tak maximálně dobrý pro fightery, běžce, fotbalisty, atd ale né pro někoho kdo nemá obrovskej kalorickej výdej.
Tu únavu můžeš mít že přijímáš moc sacharidu já to měl taky snížil jsem sacharidy přidal tuky a už nejsem unavený.

Důležitost suplementů podle mě:
1.Vitamíny
2.Minerály
3.Tuky (omega mastné kyseliny)
A pak bych zařadil až nejaky protein ale píšeš, že máš 50kg to máš +- nějakých 70-80g bílkovin na den a to krásně ujíš z normální stravy( maso, vejce, mléčné výrobky,...)
Na ty vitamíny, minerály bych nezapomínal podporují imunytu a omega podporuje lepší činnost mozku.

K tréninku jestly cvičíš 2x ve fitku a 2x doma, tak bych mezi tréninkami dal den volna tím by se ti mohla zlepšit regenerace. A skus víc spát 6-8 hodin denně.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

13.06.2017 17:22

Docela by mě zajimalo, kam a proč zmizely 4 poslední komentáře. I když asi tuším kdo je smazal a proč.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

30.05.2017 16:24

Upravil jsem trénink co říkáte na verzi 2, chtěl bych,aby jste ho zhodnotily. Potřeboval bych pomoct s tím kolik serií a opakování, jde mi o maximální sílu svaly jsou až sekundární.

PONDĚLÝ (zaměření na nohy)
Dřep
LegPress
PředKlony s JC nebo VC (hamstringy)
DOPLNKOVĚ:
BenchPress
Upažování (ramena)

STŘEDA (zaměření na prsa)
BenchPress
Uzký BenchPress
Tlaky s jc hlavou nahoru
DOPLNKOVĚ:
Přitahy v předklonu (latysimy)
Dřep

PÁTEK (zaměření na záda)
Mrtvý tah
Tah z deficitu
Hyperextenze
DOPLNKOVĚ:
Shyby
Bradla

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

26.05.2017 19:59

A jestě doplním, že v lehký týden místo 1 klasického benche dám šikmý bench nebo šikmé jednoručky hlavou nahoru.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

20.05.2017 18:59

Co si myslíte o tomto tréninku v kontextu zvyšování hrubé síly? Takto mám napsaný trénink. Trénink se dělí na lehký týden a těžký týden.

TĚŽKÝ TÝDEN
PONDĚLÝ:
Dřep: 10s 1-3op
BenchpPress: 10s 1-3op
Closegrip BenchPress: 5s 8-10op

STŘEDA:
Mrtvý tah: 10s 1-3op
Shyby: 6-8s 5op
Zadní delty: 5s 8-10op

PÁTEK:
Dřep:5s 5op
BenchPress: 5s 5op
Upažování(středy ramen):5s 8-10op

LEHKÝ TÝDEN: V lehký týden provádím stejné cviky akorát snížím počet serií a zvýším počty opakováni, spíš pumpuju a nepoužívám žádné pomůcky(opasek, bandáže, atd).

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

20.05.2017 18:53

Tetsuo: Problém je, že on nesnídá. :)
No tak to bude mít hodně těžký ujíst 5000 nebo 6000 Kcal ve 3 nebo 4 jídlech.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

07.05.2017 07:43

Tetsuo: K tréninku jedině jednoduchý cukry.
Co se týče snídaně, tak tam ovesné vločky budou lepší.
Pokud chces co nejvíce kalorii, já třeba ke snídani mám:
3 vejce 249Kcal
100g anglické slaniny 403Kcal
3 toustové chleby + 45g marmelády 161+118Kcal
CELKEM to má +- 931Kcal

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

06.05.2017 19:55

Zdravím, zařizuju domáci posilovnu vše co k mím tréninkum potřebuju to mám (dřepovací stojan kde se dá odjet i bench, osu, hrazdu, bradla a polohovatelů lavičku), chybí mi akorát kotouče tak se chci zeptat jestli někdo nevite o eshopu kde mají levné kotouče klidně i použité. Je mi jedno z jakeho materialu jsou jestly guma nebo chrom, železo. Za každou odpověd budu rád. Jo a musí mit 50mm otvor.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

06.05.2017 16:41

despo367: Zdravím....
Rozhodl jsem se po roku cvičení pro suplementaci kreatinem.
Nekde na stránkách ronnie.cz jse dočetl o dvou způsobech dávkování. Rozhodl jsem se pro 2 způsob (první způsob neebudu rozepisovat)
týden 1-4 - 5g denně (v jedné až dvou dávkách)
týden 5-10 - 0g denně
Tenhle cyklus bych chtěl 2 opakovat. Co si o tom myslíte? Je to správné dávkování??
Kreatin beru ráno na lačno, rozpouštím ho ve vlažné vodě
Já bych nasicovací fázy vynechal, podle mě je to zbytečné. A kreatin bych dával po tréninku a v netréninkový den klidně ráno.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

13.01.2017 23:40

despo367: Já jsem silnější bych řekl na tu horní část těla. Nahoře jsem objemnější než dolů, stehna celkem mám, ale od stehen dolů je to o ničem. Mám bohužel ůzký pas po otcovi. A nohy cvičím poctivě. Někdo má hold některé partyje silnější. Nedá se.
Ještě musím podotknout, že těch 110 na bench jsem dal v období kdy jsem byl na kreatinu, nevím jestli bych to zvedl i teď možná jednou ano, ale tak tak. Ale 100 kg 2x dám určitě.
Jak bohužel uzký pas, to máš snad být rád ne?

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

28.09.2016 10:29

despo367: Cvičím 9 měsíců, často jsem měnil tréninky z důvodů neznalosti atd. vážím 79 kg, měřím 175 cm.
Teď momentálně zvedám tyto váhy.
Benchpress 110 kg 2x
dřep 120 kg 1x
Mrtvý tah (ze zdrav. důvodů zvedám malé váhy) zkoušel jsem 120 kg 1x
čelní dřep, nezkoušel jsem maximálku, ale zvedám 80 kg 8x
shoulder press v sedě 60 kg 6x
jen tak ze zajímavosti mě zajímá, jak na tom jsem a co si o tom myslíte.
Docela ti závidím Bench já se v benchi nemůžu pohnout, ten dřep máš dost slabý ve srovnání s benchem.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

27.09.2016 22:51

Standa: Chci se zeptat, jaký je ideální trénink k těmto sportům:
- házená
- baseball
- florbal
Díky!
Základní cviky.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

21.09.2016 12:37

Já ho jím samotný ale nejím ho moc často tak 1 týdně.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

12.09.2016 14:43

willy: Jakou stravu byste doporučili pro případ, když byste byli celý den někde, kde byste neměli možnost si uvařit nebo si zajít si do restaurace?
Pokud je možnost navařit si den před tím a když ne tak: cottage, tvaroh, protein, sušené maso, jogurty, ovoce, zelenina, ořechy, pečivo, sýry,... stačí jen hledat.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

10.09.2016 20:07

willy: Břicho cvičím poměrně pravidelně. Vrchní část mám docela pevnou, ale tu spodní vůbec. Jaké jsou podle vás nejlepší cviky na spodek břicha, které bych mohl dělat doma?
Dieta!Dieta!Dieta! a pak můžeš třeba zdvih nohou k hrazdě a plank.

Marek Záruba Offline

Markus93

• Uživatel
  • 85 příspěvků
  • 4 poděkování

10.09.2016 20:02

85 příspěvků
Strana 2 ze 6