Příspěvky uživatele Majkl

79 příspěvků
Strana 2 z 5
Kontaktní gril je fajn, ale já si právě občas dávám jen maso s rýží a tak jsem rád za tu trochu štávy s olejem, která mi z toho masa odkape :D čili to chci dělat na nějakém oleji.

Ten olej ve spreji je většinou slunečnicovej a ten je asi nejhorší ze všech.

Já ted právě používám klasickej řepkovej, ale uvažuju že vyzkoušim kokosovej. Jenže názory na jeho využití při smažení se dost liší, takže sakra hodí se na to nebo ne :)

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

15.01.2016 10:23

Koukám, že AMG Max Stronger je bez příchutě, takže dejme tomu, že když těch 10 g rozmíchám v deci džusu (příp. 20g ve 2 deci), tak to bude ideál? Chutově by to snad taky mělo být poživatelné. No, asi to konečně koupím a přesvědčím se sám :)

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

14.01.2016 13:03

Když si chci na pánvi usmažit kus kuřecího masa, jaký olej byste preferovali? Kokosový, řepkový, nebo něco úplně jiného?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

13.01.2016 12:56

Mě to kdysi sehnal spolubydlící, takže tam mám napsanou jeho firmu a moje jméno, takže je to možné. Podrobnosti neznám, možná, že musel říct, že jsem jeho příbuznej. Na konci roku to stejně zavedli i k nám, ale jsem línej to nějak předělávat, takže to tak zatím nechám.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

11.01.2016 16:00

admin: Zdravím, můžu se zeptat na podrobnosti tohoto problému, například jaký prohlížeč využíváte, jestli se to děje u konkrétního produktu nebo náhodně, atd.
Děkuji
Firefox 43.0.3 u libovolného výrobku. Koukám, že v Chromu a IE je to ok.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

05.01.2016 13:26

Cornelius: Jak jste si všimli testujeme nový layout. Rád bych se zeptal, jak se vám zdá nynější upravená verze eshopu? Je to lepší než bylo původně? Řekněte svůj názor. Díky
Nějak vyloženě mě ta změna nevadí, takže je to asi ok :)

Pořád tam máte starej bug když přehazuju velikosti balení u výrobku - po chvíli se cena přestane přepisovat. U výpisu výrobků v kategorii by to chtělo tooltip u toho thumbupu, protože nevím co to znamená - předpokládám, že to doporučujete. Podle mě je zbytečné zobrazovat číslo stránky, když je ta stránka jediná. Ale to jsou drobnosti.

Co se mi pořád nelíbí, tak je vyhledávání. Fakt to musí házet na novou stránku s obrovským textboxem?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

04.01.2016 13:15

Co děláš za práci, jestli to není tajný?

Udělej to úplně jednoduše - stanov si nějakej počáteční denní příjem (třeba 3000 kcal) a pár týdnů to drž. Pak se zase zvaž a pokud nepřibereš, zvyš kcal.

24188kJ mi přijde na tvojí váhu moc. Ale jestli děláš někde na stavbě a taháš celej den kovový traverzy, tak tomu samozřejmě musíš svůj příjem přizpůsobit.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

04.01.2016 12:32

Guillotine press? Co na to říkají tvoje ramena?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

28.12.2015 14:42

Již zmíněný geneticky modifikovaný losos podruhé, aneb v USA už to rozjíždějí.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

28.12.2015 12:23

Pokud po požití lepkových potravin nezvracíš nebo ti není slabo, nejseš unavenej, tak to tolik nehroť. Vsugerování celiakie je v poslední době rozšířené. Pokud máš na to opravdu nějakou reakci, jdi se nechat otestovat, dáš za to pár stovek.

Celkově považuju za rozumné nešílet z lepku a prostě se jen zkusit vyhýbat výrobkům z pšenice. Zkus třeba i ten blbej žitnej chleba. Nebo v Albertu prodávaj "večerní chlebík", kterej v sobě má taky minimum pšenice.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

25.12.2015 23:33

sheepeck: Jak na ty čísla koukám, tak budu muset, aby moje výsledky za něco stály, změnit kategorii. Bohužel ne váhovou, ale genderovou.
Nic si z toho nedělej, ta tabulka je hodně orientační. Pochybuju, že průměrný ajták, který přijde poprvý do posilky (a spadá tedy do kategorie Untrained) zvedne hned na BP 60 kg. Not a chance. A taky se mi nezdá, že by začátečník co dá 60 na benchi dal jen 55 na dřepu.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

18.12.2015 16:14

Tetsuo: Jen pro připomenutí: od ledna mám Body-Test jako fulltime job. Doteď to byl druhý job vedle mého hlavního zaměstnání.
Tak to rád slyšim. Hezky to tu jde zatím dopředu.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

17.12.2015 11:29

Není to nic, z čeho bys hodil mašli, ale každopádně 1) kácení pralesů 2) existují zdravější varianty. Jde hlavně o poměr nasycených mastných kyselin.

Olivový olej 14g/100g
Palmový olej 49g/100g

Tady máš jednu reportáž, která se mi zdá trochu moc hysterická, ale obrázek si uděláš.
https://www.stream.cz/adost/10008403-palmovy-olej

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

17.12.2015 11:26

Jak dlouho platí ta akce se vzorky?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

11.12.2015 16:33

Venec: Jen mi to prostě znělo jako "čím víc kladek, tím méně síly je potřeba vyvinout"
Však ano :D Ono záleží jak je ten kladkostroj postavený, ale jestli máte na mašinách o kladku víc, tak je možné, že se stejnou silou zdvihneš 2x větší váhu.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

03.12.2015 11:03

Venec: face pulls 3x10x40
Seš si jistej technikou? Netaháš to moc rukama? FP dělám s daleko menší váhou.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

02.12.2015 12:00

79 příspěvků
Strana 2 z 5