Příspěvky uživatele Majkl

79 příspěvků
Strana 1 z 5
"a taky hlavne toho jak jsem krasne nasel cestu jak ty ruce donutit rust.[mam sepsanej genialni clanek a trenink]"

"Na facebooku sem si na sve strance vytvoril takovou mensi komunitu ektomorfu, navedu je na tenhle denik, at maj taky povedomi o bodytestu. Bojuju za prava ektomorfu, vsichni na ne jebou a skoro nic na ne co se tyka rustu svalu neplati[ taky mam dva clanky o tehle problematice, pres 5000 precteni u kazdeho]"

Jsem ektomorf, takže bych si tyhle články přečetl. Kde je můžu najít?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

31.01.2017 15:27

Díky za tip. Bohužel cenově to stále vychází dost draho - 12 kč za protein + 23 kč za IMO + pár korun za mandle apod. Takže ve finále tak 40 Kč za 80 g tyčinku, což už se blíží různým Nutrendům, atd. Ale samozřejmě složením to je úplně jinde. Jen bych si přál, aby to bylo levnější, bo bych to chtěl žrát ve velkým ;)

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

16.01.2017 12:33

Majkl: Eh hoši, už jsem odesílal objednávku a SMTP server je down a objednávka nejde dokončit.
Bug:

Nakonec mi na tuhle objednávku došel mail s odkazem, tak jsem ho rozklikl, objednávku jsem zaplatil, ale stále mi viselo zboží v košíku. Tak jsem všechno z košíku vyházel a ted, když opět kliknu na ten odkaz, mi to píše "Hledaná objednávka neexistuje, prosím zkontrolujte si URL."

Jinými slovy - ve svých objednávkách ted vidím objednávku ve stavu "vyřizovaná", kterou jsem už zaplatil, ale nejde rozkliknout. Vy jí u sebe vidíte?

Rád bych, aby mi něco přišlo haha

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

19.12.2016 14:35

Eh hoši, už jsem odesílal objednávku a SMTP server je down a objednávka nejde dokončit.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

16.12.2016 13:48

jehnedak: dva nové produkty
1) Kloubní Mix drink
Jaký je rozdíl mezi tímto a AMG Collagenem? Tátovi jsem koupil CheaPro na problémy s kolenem a ted bych chtěl vyzkoušet ještě něco lepšího. AMG je tady asi zbytečný?

Možná bych v shopu změnil chut z "neochuceno" na "kakao".

/edit a dočkám se té vánoční akce? :D

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

12.12.2016 10:07

Tetsuo: Příští týden
Jsem slepej, nebo pořád nic?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

06.12.2016 14:28

Tetsuo: Plus nějaké snížení cen a vánoční akce. Dejte nám cca 2 týdny. díky.
Zrovna jsem si chtěl něco koupit, ale možná ještě pár dní počkám na tu vánoční akci ^_^ Můžu jí očekávat během pár dní, nebo?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

25.11.2016 14:17

Fotbalový chrániče mě taky napadly, ale v těch bys vypadal fakt jak blbec :D Spíš jsem přemýšlel, že by šlo někde odstřihnout kus ze starého neoprénu. Ale asi zkusím to, co posílal Ervinko, vypadá to slibně a stejně jsem chtěl na aliexpresu něco kupovat. A když to nevyjde, vyrobím si ty vložky co zminoval Adamnu :D

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

12.10.2016 15:21

Čím chráníte holeně při deadliftu? Máme v posilce osu, která je jak struhadlo a dost často si během cviku holeň sedřu do krve. A další týden si sedřu zas ten strup a pěkně mě to už sere. Tepláky nepomáhaj.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

11.10.2016 15:40

Uvažuju také dávat lžíci MCT (těch 8 g) s 30g hydra po tréningu, ale chci si potvrdit, že to je vhodná kombinace. Vím, že MCT se tráví jinak, ale pořád je to tuk - nebude to mít na vstřebávání hydra moc velký vliv?

A nebo je lepší to po zajetí dávat opravdu jen před tréningem?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

12.05.2016 15:05

Mohl by někdo, ideálně Tetsuo, popsat, jak to ideálně dávkovat když schazuju body fat?

Chápu, že se musí začít s nižšími dávkami a postupně navyšovat + rozložit to do co nejvíce dávek během dne. Ale kolik musí být celková denní dávka, aby to mělo smysl? Těch 20 ml co se píše na shopu? Nebo více?

Je tedy dobrý nápad to používat jako olej při smažení vajíček k snídani?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

12.05.2016 10:34

karlwanhov: kokosovy-olej. 2,5l za 300kcma nekdo stou strankou zkusenost, pripadne stim olejem?
mam doma extra panensky 0,5l za 250kc, 1l toho bez aroma na smazeni za 250kc a oni za 3 stovky takovej kybel.. vtom slovickareni u oleju se moc nevyznam, je to naky odpadni sunt ci jak?
// tak bio uz ma odpovidajici cenubiopokud to mam jenom na smazeni, tak je nake bio jedno ne?
Ten z odkazu je rafinovaný a vyráběný za vysokých teplot, což je rozdíl oproti za studena lisovanému bio oleji.

http://kokosovyolej.rebelia.cz/vyroba.html

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

22.04.2016 10:24

Objednal jsem CheaPro ze shopu pro svýho tátu (60 let) - má celkem v háji kolena, tak si od toho slibuji aspon částečné zlepšení. Jaké byl měl zvolit dávkování? Bude mu stačit, když dá ráno a večer půl odměrky? Tzn. zhruba 18 + 18 g? Nebo by měl přitvrdit a dávat třeba 35 + 35 ? Bude to mít nějaký smysl?

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

01.03.2016 12:20

Pizza k snídani? Ty si teda labužník :D

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

21.01.2016 17:33

Co je na tom depresivního? Člověk je jednou nahoře, jednou dole. Co jsem přečetl pár příspěvků dozadu, tak nezdá se ti, že spát 4.5 hodiny je málo? Možná má ten krátký spánek vliv na tvoji imunitu a pak holt vylezeš ven na mráz a hned nastydneš.

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

21.01.2016 13:58

Dobrej dotazník, vyplněno. Lze zahrnout do skupiny kuřecího masa i krůtí? Je to dost podobné imho. A do před-před-poslední otázky bych dal jako pevnou volbu "se spolubydlícími", bo je tenhle model imho ted dost rozšířený (sám to tak mám).

Majkl

• Uživatel
  • 79 příspěvků
  • 14 poděkování

19.01.2016 12:57

79 příspěvků
Strana 1 z 5