Příspěvky uživatele Maty

452 příspěvků
Strana 1 ze 29
Dej si to každý 3,5 den a je to :D ...tohle bych ani moc neřešil pokud se jedná o dlouhý ester, ten malý denní rozdíl neudělá velice nic, vyber si jednu možnost tak jak ti to vyhovuje a jeď tak celou kúru. Kdybys bral krátké estery tak tam bys to musel už hlídat.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

před 4 měsíci

Dixxik: A to jsi to normálně propašoval přes letiště? :D Nemám s tím zkušenosti, ale vždycky mě zajímalo jak složité je to takhle převážet, popřípadě s tím někam cestovat.
Nejsem si jistý jestli se tohle může řešit veřejně, ale žádná věda to není :D

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

20.08.2017 14:02

Jo vezl ale vždycky jen tolik kolik jsem potřeboval(jezdíval jsem někdy na víkendy do ČR), kdyby na to náhodou přišli tak abych nepřišel o celé jmění :D

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

16.08.2017 22:03

Jo to bude OK. Já jsem byl v UK na služebce v Crawley, teď už jsem v ČR, ale ještě tam za pár týdnů asi pojedu.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

15.08.2017 20:45

To nevím, v Anglii jsem nic nesháněl takže moc neporadím.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

15.08.2017 18:50

Já je sehnal nakonec v lékárně zadarmo.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

14.08.2017 22:35

Normálně pusou, pusou se nadechneš víc a rychleji, nosem bys to nestíhal když bys byl zadýchaný.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

12.05.2017 20:50

To bylo tedy k DB rows. To co psal Tetsuo v článku je správně.

Dělej způsob dýchání co ti víc vyhovuje, ale lepší je ten 1 způsob.

Zadržování dechu je potřeba, ale záleží u jakých cviků. Na pumpování dech nezadržuješ ale na těžké základní cviky musíš. Při dřepu musíš zadržet dech když jdeš dolů, nadechneš se do břicha a tím zpevníš střed těla. Ale je potřeba po každém opakování vydechnout, protože když budeš mít pořád zadržený dech tak můžeš ztratit vědomí.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

11.05.2017 17:31

martin35: Zdar, máte někdo zkušenost s jogurtama SKYR? Deklarují hodně bílkoviny a lidi si to chválí? Měl to někdo z vás? Dík.
To je stejné jak Milko.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

09.05.2017 22:38

Roper: Jinak mě Tetsuo požádal napsat článek o tréninku od Sheika, jenže problém tkví v tom, že jsem línej sepisovat kvalitní a delší článek, a taky to, že ten trénink je nejlíp vysvětlující v Excelu na grafech a tabulkách.
Na to si počkám.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

05.05.2017 15:28

Našel by se někdo kdo má zkušenosti s tím jestli se dají v Anglii běžně koupit stříkačky? Googluju, ale pokaždé najdu různé názory anebo jsou neaktuální. Nejedu tam na pár dní tak chci vědět do čeho jdu a brát jehly a stříkačky do letadla asi není dobrý nápad :D.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

01.05.2017 14:32

A co říkáte na tento článek? Myslím, že jsou i lepší varianty.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

27.04.2017 13:37

To co píšeš je nezvyklé, rovnou řeknu, že asi moc neporadím, ale ta Mana by možná trochu pomoct měla. Tady na fóru je jeden uživatel co má nějaké problémy s příjmem potravy, možná to máte něco podobného i když nevím jestli býval na tom i psychicky špatně. A k tomu tréninku,jezdíš jen intenzivní tréninky? prostě se snažíš jet od začátku naplno abys toho udělal co nejvíc? jestli jo tak zkus trochu ubrat na intenzitě a na lepší okysličení je dobrý inosine. Pokud se ti motá hlava tak můžeš mít nízký tlak nebo hypoglykémií, ale přenechal bych slovo někomu zkušenějšímu.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

23.04.2017 22:46

Nejdřív píšeš, že nechceš rady typu jez více a ve druhém odstavci sám píšeš, že si koupíš Manu abys jedl víc kalorií, hmm....Pokud si místo vaření, raději zajdeš na pivo tak to taky nemůžeš čekat zázraky. Musíš něco obětovat abys měl to co chceš. Mě taky štve, že vaření a chystání jídla zabere čas, ale je to potřeba udělat. Pro nabírání je potřeba vyřešit stravu, trénink a regeneraci a o tréninku, jestli jsem si dobře všiml, jsi se nezmínil.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

23.04.2017 21:11

Roper: Ovšem to je těžkej androgen. :D
Při čtení to vyznívá jako bych tím myslel AS, ale inteligentní člověk pochopí jak jsem to myslel :D

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

11.04.2017 12:37

Když už je o tom řeč tak nejsou steroidy náhodou léky? :) A léky jsou od toho aby pomohly s bolestí a léčbou, kdyby bylo na mě tak bych do toho šel, na zotavení není třeba velké dávky jako toho zneužívají sypači...to je můj laický názor. Já skoro rok beru Alavis a problémy s klouby nemám, ale ani nikdy předtím jsem neměl moc problémy ani žádnou operaci, beru to preventivně.

Maty

• Uživatel
  • 452 příspěvků
  • 39 poděkování

10.04.2017 20:43

452 příspěvků
Strana 1 ze 29