Příspěvky uživatele Majkl

79 příspěvků
Strana 3 z 5
ragu: Buy now or regret forever.
https://www.slevomat.cz/sleva/961515-panska-striptyzova-show-intim-edition
A kterej z těch borců na obrázku seš ty? :P

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

25.11.2015 10:56

Zrovna včera jsem koukal na nové hydro co mi přišlo a to má trvanlivost 3 měsíce po otevření.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

24.11.2015 10:22

Však psal, že nezapisuje 2 rozehřívací série. Já bych je teda spíš zapisoval, akorát to mate :)

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

23.11.2015 11:27

Přesně tak, zkus si nastavit počáteční hodnotu kcal a potom to každých 14 dní vyhodnocuj jestli si přibral nebo ne a podle toho přidávej/ubírej.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

19.11.2015 10:34

Jdu na jedno vyšetření do Synlabu, tak mě napadlo, že bych se mohl rovnou objednat na nějaké další když už tam budu. Třeba na změření hladiny některých minerálů/vitamínů/hormonů/nevímčeho v těle, abych mohl optimalizovat. Má to cenu? Nebo se na to mám vybodnout?

(ten ceník je hodně dlouhej, ale polovina jsou alergie a intolerance na jídlo)
Ceník

http://kalkulacka.synlab.cz/kategorie/humanni

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

13.11.2015 14:36

Já ted nohy cvičim podobně, protože mám v pichi bedra a nemůžu dělat normální dřepy. Ten goblet mi přijde že je víc na core než na nohy. Celkově mi ten workout přijde málo a je tam moc cviků na strojích. Zkus přidat výpady (buď na místě s velkou činkou, nebo walking lunges s jednoručkama na víc opakování) nebo bulgarian split squat s jednoručkama.

Oboje se dá cvičit s malými váhami a mělo by to být poměrně přijatelné pro kolena a bedra pokud s nima máš problém. Nebo proč necvičíš normální dřepy?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

13.11.2015 10:55

Tetsuo: Jinak bych moc nekombinoval vápník a tuk - způsobuje to usazování vápníku do srdce.
Předpokládám tedy, že je blbé, když do sebe ráno cpu arašídové máslo kde je hodně tuku a kombinuju to s kloubní výživou, kde je vápník? Při jakém množství to mám začít řešit?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

12.11.2015 10:37

Gregor: No tekutý jsem právě chtěl a přesně tyhle,ale pak si člověk všimne nápisu na dóze,že se po otevření musí ihned spotřebovat no a ono to zní i celkem logicky, měsíc by to asi nevydrželo jak jsem si to plánoval :D...pokud má někdo osobní zkušenost,že to vydrží aspoň 14 dní tak do toho jdu
Píšou tam, že to skladované v lednici vydrží 28 dní a když to zmrazíš, tak půl roku. S tím už se dá něco vymyslet. Třeba kus spotřebovat na nějaké protein cookie/pancakes a zbytek normálně zkonzumovat.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

12.11.2015 10:19

Co je debilního na názoru, že některá éčka jsou hodně velké sračky a všichni by se jim raději měli vyhýbat?

Ty Colu Zero piješ?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

11.11.2015 14:13

No ale že jí tam je, že jo...

V každé věci je nějaká sračka a je jasné, že se tomu nelze úplně vyhnout. Ale dá se to aspon minimalizovat, aby ses dostal do nějakých - pro tělo přijatelných hodnot. Jestli ti to chutná, tak to klidně pij. Your body, your choice.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

11.11.2015 12:50

A jak myslíš že dosahují toho, že to chutná (skoro) jako standardní Cola a přitom to neobsahuje žádnej cukr? Ano, je to tím, že do toho nastrkaj tři prdele éček. Koukni na složení:
voda
E290 - Oxid uhličitý
E150 - Karamel
E338 - Kyselina fosforečná
E331 - Citronany sodné
E952 - Cyklamáty
E950 - Acesulfam K
E951 - Aspartam
aroma
kofein
Jestli ti nevadí, že budeš konzumovat třeba látku, která se používá jako přípravek proti hmyzu a korozi, nebo při výrobě plastů, tak směle do toho.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

11.11.2015 10:34

Milos_Novotny: Ahoj, narazil jsem na článek o objemovém jídelníčku, který se k tématu určitě hodí. Celkem pěkně napsaný: http://www.onefit.cz/objemovy-jidelnicek
Klasickej reklamní článek, cituji

"Štíhlé astenické typy potřebují k základní stravě dávkovat gainer nejméně dvakrát, ideálně však třikrát denně po 80-100 g."

A hned pod tím příhodně odkaz na Rapid mass gainer prodávaný na stejné stránce. Aneb jak se předávkovat maltou :)

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

11.11.2015 10:20

A proč sušené? Proč si nekoupíš tekuté bílky? Jako je pravda, že v čr jsou děsně drahý, tohle amíkům závidím, že u nich je to normální surovina.

/edit I když ted jsem vygooglil tohle a to už není tak předražený... možná vyzkouším
http://www.onefit.cz/tekute-vajecne-bilky-5000-g

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

11.11.2015 09:52

Frost: Tenhle cvik jde proti řadě obvyklých pouček, ne? Rovný nohy, kulatý bedra..
Tak on to není posilovací cvik, ale protahovací. Netaháš tam žádné velké váhy, cílem je roztáhnout od sebe obratle. Takže kulatý záda v tomhle případě jsou žádoucí. Můžeš to dělat i s nohama na podlaze bez zátěže (tak jsem to dělal já doted).

A článek na tohle téma bych rozhodně taky bral.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

10.11.2015 17:09

S bedrama mám taky problém. Stretchuju Iliopsoas a lepší se to, ale od určité doby (co jsem dělal těžké mrtvoly) mi v bedrech občas "rupne", když se třeba narovnám z nějaké "vychýlené" pozice (uf, nevim jak lépe to popsat :D). Když tak čtu co tu píše Tetsuo "stlačené obratle, protože svaly drží nevhodnou pozici", tak to by mohlo sedět.

Co bych měl tedy dělat za cviky, aby se svaly dostaly do "správné pozice"? :)

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

10.11.2015 12:17

MedniLedved: Od pondělí Americký týden v Lidlu (arašídové máslo), brace yourselves.
Byl jsem včera v Lidlu a samozřejmě měli z té americké nabídky všechno kromě másla. Takže díky hoši, že jste mi to ve velkym vykoupili :D

Jediné co jsem tam našel byl nějakej náhradní produkt, ale když jsem se koukl na složení, tak třetina z toho byl čistý cukr, takže nasrat :) Škoda, chtěl jsem to ochutnat a udělat tu téma s nějakým srovnáním různých arašídových másel. Takhle mám zatím jen dvě :D plus třetí budu objednávat jedno "100% arašídů" z fitness shopu.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

05.11.2015 15:13

79 příspěvků
Strana 3 z 5