Příspěvky uživatele GetLift

33 příspěvků
Strana 1 ze 3
hawks86: Ahoj, mám dotaz ohledně zelenínových/ ovocných šťáv.
Zeleninu a ovoce jím stabilně přes den, někdy více, někdy méně, ale chtěl bych vyzkoušet šťávy-hlavně tedy zeleninové, jako syrová mi moc neleze.
Chci se zeptat, kde nakupujete a případně vaše zkušenosti.
Díky
Normálně Nutri bullet, mixuju zeleninu i ovoce, chutove je to zvlastni, ty ovocný mi chutnaj víc... každpádně tyhle "freshe" ted letí, je to dobrý, když víš, že do sebe prostě tu zeleninu za celej den nenarveš

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

21.04.2016 23:15

Jídelníček v cyklu a off.

Tak jsem se při večeru konečně dostal k tomu napsat tenhle stručný feed o svém aktuáním jídle mimo cykl.

V první řadě chci říct, že většinu informací, který tady ted budu podávat jsou čistě z vlastní zkušenosti a nemusí sedět každému.

Můj celkový podíl kalorii v kůře se pohybuje někde kolem 5000kcal zatímco mimo jsem cca na 3600kcal až 3900kcal (clean food)

Vícemene co se složení týče se ani moc neliší, ovšem množství a kvalita zdrojů bílkovin určitě. V cyklu se spíš zaměřuji na větší podíl bílkovin z kvalitního masa ale vzhledem k ne zrovna dokolanemu traveni volím pořád poměr 1:1 (přírodní zdroje x suplementac) a to i přesto, že nejsem nějaký velky zastance moderní suplementace. Každopádně takový protein je skvělý práve proto, že umožnuje o dost lepší vstčebání než takové hovězí maso například. Zatím se mi asi nejvíce ověřila kombinace keřecího masa, mletého hovězího (namleté u řezníka) a ryb. Držím se pravidla pestrý stravy i přes to, že pomerně cíleně zanedbavám mléčný výrobky jako tvaroh nebo cottage. Takže úplně jednoduše si nastavím nějaký makra (počet g bílkovin,sacharidu a tuku který musím za den splnit) s tím že defaultní hodnoty mam pomerne nizko nez se mi vůbec chytnou latky, protoze do ty doby je nesmysl tam palit 250 bílkovin. Je potřeba si uvědomit jak vaše tělo vůbec funguje. Delší dobu jsem byl zastánce přepalování bílkovin. To je ovšem největší chyba. Tělo funguje jako továrna, když ji date malo energie a paliva nebude vám vyrábet 100% ale když ji prehltite tak nebude stihat vyrabet na 100% protoze se bude muset zabivat i odbouravanim prebytecnych latek (bilkovin), které jsou mimochodem velice nebezpečné pro ledviny a to i pro sypače.

Každopádně abych se dostal k nějakému závěru, momentálně držím jídlo (off cycle)

B: 150
S: 450
T: 100


Snídaně- 4 vejce, kus pečiva, kus ovoce
Svačina- Ovesná kaše, odměrka proteinu, Lžíce burak. másla
Obed- Plátek kuřecího masa, šálek rýže, zelenina
Odpolední svačina- kus ryby/libové vepřové/kuřecí, brambor, zelenina
Svačina před fitkem. odměrka proteinu,kus ovoce,pár rýžových chlebíčku
Jídlo po treninku- hovezi maso, 2 šálky rýže
Na noc- lžíce burákové másla

Takhle nějak vypadá muj aktuální jídelníček (celkem nudný a jednoduchý), který se ovšem bude měnit, na novém ted pracuji a chci ho mít celkově sladěný do celého dne, prioritou bude poskládat jídla tak aby jejich traveni nenarušovalo nijak regeneraci, či vylučovaní přebytečného inzulínu během dne, či před treninkem...hlavně aby nezpomalovalo trávení atd. Vždycky když řeším jídlo davám si opravdu záležet na tom aby to mělo smysl a neplácal jsem tam jedno přes druhý podle chuti, bohužel tenhle přístup ma dnes většina cvičenců, který berou sypání a cvičení spíše jako trend a zabavu, než dřinu a tvrdou práci.

To by bylo asi všechno, příště planuju takovej svůj první článek o super-suplementech, celkově o suplementaci, kterou upřednosnuji, výběr značky suplementů a proč se nevyplací šetřit na doplncích! :-)

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

21.04.2016 23:02

Venec: A už jste si ho někdo googloval?
Je to v podstatě liliput :)
To se mu to dřepuje, když má drahu pohybu asi 7cm.

Každopádně velkej respekt, to se musí nechat :-)

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

20.04.2016 11:10

ragu: Co do toho ramene chceš dávat? Olej nebo peptid? Tak jako tak, nerozumím co myslíš "inzulínkou", každopádně ta jehla prostě stačí kratší, ale průměr jehly neojebeš, příliš tenkou jehlou (asi tak pod 25) olej neprocpeš. Jo a rameno bude samozřejmě bolestivější.
Do ramene chci olej (test+bolde)...normální 1Ml strikačka s integrovanou jehlou odkaz ZDE

Peptidy budu aplikovat do míst kde se mi drží nejvíc tuku, vzhledem k jeho funkci lokálního spalování podkožního tuku...takže spodní část břicha

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

15.04.2016 22:23

Peck-Deck: Nic na estrogeny během kůry?
Anastrozol od začátku pokud budu ok tak az od druhy půlky cyklu. Každopádně zatim jsem problemy s gyneko neměl maximalně ke konci druhý kury mi trošku zcitlivěli bradavky :D

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

15.04.2016 22:14

Díky za vaše pozitivní ohlasy, nohy byla moje slabina vždycky ale začal jsem je jezdit 2x týdně a zaměřil se na základy prostě, tezce front squat, rumunsky mrtvy tah, pumpovacky atg drepu, legpressu, vypadu a trosku jsem je posunul a dneska to vypadá určitě líp. Akorát hamstringy žádná sláva ale to se čaem potahá! :-)

Každopadně jak jsem slíbil dneska bych chtěl rozebírat moji další kůru, která bude postavená trošku jinak než ty předchozí. Hlavní změna, která proběhne bude použítí 2 inj. látek + do pct chystám peptid ghrp2 a protáhnout ho do mostu po pct nejspise s cjc když budou finance.

TZN.

Testosteron enantat 500mg/týden
Boldenon und. 500mg/týden
Methandienone 30mg/den
Stanozole 30mg/den
Oxandrolone 40mg/den
Salbutamol 12mg/den
GHRP2 600mcg/den (4x150mcg/den)
PCT


Rád bych se zaměřil na kvalitu svalů, každopádně cílem je masivní objem a dosáhnutí vysněných 100kg BW! Kůru pojedu cca 14 týdnu s tím, že od vysazení test+bolde nasazuji oxan,salbutamol a ghrp2 a pokusim se stahnout prebytecnou vodu a vytvrdit na 95kg! formu se pokusím držet peptidem, pokud budou finance přidám k němu po pct jeste peptid cjc.

Novinka kterou chystám je aplikace do ramen inzulinkou. V prvnich dvou cyklech jsem střidal stehna a tentokratá chci rozdělit davky do 2 aplikací týdně a zkusit střílet ramena. (najde se tady někdo kdo s tím má nějaké zkušenosti?)

To je zatím asi vše co jsme k tomu chtěl říct, ON budu od května takže do tý doby se tady jeste rozepíšu trošku o peptidech a jídelníčku, který bude potřebný postavit do tý doby :-)

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

15.04.2016 09:47

martin35: Rozhodně doporučuju tofu
z jakýho duvodu Tofu? Seš snad impotent nebo ženská?
Pokud máš peníze tak střídej maso pořád libový vepřovy je kolikrát lepší než polský kuřecí...no jinak dost sazim na ryby a hovezi si nechat ruzne namlít u řezníka. Jinak vajíčka + bílky je muj vic jak 25% podíl bílkovin denně :-) vždycky bych to měl postavený na živočisný bílkovině takže nějaky ořechy bych nepočítal ale zdroj bílkovin to samozřejmě je lepší jak mlečné výrobky, ty řadím až na poslední místo vzhledem k tomu, že obsahují nadbytečné množství laktozy..takže ja treba nejim mlečný výrobky a když jo tak ty nejmin tučné právě kvůli zminovane laktoze, ktera zpomaluje trávení. Občas si dám bílej jogurt kvůli dávným problémum se střevy a taky jím probiotika abych tenhle problem vybalancoval.

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

13.04.2016 11:31

Já jakožto velký zástace jídla nad doplnky utratím měsíčně za stravu 6tisíc v kůře a 4 když jsem off...kvalita jídla zůstavá stejná liší se ovšem množství. Maso kupuji výhradně u řezníka zbytek normálně v supermarketech.

Ze suplementů vybírám jen to co fakt potřebuju a to je v mém případě

protein Hydro
protein kasein
akg nebo mnou slozeny NO - pripravek
Vitamín C,B komplex, D,E, Reflex Next gen Multivitamín
Minerály: zinek,hořčík

Za tohle dám přibližně 3k měsíčně...

když je dobrý měsíc a pořádně se rozežeru tak jsem schopný utratit 10tisíc za jidlo + suplementaci...ale to platí jen při vyšší záteži a když jsem ON :-)

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

11.04.2016 16:32

Sedy: Zdravím,
chtěl bych zkusit kůru jen pomocí peptidů, ale zajímalo by mě, zda mají peptidy nějaké (a jaké) vedlejší účinky? Všude čtu jak je to bez vedlejších účinků a moc se mi to nechce věřit.
Pak jsem v angličtině narazil natento článek, kde se uvádí, že peptidy zvyšjí riziko rakoviny. Víte o tom někdo prosím víc?
Díky.
O peptidech mám v plánu psát protože mám možnost trénovat s borcem, který to bere už několik let a dováží to přímo z USA kde je to naprosto legální...jinak ty základní info ti tady řekl už tetsuo...

Klady/zápory

+ O dost šetrnější než anabolické steroidy (skoro žádné vedlejší účinky)
+ spojení několika aminokyselin peptidovou vazbou, takže i jedna látka dokáže jak pálit tuk tak po ní můžeš dost efektivně nabírat sv. hmotu.
+ některé formy jsou dostupné v EU
+ dají se kombinovat mezi sebou čímž výrazně posílíš jejich funkci

- pokud se budeš držet nějakého standartního dávkování tak si připrav ranec pěnez protože jedna látka na měsíc tě výjde pěkně draho...
- musí se aplikovat aspon 3x denně aby jsi dosáhl lepších výsledků
- musíš je uchovavat v lednici

Pokud jsi začátečník úplný a nemáš nad sebou žádný dozor asi bych zvolil nějakou snažší cestu než do sebe píchat denně 3x inzulinky...ale jak řikám...mít peníze, mít dozor...mít odvahu radši začnu na peptidech a hgh..než na AS....

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

05.04.2016 22:57

Po delší odmlce se opět vracím, tentokrát bych chtěl svůj čas věnovat shrnutí své v pořadí druhé kůry. Omlouvám se, že jsem během cyklu nepsal..ale nějak mě přešla motivace a hledal jsem sám sebe :D. No jsem rád, že jsem se dostal zase sem a v klidu můžu psát tento "blog". To bylo něco na úvod a teď bych vám chtěl přiblížit průběh.

Takže....prvně bych chtěl zveřejnit míry kterých jsem dosáhl díky látkám
Testosteron mix 20ml (5000mg)
Stanozol 1000mg
Methandien 1000mg
Proviron 500mg
PCT - Clomid, Anastrozol


BW 88kg -> 95kg
Obvod Stehen 62cm -> 66cm
Obvod Lýtek 39,5cm -> 41cm
Obvod Bicepsů 39cm -> 42cm


Rád bych podotknul, že cykl trval 3 měsíce a ke konci už mi trošku jebalo...dost se na mě podepsalo to, že jsem měnil posilovnu a než jsem si zvykl už byl konec..

Každopádně cíl byl zlepšit zaostalé nohy, řešil jsem to formou 2x tréninku týdně (1x silovým, 1x hypertrofní treninkem) nohou. Držel jsem se vícemene základu...Dřep, čelní dřep, výpady, bulharský dřep, legpress, hacken squat.

Co se týče jídla držel jsem nějakých 2,1-2,2g bílkovin na kg váhy... sachry jsem měl celkem vysoko...tuším nějakých 500-550... někdo bude určitě namítat, že je to zbytečně moc atd...až budeš mít spalovaní jako ja + budeš ON tak pochopíš, že žrát denně 200sachru fakt nestačí :D.

Byla to super zkušenost...aktuálně mám měsíc od vysazení cca...už plánuji další kůru, kterou bych tady chtěl do detailu rozebrat a říct proč a jak jsem se rozhodnul zvolit tyhle látky. Jen předem napovím, že ve vzduchu leží otázka peptidů. Jelikož se to k nám do ČR konečně dostalo tak mám radost, že něco takového můžu taky zkusit, protože na to čtu jen samou chválu...ale o tom až v dalším příspěvku...doufám, že tohle vlákno bude mít zase nějako u sledovanost. Závěrem bych rád sdílel pár fotek z cyklu co jsme nashromáždil.


Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

05.04.2016 22:13

LM: TST Propionát 50mg EOD
Oxandrolone 60mg ED
Takhle 6 týdnů, pak vyklesat pár dní čistě na Oxa a jít PCT tamox, clomid, salba.
Dává to smysl jako první cyklus pro začátečníka s AS?
Pokud je takový začátečník bohatý, má smysl rovnou začít i s RH? Chápu správně, že RH by na takovém cyklu bylo nejzdravější?
Takže jít RH postupně nahoru od začátku cyklu, nebo rozjet RH jak začnu vyklesávat na oxa, nebo celkově s RH počkat?
Cau, ten cykl je naprosto normální pokud nečekáš nějaký extra zázraky..ja bych ti skoro doporučil dát testosteron mix (stylem davkovani 250mg/E5D) nez propík protože jestli je to tvůj první cyklus tak nevim kde bereš tu odvahu pálit to tam každý druhý den...

Jinak oxan bych klidně začal na 40mg denně a zvyšoval postupně..uvidíš sám..doufám že ho máš nakoupenýho hodně protože jet oxan 4 týdny vážně nemá žádný smysl.

Tamoxifen si z te pct nejlepe vyškrtni úplně...při vyšších dávkách prokazatelně omezuje až zastavuje tvorbu růstovýho hormonu..z vlastní zkušenosti bych tam dal clomid a anastrozol.

Co se týče toho RH tak můj osobní názor je takovej, že mít finance tak začnu na HGH a peptidech....pak bych až teprve zařadil AAS protože mají mnohem větší dopad na zdraví než takový kombo hgh,ghrp,cjc...

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

04.04.2016 16:00

Včera se mi povedlo odjet jeden silovější trenink o který bych se chtěl s váma podělit. Ofiko jsem už on. Zatim se to rozjíždí ale síla už pomalu nastupuje. Voda přitéká a zase se začínám cítit ve svým! :)

17.1.2015 - Power-Build Legs

5min aerobic warm-up

Box Squats

20x60kg - warmup set

5x100kg
5x120kg
5x130kg
5x140kg
3x150kg
3x160kg
3x170kg
3x180kg

Front squat with pause

6x5x85kg 3s pause

Legpress wide stance

5x10 200kg

SUPERSET

Barbell Hack Squat
4x10x40kg


DB Hamstring flex

4x12 - on each leg

Calvs raises

5x15 - changing feets rotation

Pocitově hodně tvrdý trenink nohou ale takhle mi to prostě bere... Jinak silové metody jako třeba rampy nebo vlny si zatím chválím výborný způsob jak zvýšit sílu a výdrž. Navíc ty treninky jsou zabávnější a funkčnější. Na konci každého tréninku jsme začal davat strečink a rozhodně cejtím zlepšení už po prvních 14 dnech.

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

18.01.2016 11:55

Takže čau opět po delší pauze od přispívání rovnou přichazim s logem a vyjadreni k sypkám a trošku povídání o jídle v kůře, které používám sám na sobě.
Treninky jsem nepřidaval z prostýho důvodu, nebylo moc co psát od vánoc jsem pokračoval normálně v přípravě na silový plán. Tréninky jsem měl rozdělený na 4x týdně 2x vršek 2x spodek a používal jsem silové rampy,wave loadingy,5x5,10x1 metody ale poslední trénink jsem jel takový spíše pocitový.

Včerejší trenink spodku těla 7.1.2015

Hamstring curls on a machine

3x15

Back Squat

20xOsa s pauzou dole a dynamický výbuch nahoru.

1x10x100kg
1x8x120
1x6x140
1x3x150

DB Bulharian Squat

3x15x20kgDB

Pause Front Squat (tenhle cvik jsem jel poprvý v životě na doporučení kamaráda a řikám je to hell...pauza dole 3s dostačující :D)

6x6x85kg (3s pause down)

Barbell Lunge

3x12x40kg ...on every leg

Calvs raises

3x15 (multipress standing) superset 2x20 barbell standing explosion raise - tenhle superset jsem okoukal z tnation a musim rict, ze mi sedl po dlouhy dobe jsem ty lytka cejtil poradne i dalsi den.
Tak to by bylo něco k aktuálnímu treninku. Ted bych chtěl sdílet svojí připravu jídla během kůry a vysvětlit nejaky zakladni fakta, z kterých vycházím při výběru potravin.
Musím předem říct, že všechny věci co tady píšu jsou čistě z mé hlavy a zkušeností, takže se určitě stane, že hodně lidi semnou nebude souhlasit ale ja to tak použivám protože si myslím, že m ito funguje.
Začnu asi s příjmem bílkovin. Největší mýtus, který můžete slyšet je, že máte v kůře žrát 500g bilkovin denně protože to tak děla Phil Heath. Je to bullshit on takhle jí protože má zaprvý mnohem víc svalu než kdokoliv z nás a navíc to takhle drží jen v přípravě nebo na konci diety kdy nemůže vpodstatě žádné sacharidy ani tuky a jediný na čem to drží jsou bílkoviny. Takže chci říct ten příjem bilkovin se vždycky bude měnit podle přípravy případně treninku, sypky, nebo třeba podle toho kolik kalorii atd davate. Já osobně v objemové části sypky se držím kolem těch 2g-2,2g na kg váhy což si myslím, že je naprostej strop protože vzhledem k tomu, že do kůry používám zatím jen zakladní latky jako testosteron a danabol či nejaky dht derivat protosytenza bilkovin je zvýšená ale pořád to nedokážui stravit jako někdo kdo sype uplně jiný zla, takže tohle je podle mě dulezity se naučit vnímat a pracovat s tím. zdroj bilkovin je u mě vždycky minimálně 60% maso pak vajíčka a cottage + suplementy v poslední řade. Maso kupuji zasadne u řezníka a snaží mse vybírat mezi Hovězím zadním,svíčkovou, roštěnou nebo flank steakem. Hovezí maso jím jednou denně a vždy po treninku vzhledem k jeho vysokému obsahu bílkovin. Dále zařazuji celkem dost ryby, hlavne tučné...losos a úhoř jsou nejlepší dostupné ryby u nás s vysokým osabhem zdravých tuku. takže ryby davam přibližně 3-4 týdně vždy k obědu a v neposlední řade kupuju kuřecí/krůtí které dávám během dne prožoe se snado straví.
Sacharidy, v mém případě měním tuto hodnotu podle potřeby, v treninkové dny se točím někded kolem 400 a v netreninkovy klidně 500+. Ted se hodní lidi určitě chytá za hlavu, dnešní studie, které jsou zasadně proti většímu přijmu sacharidu znám, většinu z nich jsem četl a i dokonce zkoušel, napřiklad ketogenní dietu. Ale řikám narovinu a sám za sebe, jsem zastance klasickýho stravování.Vím, že když tam narvu 500 sacharidu tak prostě rust budu a spalím to. Urcitě je dulezity ale rozdelení a cas kdy clovek sacharidy prijima. Sam jsem na sobe zjistil ze mi nejvic sedi na snidani, trosku k obedu pak pauza a pak az po treninku a k veceri. Cvicim kazdy den kolem 5hodiny takze si rozdelim jednoduse sacharidy snidane,obed, post workout, vecere :-). Zdroj cerpam prevazne z ryze,brambor,peciva,ovoce...ryze pres den natural po treninku bíla. Pecivo jen zitne a ke snidani protoze pečivo obecne obsahuje lepek ktery je treba pro nekoho tezsi na traveni atd. brambory behem dne protoze maji pomerne velky glykemicky index.
Tuky zasadne menim podle pocitu, ne podle tabulky. nejvic mi zastim sedi 1g na kg max..nekdy mi staci 0.8 a tuky davam zasadne behem dne na dplneni energie a pak na noc s kaseinem.
Takhle nějak bych popsal svuj prijem potravy v kuře. Samozřejme jídlo je nejtěžší část kulturistiky obecně, protože každé tělo je jiné a každýmu trvá i několik let než se naučí svoje tělo znát a číst.Ja sam na tom pracuji stale. jeste bych chtel dodat, že pokud chcete opravdu narust v kure a svuj narust udrzet budete muset jist. Ano 200g sachru a 150g bikovin opravdu nestaci, znam mnohu pripadu kdy clovek natahl jen vodu a pak mu to vsechno spadlo protoze v kure proste spalujete mnohem vic, jste schopni prijmout vic bilkovin kterr se budou vazat na svaly tak proc kurva zrat malo? Navic sval nepsotavite jen na bilkovine, je jedno co sypes ale pokud chces rust musis umet i jist jinak tito vzdycky spadne.
Závěrem bych chtěl zvěřejnit svuj aktuální objemově zaměřený jídelníček, který začnu používat ted od nového roku v cyklu ale o tom až v pozdejším příspěvku :-)

ráno 6:30 vstavam takže jídelníček vypada asi nějak takhle

6:30 voda s citronem + vitaminy a mineraly
7:00 5 vajec, 2 kousky pečiva, ovoce - jablko,citrusy,hroznové víno
9:00 cottage sýr + racio
12:00 Milko řecký jogurt + ovesné vločky
15:00 pre workout meal - kuřecí/krutí/losos/pstruh/uhor + orechy
19:00 post workout meal - 2 odmerky protein,aminokyseliny + ovoce
20:00 večeře - hovezí + rýže
22:00 2 lžíce burakové másla + 2 odměrky kasein

samozřejme jidelnicek menim, nejim kazdy den to stejne...

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

08.01.2016 11:51

25.12.2015 - Chest&shoulders - powerpress

dnešní plánovaná vypalovačka cukrů po včerejším cheatingu se zvrhla v trošku brutální hc trenink ve stylu Branche Warrena. Haha :D

Benchpress

1x20x20kg (osa)
1x10x60kg (rozehřívácí serie pořád)

1x3x90
1x1x120
1x1x130 (překvapivě slušná rezerva)
1x1x135 - NEW PR !!
1x10x90 (pumping)

DB Flyes - Incline

1x10x20kg
1x8x28kg
1x6x30kg
1x3x36kg (tahle serka byla celkem o utržení cecků :D)

DB Floor press

1x10x20kg
3x8x30kg (s kontrakcí)

Seated overhead press

5x35 3x40 1x45
5x40 3x45 1x50
5x40 3x50 1x55 - tohle byla ta nejvic bolestivá vlna v mým životě.. po těch náročných prsách jsem už celkem ztracel silu neco tlakovat nad hlavu.

Side lateral raises

4x12x14kg

Face pulls

3x14xXXOffline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

25.12.2015 23:19

Dmitry: Moc pěkný váhy na dřepu. :-) Jak vidno, tak s Roperem máte snad nejrychlejší progres na fórum. Keep going! :-)
Díky za kompliment, Ropera sleduju, neskutečná inspirace co se týče tahu a jejich variaci. Snad se mi jednou podaří ho aspon trosicku dohnat. Co se týče dřepu, upřímne na svoj ivhau bych měl davat jeste krapet vice. Ale všechno chce svuj cas. Precejenom jsem spsie kulturista nez lifter ;)

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

21.12.2015 22:54

20.12.2015 LEGS - POWER DAY

Nedělní předvánoční silovje trénin ks cílem dřepnout alespon 1x160kg jednou a posunout tak maximalku o 10kg (starou cca pul roku)

BACK-SQUAT

15x60kg - rozehřívací serie

3x100kg
3x130kg
1x160kg - NEW PR
3x160kg (s bandazema)

DB BULGARIAN SQ

4x10x20kg

LUNGES

4x8x50kg (s EZ činkou na každou nohu)

ROMANIAN DL

3x12x40kg
2x10x60kg
1x MRS till failure

Poznámka: :D takže ukol splnen a maximalka pokořena! Když jsem to dal tak jsem si namotal jeste rychle bandáže a zkusil kolik dám s nima...cvicil jsem s nima podruhé v životě a bum padlo 3x160 což jsem opravdu nečekal. Spokojenost veliká z dnešního treninku. :)

Offline

GetLift

 • Uživatel
 • 33 příspěvků
 • 36 poděkování

20.12.2015 14:10

33 příspěvků
Strana 1 ze 3