Příspěvky uživatele GetLift

33 příspěvků
Strana 3 ze 3
Zdravím všechny nadšence kulturistiky a liftění. Něco málo o mě... 20 let, 88kg, výška 178cm, BF cca 12%.
Kulturistice se věnuji teprve 2 roky. Jidlo drzim poměrně krátkou dobu a treninkovej plan jsem do nedavna jel totálně random. Proto jsem se rozhodl a motivaci je mi tohle forum, že zkusim najet na nějakou treninkovou metodu. Za prvý hlavně kvuli zlepšení síly a výkonu obecně a také pro rozvoj funkční síly.
Nikdy jsem necvičil silově ale napíšu sem aktuální maximální váhy pro představu čeho je možné docilit s naprosto beznou a prumernou genetikou a normálním stravovaním.

[*] Benchpress - 130kg
[*] Tah - 200kg
[*] Dotah - 240kg
[*] Dřep - 150kg
Jak vídíte váhy jsou poměrně slabé a proto jsme se rozhodl, že se pokusím najet na nějaký treninkovy princip...nejspíš to bude něco ve stylu SHEIKO (3x tydne + 2 dny nejakych vlozenych lehčích a pumpovacích treninku Proč zrovna SHEIKO? Jelikož se mi líbí rozložení cviku a hrání si intezitou.
Takže, ted už k tematu. Aktuálně jsem v přípravě na tréninkový plan SHEIKO, která potrvá cca měsíc, kdy si budu trenovat 4x týdně + kardio. Napln treninku by mela byt pomerne silova. Budu zarazovat silové rampy 5/3/1 wave loadingy typu 3/2/1 a 7/5/3 nebo 5x5 na zakladni cviky + doplnkove cviky jako treba bicepsové zdvihy nebo francouzké tlaky.
V neposlední řade bych chtěl přidat aktuální fotku formu pro porovnání Před/PO :-)

GetLift

• Uživatel
  • 33 příspěvků
  • 36 poděkování

25.11.2015 21:07

33 příspěvků
Strana 3 ze 3